Paslaugos
  • FIGARO_7462_main

Figaro – grožio salonas

3 AUKŠTASTEL. +370 (5) 2487078, +370 612 16059Vieta plane

„Figaro“ salonų tinklas Vilniuje jau seniai siejamas su aukšta grožio salonų kultūra. Pirmasis „Figaro“ salonas buvo įkurtas 1994 m. Gedimino prospekte, o dabar tinklui priklauso 7 salonai sostinės prestižinėse vietose.

PC „Europa“ „Figaro“ grožio salone privačiose erdvėse bei bendroje ervėje teikiamos plaukų kirpimo ir dažymo, makiažo, kosmetologinės, manikiūro ir pedikiūro bei masažo paslaugos. Klientų poreikiai pasufleravo naują urbanistinį salono dizainą bei paslaugų asortimentą. Būtent todėl, greta klasikinių paslaugų, skubantiems miestiečiams siūloma pasidaryti greitą makiažą ar šukuoseną. Orientacija į skubantį miesto žmogų, siekiantį aukščiausios kokybės per kuo trumpesnį laiką – didžiausias visų šiuolaikinių grožio paslaugas teikiančių įmonių, prioritetas. Tuo tarpu turintys daugiau laiko kviečiami erdviose poilsio zonose mėgautis skania arbata arba kava bei išbandyti viso kūno ar atskirų kūno dalių klasikinius masažus.  Privačiame vizažo kabinete vedamos individualios bei grupinės iki 3 asmenų vizažo pamokos.

Šiemet duris atvėręs atsinaujinęs ,,Figaro“ PC „Europa” šalia įprastinių paslaugų   pristato visiškai naują „Bio“ grožio koncepciją. Naujojo „Figaro“ „ Bio“ paslaugų  koncepcija atspindi inovatyvų požiūri į plaukų, nagų, ir odos priežiūrą bei rūpestį dėl kliento ir meistro geros savijautos.

Čia dirbama su tokiais produktais kaip „Fudge“, „Eugene Perma”, „Naturalmente”, „Jungle Fever” ir „Ingrid Millet”.  Naudojant „Ingrid Millet“ kosmetiką, grožio salone PC „Europa“ atliekama daug įvairių veido, kaklo, dekoltė ir rankų grožio procedūrų.

Salone galite naudotis nemokama WI-FI paslauga.

Jumis pasirūpins PROFESIONALI „Figaro“ meistrų komanda!

 www.figaro.lt

„Figaro“ vardas Vilniuje siejamas su aukšta grožio salonų kultūra
Didysis išpardavimas iki -50% Antradienis, 24/01/2023 Padidinome išpardavimo nuolaidas! Daugybei prekių nuolaidos net iki -50%! Lauksime Jūsų ATLANTIC parduotuvėje, kur galite įsigyti išskirtinės kokybės, Europos gamintojų apatinio trikotažo, miego ir laisvalaikio drabužių, chalatų.Didysis išpardavimas iki -50% GERRY WEBER NET iki -50% NUOLAIDOS! Ketvirtadienis, 19/01/2023 GERRY WEBER kviečiame į besitęsiantį sezoninį IŠPARDAVIMĄ! Žiemos asortimentui taikomos iki -50% NUOLAIDOS.GERRY WEBER NET iki -50% NUOLAIDOS! „Mohito„ nauja kolekcija „Energetic Beat“ Trečiadienis, 18/01/2023 Naujoje „Energetic Beat“ kolekcijoje daugiausia dėmesio skiriama gatvės aprangos įkvėptiems modeliams su seksualumo prieskoniu. Įprastą kiekvienos dienos įvaizdį derinkite su elegantiškais aksesuarais ir susikurkite išskirtinį stilių! Šį sezoną vyrauja optimistiška žalia spalva, kuri tikrai pagyvins jūsų išvaizdą. Nebijokite šios energingos spalvos. Ji puikiai papildys nedrąsius, nuobodžius ir paprastus drabužius. Kolekcija skirta mados eksperimentų nebijančioms ir netradicinius sprendimus mėgstančioms moterims. Prekės ženklo dizaineriai orientuojasi į sultingą žalią, nesenstantį džinsą ir bazinius elementus. Rinkitės patogų sportinio kostiumo komplektą, raštuotus aukštakulnius batus ir rankinę per petį. Taip sukursite gatvės aprangos įkvėptą, tačiau labai moterišką, įvaizdį. Ryškios žalios spalvos marškinių tipo suknelė kartu su ilgaauliais batais ir juoda kepuraite - dar vienas kcentinis kolekcijos įvaizdis. Nuo kelių platėjančius džinsus galite derinti su plona palaidine ilgomis rankovėmis arba paprastais marškiniais. Bazinių siluetų derinimas su sportiniais aksesuarais – tai prekės ženklo „Mohito“ ateinančio sezono vizija!„Mohito„ nauja kolekcija „Energetic Beat“ Įsigykite THE HOME STORY salone prekių už 100 EUR ir daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN aromatinę dovaną! Dovanos vertė 70 EUR! Trečiadienis, 18/01/2023 Įsigykite prekių už 100 EUR ir daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN namų kvapą dovanų iš riboto leidimo VOYAGE kolekcijos! Dovanos vertė – 70 EUR. Kviečiame leistis į unikalią aromaterapijos pažinimo kelionę! Tik dabar, THE HOME STORY salone ir internetinėje parduotuvėje, įsigijus prekių už 100 EUR ir daugiau, gausite vertingą dovaną – MAX BENJAMIN riboto leidimo VOYAGE kolekcijos namų kvapą. Dovanos vertė – 70 EUR!!! Pasinaudoti šiuo pasiūlymu galite apsilankę THE HOME STORY salone, PC Europa, 3-iame aukšte, arba internetinėje parduotuvėje https://thehomestory.shop/ * Nuolaidos ir pasiūlymai nėra sumuojami. ** Paskubėkite, dovanų kiekis ribotas.Įsigykite THE HOME STORY salone prekių už 100 EUR ir daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN aromatinę dovaną!  Dovanos vertė 70 EUR! GIVEN ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS iki -50 %! Pirmadienis, 16/01/2023 GIVEN žiemos išpardavimas jau PRASIDĖJO! Net iki - 50 % nuolaidos pažymėtiems juvelyriniams dirbiniams. Sidabro papuošalams - 20 % Aukso papuošalams bei privačių prekės ženklų kolekcijoms - 15 %GIVEN ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS iki -50 %!
X