Paslaugos
  • VR FB ad RGB

VR CAFÉ

VR CAFÉ – tai jau daugelio pamėgtos VIRTUALIOS REALYBĖS ERDVĖS, kuriose lankytojai (TU!) gali patirti tai, kas iki šiol buvo neįmanoma. Įsigiję virtualios realybės sesiją, galėsite naudotis modernia HTC Vive sistema itin erdviuose privačiuose kambariuose.

Būdami pas mus, galėsite nusikelti į bet kurį pasaulio tašką, kosmosą, atsidurti po vandeniu ar fantastiniame pasaulyje. Sutikti banginį ar zombį. Kopti į kalnus ar pamatyti dinozaurus. Tai puiki pramoga Tau vienam, šeimai, draugų ar bendradarbių kompanijai. Siūlomos patirtys ir žaidimai paliks įspūdį visų amžių asmenims.

VR CAFÉ Europa – tai daugiau nei 120 m2 pramogoms, kavinė ir PENKIOS atskiros HTC VIVE SISTEMOS, todėl yra galimybė žaisti tą patį žaidimą drauge net 5 asmenims! VR Café VIP kambarys #5 tai dar didesnės raiškos HTC VIVE PRO sistema, patogi sofa ir dar daugiau privatumo bei vietos draugams!

 

Pramogos apibūdinimas:

30 MIN. SESIJA – 10€‎*     KĄ PER JAS GALIMA NUVEIKTI?

– Pasivaikščioti po vandeniu ir išvysti tikro dydžio banginį, ryklį, ruonį ir kitus vandens gyvūnus 

– Nuskristi į kosmosą ir patirti nesvarumo būklę

– Keliauti po visą pasaulį

– Piešti 3D erdvėje

– Keliauti po žmogaus organizmą kraujagyslėmis ir stebėti kaip jis kovoja su virusais 

– Slidinėti kvapą gniaužiančioje trasoje su kliūtimis

– Apžiūrėti saulės sistemą vaikštant tarp planetų

– Nušokti nuo dangoraižio stogo

– Pasivaikščioti po kalnus

– Šaudyti iš lanko, kovoti su zombiais ir žaisti kitus žaidimus

*Kaina už vieną kambarį, kuriame yra viena VR įranga. Patirtis ir žaidimus sesijos metu galima keisti, taip pat galima dalintis įranga tarpusavyje.

 

X