Parduotuvės
  • VAGA_7770_main

Knygynas VAGA

3 AUKŠTASTEL. +370 (5) 2487061Vieta plane

VAGA – skaityti madinga!

Knygyne VAGA, įsikūrusiame p.c. EUROPA trečiame aukšte, skaitytojams sukurta šiuolaikiška, stilinga ir jauki erdvė, nes rasti tinkamą knygą – ne mažiau svarbu nei bendražygį. Į šį knygyną užsukę svečiai ras didelį įvairių žanrų užsienio bei lietuvių autorių knygų asortimentą. Išsiskirtinai platus ir profesinės literatūros pasirinkimas – teisės, psichologijos, medicinos. Taip pat didelė pasiūla raštinės reikmenų, žaidimų, mokyklinių prekių, verslo dovanų, suvenyrų.

Užkietėjusiems knygų skaitytojams vieta, kurią jie asocijuoja su skaitymo procesu, gali būti itin reikšminga aplinkybė. Todėl knygyne VAGA p.c. EUROPA, be pagrindinės,  įrengtos ir dvi naujos erdvės. Moderni skaitykla, kurioje mėgaudamiesi puodeliu kavos skaitytojai gali susipažinti ir išsirinkti naujausias ir populiariausias knygas, bei jaukus vaikų kampelis, kviečiantis mažuosius pažaisti ar pavartyti naujausią vaikišką literatūrą. Malonioje aplinkoje žymiai lengviau išsirinkti savą knygą. Kai kurie lankytojai užsukti į VAGĄ mėgsta tiesiog norėdami čia atsipūsti, pavartyti žurnalų.

Profesionali knygyno darbuotojų komanda visada padės iš didelės gausos išsirinkti ieškomą knygą.

 

