Shops
  • profesionali

Biosala

1 AUKŠTASTEL. +370 685 858 79Place in plan

„Norime, kad ekologiškas gyvenimo būdas pagaliau būtų prieinamas visiems. Tai svarbiausia mūsų misija.

Užsukite į bet kurią „Biosalos“ parduotuvę ir pamatysite, kaip gera gyventi sveikai.“ Andrius Samaitis, „Biosalos“ įkūrėjas, ekologišką gyvenimo būdą praktikuojantis daugiau nei 10 metų. Sveikatos ir grožio prekių parduotuvė „Biosala“ įsikūrusi pirmame prekybos centro „Europa“ aukšte, šalia įėjimo iš Konstitucijos pr. pusės. Parduotuvėje gausus kosmetikos, maisto ir buities prekių pasirinkimas, todėl kiekvienas čia ras naudingų ir ekologiškų gaminių.

JEI SIEKI puoselėti savo grožį harmoningai bei natūraliai, gali rinktis iš pripažintų, sertifikuotų kosmetikos prekių ženklų, tokių kaip „SoBio“, „Oro Di Spello“, „Madara“ gaminių, aukščiausios kokybės „Dr. Hauschka“ dekoratyvinės kosmetikos priemonių, pagamintų iš natūralių medžiagų. Jei mėgsti mūsų lietuvišką produkciją, įsigyk lietuviškos kosmetikos „Uoga Uoga“. JEI NORI užkąsti sveikai, „Biosaloje“ visada išsirinksi sveikų ir natūralių užkandžių – nuo šokolado, batonėlių, trapučių iki džiovintų riešutų, vaisių, uogų bei sėklų. Be to, čia siūloma natūralių maisto papildų „Supermaistas“, kuriuose daug vitaminų ir maistingųjų medžiagų, padedančių palaikyti gerą savijautą. JEI IEŠKAI produktų be laktozės, glitimo, cukraus, sintetinių cheminių medžiagų, GMO, emulgatorių, užsuk į „Biosalą“, kurioje rasi didelį pasirinkimą ir profesionalų aptarnavimą.

JEI TAU REIKIA kasdienio vartojimo prekių: kavos, arbatos, sulčių, aliejaus, grūdų produktų, mes visa tai turime. Tai skanūs, sveiki, biologinę įvairovę palaikantys produktai. „Biosaloje“ parduodamos prekės kruopščiai atrenkamos vertinant kiekvieno gaminio sudėtį.

Jums siūlome tik patikimus ir kokybiškus produktus be sintetinių konservantų, dirbtinių dažiklių, kvapo ir skonio stipriklių ar kitų cheminių priedų. Siekiame, kad mūsų atrinkti produktai tenkintų visus ar bent tris iš šių atrankos kriterijų: ekologiška, skanu, natūralu, lietuviška.

 

www.biosala.lt

Biosala Facebook

Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! Tuesday, 25/09/2018 Jau kelinti metai Paryžiaus mados savaitė atidaroma išties įspūdingai! Tokios emocijos nebūtų, jeigu ne ETAM madų šou, kuris tituluojamas ne tik vienu seksualiausiu renginiu, bet ir darančiu stipriausią įspūdį dėl savo propaguojamų vertybių.Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“
X