Shops

Biosala

1 AUKŠTASTEL. +370 685 858 79Place in plan

„Norime, kad ekologiškas gyvenimo būdas pagaliau būtų prieinamas visiems. Tai svarbiausia mūsų misija.

Užsukite į bet kurią „Biosalos“ parduotuvę ir pamatysite, kaip gera gyventi sveikai.“ Andrius Samaitis, „Biosalos“ įkūrėjas, ekologišką gyvenimo būdą praktikuojantis daugiau nei 10 metų. Sveikatos ir grožio prekių parduotuvė „Biosala“ įsikūrusi pirmame prekybos centro „Europa“ aukšte, šalia įėjimo iš Konstitucijos pr. pusės. Parduotuvėje gausus kosmetikos, maisto ir buities prekių pasirinkimas, todėl kiekvienas čia ras naudingų ir ekologiškų gaminių.

JEI SIEKI puoselėti savo grožį harmoningai bei natūraliai, gali rinktis iš pripažintų, sertifikuotų kosmetikos prekių ženklų, tokių kaip „SoBio“, „Oro Di Spello“, „Madara“ gaminių, aukščiausios kokybės „Dr. Hauschka“ dekoratyvinės kosmetikos priemonių, pagamintų iš natūralių medžiagų. Jei mėgsti mūsų lietuvišką produkciją, įsigyk lietuviškos kosmetikos „Uoga Uoga“. JEI NORI užkąsti sveikai, „Biosaloje“ visada išsirinksi sveikų ir natūralių užkandžių – nuo šokolado, batonėlių, trapučių iki džiovintų riešutų, vaisių, uogų bei sėklų. Be to, čia siūloma natūralių maisto papildų „Supermaistas“, kuriuose daug vitaminų ir maistingųjų medžiagų, padedančių palaikyti gerą savijautą. JEI IEŠKAI produktų be laktozės, glitimo, cukraus, sintetinių cheminių medžiagų, GMO, emulgatorių, užsuk į „Biosalą“, kurioje rasi didelį pasirinkimą ir profesionalų aptarnavimą.

JEI TAU REIKIA kasdienio vartojimo prekių: kavos, arbatos, sulčių, aliejaus, grūdų produktų, mes visa tai turime. Tai skanūs, sveiki, biologinę įvairovę palaikantys produktai. „Biosaloje“ parduodamos prekės kruopščiai atrenkamos vertinant kiekvieno gaminio sudėtį.

Jums siūlome tik patikimus ir kokybiškus produktus be sintetinių konservantų, dirbtinių dažiklių, kvapo ir skonio stipriklių ar kitų cheminių priedų. Siekiame, kad mūsų atrinkti produktai tenkintų visus ar bent tris iš šių atrankos kriterijų: ekologiška, skanu, natūralu, lietuviška.

 

www.biosala.lt

Biosala Facebook

X