Privatumo politika

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Šioje Privatumo politikoje aprašomi būdai, kuriais mes renkame duomenis ir juos naudojame. Ši Privatumo politika taikoma slapukų rinkimui UAB „BPT Real Estate“ (toliau – PC Europa) interneto svetainėje www.pceuropa.lt ir kai pateikiate juos mums norėdami gauti PC EUROPA naujienlaiškius, SMS, ar kitas
naujienas.

TIESIOGINĖ RINKODARA

Pateikiami asmens duomenys: elektroninio pašto adresas, telefono numeris. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas: Jūsų sutikimas.
Šie duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, siekiant siųsti Jums jūsų užsakytus naujienlaiškius arba trumpąsias žinutes (SMS). Jums nesutinkant su tokiu Jūsų asmens duomenų tvarkymu, negalėsime toliau siųsti Jums informacijos, ir informuoti apie atitinkamas PC EUROPA akcijas.
Mes galime pasitelkti kitus asmenis Jūsų asmens duomenų tvarkymui ir tuo tikslu perduoti informaciją apie asmenis kitiems juridiniams asmenimis, laikantis šioje privatumo politikoje nustatytų sąlygų. Galite bet kada atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu, paspaudę naujienlaiškyje esančią naujienlaiškių atsisakymo nuorodą. Jeigu esate pasirinkęs, gauti tiesioginės rinkodaros informaciją Jūsų nurodytu telefono numeriu, ir norite atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis (telefono numerį) tiesioginės rinkodaros tikslu, šiai teisei įgyvendinti taip pat galite kreiptis adresu PC EUROPA, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius, informacijos centras arba elektroninio pašto adresu info@pceuropa.lt. Jūsų duomenų tvarkymą nedelsiant sustabdysime ir ištrinsime Jūsų duomenis (jeigu asmens duomenų nebūtina saugoti ilgesnį terminą kitu šioje Politikoje nurodytu pagrindu).
Jūsų pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros vykdymui, saugome 3 metus nuo asmens duomenų gavimo dienos. Pasibaigus 3 metų terminui, fiziniam asmeniui išsiunčiame pranešimą su pasiūlymu atnaujinti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu.

SLAPUKAI. KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukas – tai nedidelis tekstinis informacijos failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams. Jie nekelia jokios grėsmės jūsų įrenginiams.

KOKIO TIPO SLAPUKUS MES RENKAME?

Būtini slapukai. Šie slapukai būtini tam, kad vartotojas galėtų naršyti Interneto svetaines ir naudotis jomis bei jose esančiomis funkcijomis.

Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai įrašo informaciją apie Jūsų pasirinkimus ir leidžia pritaikyti Svetainės naudojimą pagal Jūsų poreikius. Europa funkcinius slapukus naudoja tam, kad įsimintų Jūsų pasirinkimus dėl kalbos, šalies ar kitų naršyklės nuostatų ir suteiktų personalizuotas ar patobulintas Jūsų pasirinktas funkcijas, tam, kad kitą kartą apsilankius svetainėje Jums nereikėtų visos šios informacijos suvesti dar kartą. Pavyzdžiui, Europa taip pat gali sekti Jūsų naršyklės nuostatas, siekdama tinkamai pavaizduoti Interneto svetaines Jūsų ekrane. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, visi pasirinkimai ar pasirinkti nustatymai nebus išsaugoti tolesnių apsilankymų metu.

Statistinių duomenų / veikimą gerinantys slapukai. Šiuos slapukus Europa naudoja rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Interneto svetainėmis. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos, kaip dažnai lankomasi mūsų Interneto svetainėse, kuriuose mūsų Interneto svetainės puslapiuose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko ir kaip dažnai jie naudojasi puslapiu ar jo dalimi. Tai leidžia mums padaryti mūsų Interneto svetainių struktūrą, naršymą joje ir turinį kaip įmanoma patogesniu vartotojui. Europa gali stebėti, ar Jūs susiduriate su kokiomis nors klaidomis, ir nustatyti, kurias Interneto svetainės dalis reikia koreguoti.

KOKIE SLAPUKAI YRA NAUDOJAMI MŪSŲ INTERNETO SVETAINĖJE IR KOKIOS YRA JŲ SPECIFIKACIJOS?

KAIP VALDYTI SLAPUKUS?

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

Daugumoje naršyklių galima:

  • patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus;
  • blokuoti trečiųjų šalių slapukus;
  • blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių;
  • blokuoti visų slapukų siuntimą;
  • uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai ir visiškai neveiks naršymas internetu. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų internetine svetaine.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie slapukus, apsilankykite svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje pateikta detalesnė ir nepriklausoma informacija apie tai, kaip išjungti slapukus naršyklės parametrų skiltyje ir kaip pašalinti Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus. Jei norite pašalinti slapukus iš savo mobiliojo telefono, žr. savo telefono naudojimo instrukciją.

 

GALIOJIMAS IR KEITIMAS

Ši Privatumo politika galioja nuo 2018 m. gegužės 25 d. Šios Slapukų politikos keitimo atveju mes paskelbsime atnaujintą jos versiją savo interneto svetainėje. Privatumo politikos pakeitimai ir papildymai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje momento. 

 

X