Parduotuvės
  • twinset-pagrindine-nuotrauka

Twin Set

2 aukštasTel.: 868623141Vieta plane

Savo veiklą TWINSET pradėjo nuo kašmyrinių megztinių gamybos. Aukšta gaminių kokybė ir nepriekaištingas dizainas lėmė tai, kad TWINSET tapo vienu žinomiausių kašmyrinių gaminių prekių ženklu. Kiekvieną kolekcijos modelį puošia širdies simbolis, atspindintis kūrybą iš visos širdies. Tai ne tik gražūs žodžiai – kompanija nuolat investuoja į pažangias drabužių gamybos technologijas, o nepriekaištingą kokybę užtikrina tai, kad visi rūbai siuvami nuosavose TWINSET gamyklose Italijoje. Nors kašmyras užima svarbią vietą TWINSET kolekcijose, šiandien prekių ženklas siūlo didelę drabužių, avalynės ir aksesuarų įvairovę, tad, užsukusi į TWINSET saloną, moteris gali apsirengti „nuo galvos iki kojų“.
TWINSET kuria stipriai, rafinuotai miesto moteriai, kuri turi individualų stilių, nebijo pabrėžti savo moteriškumo ir vertina laikui nepavaldžią eleganciją. Ji drąsiai žaidžia skirtingomis spalvomis ir faktūromis, derindama romantiškus elementus su ryškiais raštais ir grubiais audiniais.
Kiekvienos kolekcijos grožis atsiskleidžia naudojamose detalėse: šilkiniai batų raišteliai, perliukais puoštos kepurės, nėrinių intarpai megztiniuose, suknelėse ir sijonuose, aplikacijos, plunksnelių derinimas su sportinio stiliaus rūbais, smulkučiai nėriniai ant batų liežuvėlio – visa tai suteikia klasikiniams siluetams išskirtinumą ir naują skambesį.

https://www.lemodus.lt/

X