Parduotuvės
  • Interjero projektavimas_www.ogut.lt

Happeak

3 AUKŠTASTEL. +370 610 06222Vieta plane

Happeak myli jaukumą, šeimą, vaikus, draugystę, būvimą kartu, būvimą laisviems ir norą būti drąsiems. O didžiausia svajonė – kurti tai, kas suteiktų laimės visiems ieškantiems, tyrinėjantiems pasaulį, kopiantiems į didžiausius iššūkių kalnynus ir besidžiaugiantiems kasdieniais atradimais, bei mažais ar dideliais stebuklais.
Idėjos drabužiams, gimsta šeimoje. Kiekvieną mintį apkabiname ir užauginame norėdami, kad ji patiktų ir tiktų visiems. Kasdien rankiojam įkvėpimą namuose, ruošdami pamokas, žaisdami, spardydami kamuolį, mokydamiesi neatrastų paslapčių, keliaudami, svajodami, išsiterliodami, nusišypsodami, pargriūdami ir iš naujo pakildami. Nebijodami suklysti, bet norėdami geriausio rezultato, dažnai rizikuojame ir be galo džiaugiamės, jei mūsų rūbeliais vilkintys tampa bent truputėlį laimingesni.
Visame chaotiškame skubėjime, kuriame pasaulis priverčia įsisukti, atsiranda ritmingas kvėpavimas, kuris suteikia ramybę. Tuomet užmigus dienos gūsiams, susėdame ir drauge surandame spalvas, formas, kontrastus, atspalvius, sudėliojame siūles ir viską sueiliavę lyg poemą nubraižome ant lapo, kol dar jos pilnos jausmo ir kvapo. Tuomet prasideda nekantrus laukimas, išvysti idėjas užsiropščiusias ant audinio. O tada, matuoti, liesti, analizuoti, bandyti, eksperimentuoti ir galų gale atrasti tai, kas būtų miela ir artima, mums ir kiekvienam.

Happeak’o namuose gyvena tai, kas gimsta šeimoje ir iš beribio jausmo. Vaikams, tėvams, broliams, draugams, sesėms.. visiems! :)

P.S. Mūsų parduotuvėje PC EUROPA visus klientus vaišiname ne tik šypsenom, bet ir kava bei arbata. O vaikučiams turime ypatingą žaidimų stalą bei jaukią sofą, tad nuobodžiauti pas mus tikrai nebus kada! ;)

– Happeak šeima –

 

