Parduotuvės

RSVMOTORS

1 aukštas

 

RSVMOTORS istorija prasidėjo Vokietijoje  – čia yra įsikūręs mūsų pagrindinis automobilių pardavimo centras. 

Jau nuo 1886 m., kuomet Karlas Benzas sukūrė pirmąją keturrartę transporto priemonę, Vokietija tapo pagrindiniu automobilių verslo centru. Šioje šalyje parduotas automobilis yra laikomas kokybišku ir patikimu.

RSVMOTORS teikia išskirtines automobilių pardavimo paslaugas ir padeda sumažinti klientų patiriamus nepatogumus ir finansinius nuostolius bandant parduoti automobilį savarankiškai. 

 

RSVMOTORS  – tai profesionalūs automobilių pardavėjai, kurių sėkmingą ilgametę veiklą Europos rinkoje lemia dėmesys detalėms, aistra automobiliams, skaidrumas, atvirumas naujovėms ir patyrusi komanda. Tikime, kad mums nėra nieko neįmanomo, todėl nebijome peržengti įprastų rinkoje nubrėžtų galimybių ribų mūsų klientų poreikiams patenkinti.

 

RSVMOTORS  galerijoje galite ne tik ramiai praleisi laiką įsitaisius ant patogių ŠILO BALDŲ sofų, pasigrožėti menininkės BONGOUT paveikslais, apžiūrėti RSVMOTORS įspūdingus automobilius bet ir juos įsigyti. Taip pat kviečiame kreiptis į mus norint parduoti savo automobilį RSVMOTORS prekybos centre Vokietijoje.

Maloniai kviečiame užsukti!

Tel.: 8 626 31 313

Paštas: info@rsvmotors.lt

 

X