Parduotuvės
  • Interjero projektavimas_www.ogut.lt

Happeak

3 AUKŠTASTEL. +370 610 06222Vieta plane

Happeak myli jaukumą, šeimą, vaikus, draugystę, būvimą kartu, būvimą laisviems ir norą būti drąsiems. O didžiausia svajonė – kurti tai, kas suteiktų laimės visiems ieškantiems, tyrinėjantiems pasaulį, kopiantiems į didžiausius iššūkių kalnynus ir besidžiaugiantiems kasdieniais atradimais, bei mažais ar dideliais stebuklais.
Idėjos drabužiams, gimsta šeimoje. Kiekvieną mintį apkabiname ir užauginame norėdami, kad ji patiktų ir tiktų visiems. Kasdien rankiojam įkvėpimą namuose, ruošdami pamokas, žaisdami, spardydami kamuolį, mokydamiesi neatrastų paslapčių, keliaudami, svajodami, išsiterliodami, nusišypsodami, pargriūdami ir iš naujo pakildami. Nebijodami suklysti, bet norėdami geriausio rezultato, dažnai rizikuojame ir be galo džiaugiamės, jei mūsų rūbeliais vilkintys tampa bent truputėlį laimingesni.
Visame chaotiškame skubėjime, kuriame pasaulis priverčia įsisukti, atsiranda ritmingas kvėpavimas, kuris suteikia ramybę. Tuomet užmigus dienos gūsiams, susėdame ir drauge surandame spalvas, formas, kontrastus, atspalvius, sudėliojame siūles ir viską sueiliavę lyg poemą nubraižome ant lapo, kol dar jos pilnos jausmo ir kvapo. Tuomet prasideda nekantrus laukimas, išvysti idėjas užsiropščiusias ant audinio. O tada, matuoti, liesti, analizuoti, bandyti, eksperimentuoti ir galų gale atrasti tai, kas būtų miela ir artima, mums ir kiekvienam.

Happeak’o namuose gyvena tai, kas gimsta šeimoje ir iš beribio jausmo. Vaikams, tėvams, broliams, draugams, sesėms.. visiems! :)

P.S. Mūsų parduotuvėje PC EUROPA visus klientus vaišiname ne tik šypsenom, bet ir kava bei arbata. O vaikučiams turime ypatingą žaidimų stalą bei jaukią sofą, tad nuobodžiauti pas mus tikrai nebus kada! ;)

– Happeak šeima –

 

www.happeak.lt

 Happeak

El. paštas: info@happeak.lt

Happeak’o namuose gyvena tai, kas gimsta šeimoje.
Prekių ženklai
    Didysis išpardavimas iki -50% Antradienis, 24/01/2023 Padidinome išpardavimo nuolaidas! Daugybei prekių nuolaidos net iki -50%! Lauksime Jūsų ATLANTIC parduotuvėje, kur galite įsigyti išskirtinės kokybės, Europos gamintojų apatinio trikotažo, miego ir laisvalaikio drabužių, chalatų.Didysis išpardavimas iki -50% GERRY WEBER NET iki -50% NUOLAIDOS! Ketvirtadienis, 19/01/2023 GERRY WEBER kviečiame į besitęsiantį sezoninį IŠPARDAVIMĄ! Žiemos asortimentui taikomos iki -50% NUOLAIDOS.GERRY WEBER NET iki -50% NUOLAIDOS! „Mohito„ nauja kolekcija „Energetic Beat“ Trečiadienis, 18/01/2023 Naujoje „Energetic Beat“ kolekcijoje daugiausia dėmesio skiriama gatvės aprangos įkvėptiems modeliams su seksualumo prieskoniu. Įprastą kiekvienos dienos įvaizdį derinkite su elegantiškais aksesuarais ir susikurkite išskirtinį stilių! Šį sezoną vyrauja optimistiška žalia spalva, kuri tikrai pagyvins jūsų išvaizdą. Nebijokite šios energingos spalvos. Ji puikiai papildys nedrąsius, nuobodžius ir paprastus drabužius. Kolekcija skirta mados eksperimentų nebijančioms ir netradicinius sprendimus mėgstančioms moterims. Prekės ženklo dizaineriai orientuojasi į sultingą žalią, nesenstantį džinsą ir bazinius elementus. Rinkitės patogų sportinio kostiumo komplektą, raštuotus aukštakulnius batus ir rankinę per petį. Taip sukursite gatvės aprangos įkvėptą, tačiau labai moterišką, įvaizdį. Ryškios žalios spalvos marškinių tipo suknelė kartu su ilgaauliais batais ir juoda kepuraite - dar vienas kcentinis kolekcijos įvaizdis. Nuo kelių platėjančius džinsus galite derinti su plona palaidine ilgomis rankovėmis arba paprastais marškiniais. Bazinių siluetų derinimas su sportiniais aksesuarais – tai prekės ženklo „Mohito“ ateinančio sezono vizija!„Mohito„ nauja kolekcija „Energetic Beat“ Įsigykite THE HOME STORY salone prekių už 100 EUR ir daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN aromatinę dovaną! Dovanos vertė 70 EUR! Trečiadienis, 18/01/2023 Įsigykite prekių už 100 EUR ir daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN namų kvapą dovanų iš riboto leidimo VOYAGE kolekcijos! Dovanos vertė – 70 EUR. Kviečiame leistis į unikalią aromaterapijos pažinimo kelionę! Tik dabar, THE HOME STORY salone ir internetinėje parduotuvėje, įsigijus prekių už 100 EUR ir daugiau, gausite vertingą dovaną – MAX BENJAMIN riboto leidimo VOYAGE kolekcijos namų kvapą. Dovanos vertė – 70 EUR!!! Pasinaudoti šiuo pasiūlymu galite apsilankę THE HOME STORY salone, PC Europa, 3-iame aukšte, arba internetinėje parduotuvėje https://thehomestory.shop/ * Nuolaidos ir pasiūlymai nėra sumuojami. ** Paskubėkite, dovanų kiekis ribotas.Įsigykite THE HOME STORY salone prekių už 100 EUR ir daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN aromatinę dovaną!  Dovanos vertė 70 EUR! GIVEN ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS iki -50 %! Pirmadienis, 16/01/2023 GIVEN žiemos išpardavimas jau PRASIDĖJO! Net iki - 50 % nuolaidos pažymėtiems juvelyriniams dirbiniams. Sidabro papuošalams - 20 % Aukso papuošalams bei privačių prekės ženklų kolekcijoms - 15 %GIVEN ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS iki -50 %!
    X