www.happeak.lt

 Happeak

El. paštas: info@happeak.lt

Happeak’o namuose gyvena tai, kas gimsta šeimoje.
Prekių ženklai
    GERRY WEBER – 25 % pažymėtoms prekėms! Ketvirtadienis, 1/06/2023 GERRY WEBER specialus pasiūlymas Jums: - 25 % nuolaida pažymėtoms GERRY WEBER ir TAIFUN prekėms!GERRY WEBER – 25 % pažymėtoms prekėms! Keliaukime ir pramogaukime kartu! Viskas, ko reikia išvykai ar atostogoms kartu su augintiniu! Nuolaidos iki -20% atrinktoms asortimento prekėms. Pirmadienis, 29/05/2023 Visi mėnesio pasiūlymai:  Aatu konservams -20%  Fish4Dogs skanėstams -20%  Edgard Cooper asortimentui -15%  Leader asortimentui -15%  Hill's konservams -15%  Butcher's skanėstams -20%  -18% perkant bet kurias 2 Pro Plan prekes katėms   Versele-Laga smulkiųjų gyvūnų maistui -20%  Padovan paukščių maistui -20%  ZuPreem paukščių maistui -20%  Versele-Laga paukščių skanėstams -20%  Daugeliui kelioninių dubenėlių ir gertuvių -20%  Daugeliui Hunter, West Paw ir Collar žaislų -20%  Atrinktiems vedžiojimo aksesuarams -20%  Transportavimo krepšiams -20%  Antsnukiams -20%  Bio-Groom kosmetikai -20%  Wilda Siberica kosmetikai -40%  Simple Solution daugkartinėms sauskelnėms -20%  Derbe kailio valymo servetėlėms -20%  Flamingo smulkiųjų gyvūnų aksesuarams -20%  Savic graužikų narvams ir jų priedams -20% Pasiūlymai galioja: 05.29-06.25 su PetCity lojalumo kortele. Nuolaidos ir pasiūlymai nesumuojami.Keliaukime ir pramogaukime kartu! Viskas, ko reikia išvykai ar atostogoms kartu su augintiniu! Nuolaidos iki -20% atrinktoms asortimento prekėms. ETAM efektinga PAPLŪDIMIO KOLEKCIJA! Sekmadienis, 16/04/2023 Svajonės apie įsimintinas atostogas su ETAM pildosi lengvai! Planuoji kelionę į šiltuosius kraštus, o gal ieškai ypatingo įvaizdžio SPA pramogoms? Pristatome efektingą vientisų ir dviejų dalių maudymosi kostiumėlių bei tunikų kolekciją. Laukianti plati spalvų paletė ir raštų įvairovė leis atrasti tai, kas geriausiai patenkintų Tavo poreikius. Pasiilgai egzotikos? Siūlome atkreipti dėmesį į įvairiaspalviais floristiniais motyvais puoštus gaminius. Nori sužibėti? Žvilgančio audinio maudymosi kostiumėlis – kaip tik tai, ko ieškai. Svajoji apie drąsų įvaizdį? Modernaus dizaino įmantriu kirpimu puošti modeliai – idealus variantas! Mėgaukis įsimintinu vasaros laiku su ETAM!ETAM efektinga PAPLŪDIMIO KOLEKCIJA! APRANGA. Nauja pavasario / vasaros kolekcija Pirmadienis, 20/03/2023 Stiliaus vitaminai tavo spintai su nauja pavasario/vasaros kolekcija!  APRANGA - visiems (n)orams Naujos kolekcijos ieškokite APRANGA parduotuvėse arba www.soulz.ltAPRANGA. Nauja pavasario / vasaros kolekcija Saldi dovana prie “saldaus” žaidimo! Penktadienis, 10/02/2023 Kai meilės atmosfera tvyro ore, taip ir norisi pasilepinti ir lepinti kitus. Tad paruošėme jums staigmeną. 🍫Vasario 10-19 d., perkantiems stalo žaidimą "AZUL: ŠOKOLADO MEISTRAS", dovanojame burnoje tirpstančių RŪTA saldumynų. Žaiskite, skanaukite ir mėgaukitės šiuo puikiu deriniu. Saldžių dovanų kiekis ribotas. 😉Saldi dovana prie “saldaus” žaidimo!
    Laikas VESTUVĖMS! Ketvirtadienis, 1/06/2023 Tomas Gold džiaugias artėjančiu vestuvių sezonu! Dabar puiki proga išsirinkti ilgaamžės meilės simbolį, nes nuolaidos vestuviniams žiedams net -40%Laikas VESTUVĖMS! GERRY WEBER nauja vasaros kolekcija! Ketvirtadienis, 27/04/2023 GERRY WEBER kviečia atrasti vasaros grožio įkvėptą kolekciją. Žiūrint į ją atrodo tarsi prieš akis atsivertų plantacijos egzotiškų gėlynų, o vyraujanti įkvepianti spalvų paletė kuria žaismingą ir nerūpestingą nuotaiką. Kolekcijoje yra nemažai gaminių iš natūralaus lino pluošto, kuris prisitaiko prie temperatūros ir maloniai vėsina ar, atvirkščiai, šildo. Asortimente taip pat Jūsų laukia jaunatviška TAIFUN linija. Visi drabužiai ne tik gražūs, bet ir patogūs bei labai malonūs dėvėti.GERRY WEBER nauja vasaros kolekcija! ETAM vieno dydžio maudymukai! Trečiadienis, 29/03/2023 ETAM Tau sukūrė ekologišką inovaciją – vieno dydžio vientisų ir dviejų dalių maudymosi kostiumėlių kolekciją. Atrask privalumus: - Maudymukai yra be pakietinimo ir lankelių – ypatingam komfortui. - Liemenėlės pasiūtos iš itin tampraus audinio, kuris išsitempia ir transformuojasi, kad puikiai prisitaikytų prie Tavo krūtinės dydžio (tinka A-E dydžio krūtinei). - Šios linijos maudymosi kostiumėlis – idealus variantas ir nėščiosioms. - Liemenėlės dvipusės: apsuk kita puse, jei nori gilesnės arba mažiau gilios iškirptės. - Rinkis elegantišką juodą, romantišką rožinę ir dailią turkio spalvą.ETAM vieno dydžio maudymukai! Nauja ATLANTIC kolekcija Penktadienis, 24/02/2023 Nauja, Valentino dienos įkvėpta kolekcija iš Ispanijos! Palepinkite save gundančia liemenėle, kelnaitėmis, romantiškais naktiniais, chalatu... Lauksime Jūsų ATLANTIC parduotuvėje!Nauja ATLANTIC kolekcija „House of Samsonite“ Nauja kolekcija „Mac Alyster“ rankinių ir piniginių Pirmadienis, 30/01/2023 Nauja kolekcija „Mac Alyster“ Pavasaris/Vasara 2023 Parduotuvė „House of Samsonite“„House of Samsonite“ Nauja kolekcija „Mac Alyster“ rankinių ir piniginių
    X