Parduotuvės
  • APRANGA_8618_main

Apranga

1 AUKŠTAS+370 (5) 275 49 71Vieta plane

Patikimos parduotuvės statusą jau senokai užsitarnavusi parduotuvė „Apranga“ p.c. EUROPA – tokia pat sava, tik modernios koncepcijos. Prekių ženklai vyrams ir moterims parduotuvėje išdėstyti atsižvelginat į skubančius šių laikų pirkėjus. Kiekvienas vardas ir gaminys aiškiai išskirti, kad užsukus būtų paprasta atpažinti sau skirtą drabužį, suprasti skirtingų gamintojų braižą. Pagrindinis „Aprangos“ tikslas – išspręsti kasdienės aprangos klausimą.

Moterys „Aprangoje“ p.c. EUROPA renkasi iš italų, mylinčių tikras, labai įvairių figūrų moteris „Rinascimento“, iš klasikai ištikimų elegantiškų „Natali Silhouette“, iš nepretenzingų įvairiapusės kasdienės mados ekspertų „Vila“, iš madingų, bet paprstų „KMX“ ir elegantiško „Simona Conti“ ženklų dizaino.

Vyrams skirti „Tom Tailor“, siūlantys aukštos kokybės nebrangius madingus kasdienius rūbus, džinsų ekspertai iš Danijos „Jack&Jones“, aiškaus ir užtikrinto kasdienio dizaino vokiečiai „Lerros“, subtilūs „Comander“, dalykinė „Fabio Veneti“ apranga, lietuviškas apatinis trikotažas.
 www.apranga.lt

https://soulz.lt/

Moderni, bet sava „Apranga“ išsprendžia kasdienės aprangos klausimus
X