Parduotuvės
  • R16245_Banner_635x423px_AW1617_01_CEE

Wolford

2 aukštasTel.: +370 616 08209Vieta plane

Išskirtinis Wolford Boutique –  miesto stiliaus centre “Europa”.

Leiskite sau pajusti nepamirštamą Wolford gaminių prisilietimą, esate to vertos!

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti austrų kompanijos Wolford ženklą. Wolford parduotuvė yra antrąjame prekybos centro “Europa” aukšte. Parduotuvėje rasite platų aukščiausios kokybės apatinio trikotažo, kojinių, pėdkelnų, aksesuarų bei kitų gatavų kūno drabužių asortimentą.  Pirmieji susipažinsite su trumpalaikėmis Wolford Trend kolekcijomis, kurios pristatomos tris kartus metuose ir žinoma limituotu prekių kiekiu, tiesiai iš Wolford gamyklos esančios Bregenz mieste (Austrijoje). Šioje parduotuvėje laikomasi  skaidrios kainų politikos, kurią rekomenduoja Wolford kompanija.

Mūsų parduotuvė Vilniuje turi išskirtinę koncepciją,  sukurtą Wolford architektų  komandos. Tai vienintelė tokia Wolford parduotuvė Baltijos regiono šalyse.

Elegantiško apatinio trikotažo, naujoviškų kūno linijas išryškinančių drabužių lyderis Wolford yra aukštos kokybės, išskirtinis, prabangus, kūrybiškas, inovatyvus ženklas.
Savo klientėms siūlo platų pėdkelnių asortimentą, kurios pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, kokybe bei išskirtiniu dizainu. Galite rinktis iš standartinių pėdkelnių, priklijuojamų “stay-up”, iki kelių,  iki kulniukų, pėdučių. Čia rasite ir šilkinių, merino vilnos pėdkelnių, bei kitų nestandartinių sprendimų kuriuos siūlo Wolford dizaineriai kartu kooperuodamiesi su gerai žinomais mados dizaineriais kaip Armani, Valentino, Karl Lagerfeld, Missoni ir daugeliu kitų.

Tik Wolford partuotuvėje rasite unikalių, kūną dailinančių drabužių sprendimų. “Shape&Control” apatiniai drabužėliai sukurti tam kad jaustumėtės pasitikinti savimi, pasitempusi ir visuomet įspūdingai atrodanti. Formuojantis sijonėlis, šortukai, suknelė, o gal paaukštinto juosmens apatinės kelnaitės?

Puikiai vertinamos Wolford graustinukės, kurias dievina gerai žinomos pasaulinės žvaigždės kaip Kirsten Dunst, Penelope Cruz, Kate Upton, Sarah Jessica Parker ir kt. Galite rinktis iš stadartinių, kirptų lazeriu ar stringinių glaustinukių.

Wolford siūlo ir merino vilnos gaminių, tinkančių vėsesniems orams. Išskirtinės kokybės, anti-alergiški gaminai tinkami nešioti ant nuogo kūno, mat unikalus gaminių mezgimas, vidinėje gaminio dalyje medvilnė, išorėje merino vilna, suteikia komforto, prabangos ir žinoma šilumos efektą.

++++

Apie Wolford kompaniją.
Wolford AG, kurios būstinė yra Bregenz (Austrija), įkurta 1950 metais, turi 16 dukterinių įmonių ir parduoda savo produktus daugiau nei 60-tyje šalių:  270 atskirų vieno prekės ženklo pardavimo vietų (valdomų pačios kompanijos arba partnerių), apie 3000 platintojų bei internetinė prekyba. Bendrovės, kuri buvo įtraukta į Vienos vertybinių popierių biržą nuo 1995 metų, metinės 2014/15 metų pajamos sudaro 157.4 milijonus € ir turi maždaug 1570 darbuotojų.

Pagarbiai,
Wolford Team Vilnius kolektyvas.

 

Mus rasite:
Parduotuvė: PC “Europa “ II aukšte
Fb: Wolford Team Vilnius
Instagram: wolfordteamvilnius
Tel.: +370 616 08209

X