 www.vaga.lt

Malonioje aplinkoje lengviau išsirinkti savą knygą
GERRY WEBER – 25 % pažymėtoms prekėms! Ketvirtadienis, 1/06/2023 GERRY WEBER specialus pasiūlymas Jums: - 25 % nuolaida pažymėtoms GERRY WEBER ir TAIFUN prekėms!GERRY WEBER – 25 % pažymėtoms prekėms! Keliaukime ir pramogaukime kartu! Viskas, ko reikia išvykai ar atostogoms kartu su augintiniu! Nuolaidos iki -20% atrinktoms asortimento prekėms. Pirmadienis, 29/05/2023 Visi mėnesio pasiūlymai:  Aatu konservams -20%  Fish4Dogs skanėstams -20%  Edgard Cooper asortimentui -15%  Leader asortimentui -15%  Hill's konservams -15%  Butcher's skanėstams -20%  -18% perkant bet kurias 2 Pro Plan prekes katėms   Versele-Laga smulkiųjų gyvūnų maistui -20%  Padovan paukščių maistui -20%  ZuPreem paukščių maistui -20%  Versele-Laga paukščių skanėstams -20%  Daugeliui kelioninių dubenėlių ir gertuvių -20%  Daugeliui Hunter, West Paw ir Collar žaislų -20%  Atrinktiems vedžiojimo aksesuarams -20%  Transportavimo krepšiams -20%  Antsnukiams -20%  Bio-Groom kosmetikai -20%  Wilda Siberica kosmetikai -40%  Simple Solution daugkartinėms sauskelnėms -20%  Derbe kailio valymo servetėlėms -20%  Flamingo smulkiųjų gyvūnų aksesuarams -20%  Savic graužikų narvams ir jų priedams -20% Pasiūlymai galioja: 05.29-06.25 su PetCity lojalumo kortele. Nuolaidos ir pasiūlymai nesumuojami.Keliaukime ir pramogaukime kartu! Viskas, ko reikia išvykai ar atostogoms kartu su augintiniu! Nuolaidos iki -20% atrinktoms asortimento prekėms. ETAM efektinga PAPLŪDIMIO KOLEKCIJA! Sekmadienis, 16/04/2023 Svajonės apie įsimintinas atostogas su ETAM pildosi lengvai! Planuoji kelionę į šiltuosius kraštus, o gal ieškai ypatingo įvaizdžio SPA pramogoms? Pristatome efektingą vientisų ir dviejų dalių maudymosi kostiumėlių bei tunikų kolekciją. Laukianti plati spalvų paletė ir raštų įvairovė leis atrasti tai, kas geriausiai patenkintų Tavo poreikius. Pasiilgai egzotikos? Siūlome atkreipti dėmesį į įvairiaspalviais floristiniais motyvais puoštus gaminius. Nori sužibėti? Žvilgančio audinio maudymosi kostiumėlis – kaip tik tai, ko ieškai. Svajoji apie drąsų įvaizdį? Modernaus dizaino įmantriu kirpimu puošti modeliai – idealus variantas! Mėgaukis įsimintinu vasaros laiku su ETAM!ETAM efektinga PAPLŪDIMIO KOLEKCIJA! APRANGA. Nauja pavasario / vasaros kolekcija Pirmadienis, 20/03/2023 Stiliaus vitaminai tavo spintai su nauja pavasario/vasaros kolekcija!  APRANGA - visiems (n)orams Naujos kolekcijos ieškokite APRANGA parduotuvėse arba www.soulz.ltAPRANGA. Nauja pavasario / vasaros kolekcija Saldi dovana prie “saldaus” žaidimo! Penktadienis, 10/02/2023 Kai meilės atmosfera tvyro ore, taip ir norisi pasilepinti ir lepinti kitus. Tad paruošėme jums staigmeną. 🍫Vasario 10-19 d., perkantiems stalo žaidimą "AZUL: ŠOKOLADO MEISTRAS", dovanojame burnoje tirpstančių RŪTA saldumynų. Žaiskite, skanaukite ir mėgaukitės šiuo puikiu deriniu. Saldžių dovanų kiekis ribotas. 😉Saldi dovana prie “saldaus” žaidimo!
Laikas VESTUVĖMS! Ketvirtadienis, 1/06/2023 Tomas Gold džiaugias artėjančiu vestuvių sezonu! Dabar puiki proga išsirinkti ilgaamžės meilės simbolį, nes nuolaidos vestuviniams žiedams net -40%Laikas VESTUVĖMS! GERRY WEBER nauja vasaros kolekcija! Ketvirtadienis, 27/04/2023 GERRY WEBER kviečia atrasti vasaros grožio įkvėptą kolekciją. Žiūrint į ją atrodo tarsi prieš akis atsivertų plantacijos egzotiškų gėlynų, o vyraujanti įkvepianti spalvų paletė kuria žaismingą ir nerūpestingą nuotaiką. Kolekcijoje yra nemažai gaminių iš natūralaus lino pluošto, kuris prisitaiko prie temperatūros ir maloniai vėsina ar, atvirkščiai, šildo. Asortimente taip pat Jūsų laukia jaunatviška TAIFUN linija. Visi drabužiai ne tik gražūs, bet ir patogūs bei labai malonūs dėvėti.GERRY WEBER nauja vasaros kolekcija! ETAM vieno dydžio maudymukai! Trečiadienis, 29/03/2023 ETAM Tau sukūrė ekologišką inovaciją – vieno dydžio vientisų ir dviejų dalių maudymosi kostiumėlių kolekciją. Atrask privalumus: - Maudymukai yra be pakietinimo ir lankelių – ypatingam komfortui. - Liemenėlės pasiūtos iš itin tampraus audinio, kuris išsitempia ir transformuojasi, kad puikiai prisitaikytų prie Tavo krūtinės dydžio (tinka A-E dydžio krūtinei). - Šios linijos maudymosi kostiumėlis – idealus variantas ir nėščiosioms. - Liemenėlės dvipusės: apsuk kita puse, jei nori gilesnės arba mažiau gilios iškirptės. - Rinkis elegantišką juodą, romantišką rožinę ir dailią turkio spalvą.ETAM vieno dydžio maudymukai! Nauja ATLANTIC kolekcija Penktadienis, 24/02/2023 Nauja, Valentino dienos įkvėpta kolekcija iš Ispanijos! Palepinkite save gundančia liemenėle, kelnaitėmis, romantiškais naktiniais, chalatu... Lauksime Jūsų ATLANTIC parduotuvėje!Nauja ATLANTIC kolekcija „House of Samsonite“ Nauja kolekcija „Mac Alyster“ rankinių ir piniginių Pirmadienis, 30/01/2023 Nauja kolekcija „Mac Alyster“ Pavasaris/Vasara 2023 Parduotuvė „House of Samsonite“„House of Samsonite“ Nauja kolekcija „Mac Alyster“ rankinių ir piniginių
X