Paslaugos
  • FIGARO_7462_main

Figaro – grožio salonas

3 AUKŠTASTEL. +370 (5) 2487078, +370 612 16059Vieta plane

„Figaro“ salonų tinklas Vilniuje jau seniai siejamas su aukšta grožio salonų kultūra. Pirmasis „Figaro“ salonas buvo įkurtas 1994 m. Gedimino prospekte, o dabar tinklui priklauso 7 salonai sostinės prestižinėse vietose.

PC „Europa“ „Figaro“ grožio salone privačiose erdvėse bei bendroje ervėje teikiamos plaukų kirpimo ir dažymo, makiažo, kosmetologinės, manikiūro ir pedikiūro bei masažo paslaugos. Klientų poreikiai pasufleravo naują urbanistinį salono dizainą bei paslaugų asortimentą. Būtent todėl, greta klasikinių paslaugų, skubantiems miestiečiams siūloma pasidaryti greitą makiažą ar šukuoseną. Orientacija į skubantį miesto žmogų, siekiantį aukščiausios kokybės per kuo trumpesnį laiką – didžiausias visų šiuolaikinių grožio paslaugas teikiančių įmonių, prioritetas. Tuo tarpu turintys daugiau laiko kviečiami erdviose poilsio zonose mėgautis skania arbata arba kava bei išbandyti viso kūno ar atskirų kūno dalių klasikinius masažus.  Privačiame vizažo kabinete vedamos individualios bei grupinės iki 3 asmenų vizažo pamokos.

Šiemet duris atvėręs atsinaujinęs ,,Figaro“ PC „Europa” šalia įprastinių paslaugų   pristato visiškai naują „Bio“ grožio koncepciją. Naujojo „Figaro“ „ Bio“ paslaugų  koncepcija atspindi inovatyvų požiūri į plaukų, nagų, ir odos priežiūrą bei rūpestį dėl kliento ir meistro geros savijautos.

Čia dirbama su tokiais produktais kaip „Fudge“, „Eugene Perma”, „Naturalmente”, „Jungle Fever” ir „Ingrid Millet”.  Naudojant „Ingrid Millet“ kosmetiką, grožio salone PC „Europa“ atliekama daug įvairių veido, kaklo, dekoltė ir rankų grožio procedūrų.

Salone galite naudotis nemokama WI-FI paslauga.

Jumis pasirūpins PROFESIONALI „Figaro“ meistrų komanda!

 www.figaro.lt

„Figaro“ vardas Vilniuje siejamas su aukšta grožio salonų kultūra
X