Shops
  • KARENMILLEN_main

Karen Millen

2 AUKŠTASTEL. +37061617783Place in plan

Gimęs ir augęs Anglijoje, „Karen Millen“ prekinis ženklas yra žinomas visame pasaulyje dėl savo mados kūrinių, skirtų savimi pasitikinčioms moterims, kurios turi savo stilių.

Kiekviena kolekcijos detalė kuriama individualiai ir yra rankų darbo. Dizainerių sukurti drabužiai pasižymi aukšta kokybe, didžiausias dėmesys yra skiriamas detalėms. Nuo drabužių gamybai naudojamos technikos iki prabangių audinių, kiekvienas „Karen Millen“ gaminys turi ką papasakoti.

Vyriausiosios kūrybos vadovės Gemmos Metheringham dėka šis prekinis ženklas tapo mados tendencijų atspindžiu visame pasaulyje.

„Karen Millen“ parduotuvės yra įsikūrusios daugiau nei 65 šalyse, visuose šešiuose žemynuose, įskaitant ir pavyzdines parduotuves, esančias Londone (Knightsbridge) ir Niujorke (Penktojoje aveniu).

 www.karenmillen.com

 Karen Millen

El. paštas: km.europa.vilnius@apranga.com

Brands
    Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Thursday, 15/11/2018 Nors į Lietuvą atkeliavęs šaltasis sezonas verčia apsirengti šilčiau, storesni drabužiai netrukdo atrodyti stilingai, sako Viktorija Šaulytė. Ištikimiausiems prekybos centro „Europa“ lankytojams stilistė atskleidė, kokios šaltojo sezono mados tendencijos vyrauja šįmet.Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Dovanokite unikalų rinkinį! Monday, 12/11/2018 Per šventes pradžiuginkite savo artimuosius išskirtiniu rinkiniu iš DOUGLAS Home Spa ir Les Delices kolekcijų! Pirkite bet kuriuos 3 produktus, mokėkite už 2 ir gaukite stilingą dėžutę dovanų! Nemokama mažiausios kainos prekė.Dovanokite unikalų rinkinį! Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! Tuesday, 6/11/2018 Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! PALEPINK SAVE! Tuesday, 6/11/2018 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas atrodytų sveikai ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais, o taip pat reikia nepamiršti, kad kūnu reikia rūpintis ir iš vidaus. Tam, kad nepasimestum visoje šioje gausybėje, užsuk į parduotuves DROGAS, kur tavę laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms ir naudingi patarimai!PALEPINK SAVE! PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą! Tuesday, 6/11/2018 Aplankykite mus THE HOME STORY salone ir atraskite naujausią FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE kvepalų, kosmetikos bei namų kvapų ir aromatinių žvakių kolekciją!PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą!
    X