Parduotuvės
  • IMG_1582

Ecco

2 AUKŠTASTEL.: 8 672 23930Vieta plane

Patogumas ir kokybė – tai pagrindinės daniško „Ecco“ prekės ženklo vertybės. „Ecco“ avalynė nuo 1963 metų derina avalynės meno tradicijas su pažangiausiomis technologijomis.

Penkios priežastys „Ecco“ avalynės pasirinkimui: minkšta ir patogi, lengva, amortizuoja žingsnius, idealiai tinka kojai, leidžia jūsų kojoms „kvėpuoti“. „Ecco“ galvoja apie visą šeimą, todėl čia tinkančią avalynę galės rasti ne tik tėvai, bet ir vaikai.

“Būti nepranokstamiems, — štai toks „Ecco“ devizas. — “Tegu kiti kurpia sudėtingus traktatus apie gyvenimo stilių, o mums svarbiausia — avalynės patogumas ir kokybė”. „Ecco“ dizaineriai ieško naujų mados stilių, tendencijų ir krypčių visose gyvenimo srityse. Inžinieriai ir konstruktoriai kuria naujas gamybos technologijas. „Ecco“ siekia, kad vaikščioti būtų daugiau nei malonumas, o aistra.

Tai, kad „Ecco“ avalynė patogi, pajusite vos įkišę koją. Atrodo, kad minkšti ir lankstūs „Ecco“ batai idealiai apgula koją — mat jie labia tiksliai atkartoja pėdos kontūrą. Netikite? Padarykite eksperimentą: paimkite „Ecco“ batą ir pamėginkite perlenkti. Jis nelūš, o viršus nesideformuos!

Avalynė gaminama tik iš natūralių medžiagų — odos ar gumos — ir priglunda it antroji oda. Jos irgi prided elastingumo ir suteikia malonumo kojoms. Beje, suvokti, koks svarbus patarimas nepirkti pernelyg laisvos ir plačios avalynės galima tik avint šiais batais. Jūs beveik pamiršote, kad esate apsiavę. O tai ir yra geros kokybės batų požymis.

Kam nepažįstamas nusivylimo jausmas, kai paėmusi į rankas išsirinktąją batų porą, pajuntate, kokie jie sunkūs? Visa „Ecco“ avalynė labai lengva — taip pat lengva ja avint vaikščioti.

Šie batai tvirti ir ilgaamžiai, įvairaus stiliaus ir įvairiausiems skoniams. Bet visi modeliai turi tas būdingas „Ecco“ savybes, dėl kurių jūs ir renkatės šį ženklą.

Jums rūpi, kad ne tik nuosava virtuvė, bet ir pasaulis būtų švarus ir tvarkingas? „Ecco“ batai atitinka visus “žaliųjų” reikalavimus: pvz. Jie dažomi aniliniais dažais (jie geriau įsiskverbia į bato odą ir ši gražiau atrodo), kuriuose nėra organinių tirpiklių. Tai reiškia, kad jie nekenkia nei jūsų sveikatai, nei aplinkai. Daugelis medžiagų, naudojamų „Ecco“ batams gaminti, gali būti pakartotinai pritaikomos — taip irgi sumažinama avalynės pramonės žala gamtai.

https://lt.ecco.com/lt-LT

El. paštas: europa@ecco.lt

X