Parduotuvės
  • LOCCITANE_2518_main

L‘Occitane

1 AUKŠTAS+370 (5) 248 70 44Vieta plane

„L’Occitane en Provence“ – tai išskirtinė Prancūzijos kompanija, kurianti produktus, panaudodama geriausias prancūzų, Viduržemio jūros regiono ir kitų pasaulio šalių kosmetologijos, aromatologijos, liaudies medicinos bei parfumerijos tradicijas. „L’Occitane“ salone p.c. EUROPA I aukšte rasite „L’Occitane“ grožio produktų veidui, kūnui, plaukams bei namams.

Visa produkcija yra tikri art de vivre kūriniai, skirti užtikrinti gerą savijautą bei sukurti malonią patirtį. Didžiausias dėmesys kompanijos kultūroje skiriamas natūraliems ingredientams – eteriniams aliejams, augaliniams ekstraktams, alyvuogių aliejui, taukmedžių sviestui. Ilgaamžė gamta jau patikrinusi šių produktų efektyvumą, todėl „L’Occitane“ beliko sujungti gamtą ir tyrimus, laikantis fitoterapijos principų. Kompanija kuria patentuotus natūralius kompleksus ir tikrina jų efektyvumą prižiūrimi medicinos atstovų.

Kiekviena „L’Occitane“  produktų linija turi savo istoriją. Levandų, alyvuogių ir verbenų derliai atskleidžia Provanso istoriją. Šlamutis pasakoja apie Korsiką,  taukmedžio sviestas – apie Afriką. Šios linijos taip pat pasakoja apie vyrus ir moteris, gyvenančius ir dirbančius tuose regionuose ir saugančius tradicijas ir senus papročius.

Šią nepaprastą istoriją pradėjo Olivier Baussanas 1976 m. Manoske, Prancūzijoje. Įkvėptas savo vaikystės Provanse, 23 metų Olivier degė sukurti įmonę, kuri skleistų pagarbą Viduržemio jūros regionui. Net pats pavadinimas – „L’Occitane“ – yra duoklė Oksitanijos žemei. Tai senovės provincija, kuri kažkada driekėsi per pietų Prancūzijos, šiaurės rytų Ispanijos ir šiaurinės Italijos teritorijas. Tad Olivier nusipirko distiliavimo aparatą ir iš rozmarinų pradėjo gaminti eterinį aliejų, kurį tiekė į vietos parduotuves. Šis visiškai natūralus produktas labai patiko pirkėjams ir taip prasidėjo Olivier siekių išsipildymas, sujungęs Oksitanijos tradicijas ir vertybes – „L’Occitane“.

 www.loccitane.lt

 L’Occitane

Visa produkcija yra tikri art de vivre kūriniai
X