Shops
  • profesionali

Biosala

1 AUKŠTASTEL. +370 685 858 79Place in plan

„Norime, kad ekologiškas gyvenimo būdas pagaliau būtų prieinamas visiems. Tai svarbiausia mūsų misija.

Užsukite į bet kurią „Biosalos“ parduotuvę ir pamatysite, kaip gera gyventi sveikai.“ Andrius Samaitis, „Biosalos“ įkūrėjas, ekologišką gyvenimo būdą praktikuojantis daugiau nei 10 metų. Sveikatos ir grožio prekių parduotuvė „Biosala“ įsikūrusi pirmame prekybos centro „Europa“ aukšte, šalia įėjimo iš Konstitucijos pr. pusės. Parduotuvėje gausus kosmetikos, maisto ir buities prekių pasirinkimas, todėl kiekvienas čia ras naudingų ir ekologiškų gaminių.

JEI SIEKI puoselėti savo grožį harmoningai bei natūraliai, gali rinktis iš pripažintų, sertifikuotų kosmetikos prekių ženklų, tokių kaip „SoBio“, „Oro Di Spello“, „Madara“ gaminių, aukščiausios kokybės „Dr. Hauschka“ dekoratyvinės kosmetikos priemonių, pagamintų iš natūralių medžiagų. Jei mėgsti mūsų lietuvišką produkciją, įsigyk lietuviškos kosmetikos „Uoga Uoga“. JEI NORI užkąsti sveikai, „Biosaloje“ visada išsirinksi sveikų ir natūralių užkandžių – nuo šokolado, batonėlių, trapučių iki džiovintų riešutų, vaisių, uogų bei sėklų. Be to, čia siūloma natūralių maisto papildų „Supermaistas“, kuriuose daug vitaminų ir maistingųjų medžiagų, padedančių palaikyti gerą savijautą. JEI IEŠKAI produktų be laktozės, glitimo, cukraus, sintetinių cheminių medžiagų, GMO, emulgatorių, užsuk į „Biosalą“, kurioje rasi didelį pasirinkimą ir profesionalų aptarnavimą.

JEI TAU REIKIA kasdienio vartojimo prekių: kavos, arbatos, sulčių, aliejaus, grūdų produktų, mes visa tai turime. Tai skanūs, sveiki, biologinę įvairovę palaikantys produktai. „Biosaloje“ parduodamos prekės kruopščiai atrenkamos vertinant kiekvieno gaminio sudėtį.

Jums siūlome tik patikimus ir kokybiškus produktus be sintetinių konservantų, dirbtinių dažiklių, kvapo ir skonio stipriklių ar kitų cheminių priedų. Siekiame, kad mūsų atrinkti produktai tenkintų visus ar bent tris iš šių atrankos kriterijų: ekologiška, skanu, natūralu, lietuviška.

 

www.biosala.lt

Biosala Facebook

MOHITO šventinė kolekcija „Day and Night Glitter“ Monday, 19/11/2018 Gražiausios metų šventės ir Naujųjų karnavalas jau taip arti! Prekės ženklas MOHITO ne tik spindės ir žvilgės, bet ir kvies būti elegancijos ikona. Naujausia MOHITO kolekcija „Day and Night Glitter“ grįžta prie itin moteriško 1980 – ųjų dešimtmečio, kai blizgios tekstūros ir klasika buvo labai madinga, o drabužių siluetas pabrėždavo šarmingą moteriškumą.MOHITO šventinė kolekcija „Day and Night Glitter“ Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Thursday, 15/11/2018 Nors į Lietuvą atkeliavęs šaltasis sezonas verčia apsirengti šilčiau, storesni drabužiai netrukdo atrodyti stilingai, sako Viktorija Šaulytė. Ištikimiausiems prekybos centro „Europa“ lankytojams stilistė atskleidė, kokios šaltojo sezono mados tendencijos vyrauja šįmet.Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! Tuesday, 6/11/2018 Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! PALEPINK SAVE! Tuesday, 6/11/2018 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas atrodytų sveikai ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais, o taip pat reikia nepamiršti, kad kūnu reikia rūpintis ir iš vidaus. Tam, kad nepasimestum visoje šioje gausybėje, užsuk į parduotuves DROGAS, kur tavę laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms ir naudingi patarimai!PALEPINK SAVE! PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą! Tuesday, 6/11/2018 Aplankykite mus THE HOME STORY salone ir atraskite naujausią FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE kvepalų, kosmetikos bei namų kvapų ir aromatinių žvakių kolekciją!PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą!
X