Shops
  • bagsmore_2898

Bags & More

2 aukštasTel. +370 ( 5) 2487087Place in plan

Didelėje ir patogioje „Bags&more“ parduotuvėje p.c. EUROPA rasite didžiulį pasirinkimą rankinių moterims bei vyrams, kuprinių, lagaminų, kelioninio bagažo ar skėčių gamintojų vienoje vietoje.

„Picard“. Ką Henris Fordas pasiekė su automobilių verslu JAV, vokiečiai „Picard“ darė su rankinėmis Europoje – gamino aukštos klasės gaminius, kuriuos įpirkti galėjo daug kas. Šeimyninio,  jau penktos „Picard“ kartos plėtojamo, verslo užkulisuose – vien tik meistriško siuvimo tekstilės, odos bei odos pakaitalų gaminiai moterims ir vyrams nuo pat 1928 m.

„Porsche Design“. Profesoriaus Alek- sandro Porsche, sukūrusio garsųjį automobilio Porsche 911 modelį, 1972 m. įkurta „Porsche Dizaino studija“ Štutgarte iki šiol pasauliui dovanoja tikrą vyrišką dizainą, dabar žymimą „Porsche Design“ ženklu. Gaminiai išsiskiria formos grynumu ir funkcionalumu. „Jei analizuoji objekto funkciją, jo forma netrukus tampa aiški“, – A. Porsche puikiai nusako jo vardo gaminių esmę. Vyrai supras.

„Delsey“. Pradėti kurti dviejų brolių Prancūzijoje nuo 1970 m. kelionių bagažo gaminiai po „Delsey“ vėliava  lengvai atkeliavo iki šiandien. Įmonė pirmieji įdiegė ar net pristatė labai daug technologinių ir dizaino naujovių kelionių bagažo gamyboje, kurios dabar jau natūraliai suprantamos.

„Bags&more“ parduotuvėje p.c. EUROPA rasite ir daug kitų savo srityje kokybės sinonimu esančių vardų. „Betty Barclay“ rankinių moterims, „Strellson“ bei „Bugatti“ gaminių vyrams, „Jansport“, vienos garsiausių pasaulyje kuprinių gamintojos, prekių, „Doppler“ bei „Happy rain“ skėčių.

 www.ainis.lt

 Bags&more

Žavinga naujoji kolekcija Saturday, 15/02/2020 Į Atlantic parduotuves atkeliavo naujausioji apatinio trikotažo kolekcija. Ši kolekcija skirta subtiliam moteriškumui atskleisti  - visi modeliai su nėriniais,tad yra itin švelnūs bei svajingi. Subtilūs, ypatingo grožio modeliai leis kiekvienai moteriai pasijusti it deivei. Užsukite į Atlantic ir palepinkite save jau šiandien.Žavinga naujoji kolekcija PALEPINK SAVE! Wednesday, 12/02/2020 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas išliktų sveiki ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais ir dar daug kitų. Dabar puiki proga pasipildyti savo priemonių krepšelį, nes parduotuvėje DROGAS tavęs laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms perkant su DROGAS nuolatinio kliento kortele.PALEPINK SAVE! Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Saturday, 8/02/2020 Meilė – žodis, lydimas keturių kojų, tiesa? Visą vasarį nepamiršk parodyti dar daugiau dėmesio ir savo keturkojui – pradžiugink jį miela Valentino dienos dovana iš Laimingų augintinių miesto – PetCity.Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Monday, 3/02/2020 Atraskite rafinuotą baltų žiedų aromatą nuostabioje „MAGNOLIA“ kolekcijoje, dedikuotoje švelniam Provanso grožiui – magnolijai.Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus! Friday, 31/01/2020 Pristatome atnaujintus, limituotos kolekcijos tobulus prausiklių duetus: hidrofilinis valantysis aliejus HY-ÖL ir žolelių aktyvatoriai Phytoactive pagal odos tipą.Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus!
X