Parduotuvės

TEXTALE

2 aukštas

II-ame prekybos centro aukšte įsikūrusi TEXTALE Premium parduotuvė — tai kitokia susitikimų su Jumis vieta, kur stilius ir tvarumas išties žengia drauge. Čia pristatomas rinktinis mados perpardavimo ir mainų platformos TEXTALE asortimentas, apimant plačią drabužių, avalynės, galanterijos ir aksesuarų prekės ženklų kategoriją.

 

Iš skirtingų spintų stilistės sukurti antrų rankų deriniai patiks visiems atsakingiems, ieškantiems stiliaus, originalumo bei kokybės. TEXTALE džiaugiasi, galintys itin patraukliomis sąlygomis pasiūlyti ir lietuvių dizainerių kurtų drabužių. O aktyvaus laisvalaikio mylėtojai čia ras antram gyvenimui paruoštą bei perkurtą mūsų partnerių – prekės ženklo „Audimas“ – asortimentą.

 

TEXTALE parduotuvė jau tapo išskirtine EUROPOJE tuo, kad čia užsukama ne tik pirkti, bet ir parduoti nenešiojamus stilingus ir kokybiškus savos spintos lobius. Daugiau apie „Parduok – padovanok” paslaugą galite sužinoti  https://textale.lt/parduok-padovanok/.

 

Dar TEXTALE rengia šaunius tvarios mados ir stiliaus edukacijų vakarus, tad kviečiame sekti renginių informaciją socialiniuose tinkluose FacebookInstagram ir Linkedin @textale.lt.  

 

Istorijas tęsti verta. Statistinis ES gyventojas kasmet savo spintoje sukaupia daugiau kaip 12 kg drabužių ir avalynės pertekliaus, kurių didžioji dalis lieka nepanaudoti. Džiugu, kad antrų rankų rinka kuria naujas galimybes dalintis, kartu – mėgautis mėgstamų prekės ženklų produkcija ilgiau, ženkliai pigiau ir palankiausiu aplinkai būdu, nešvaistant ir neteršiant. Priimant į spintą dėvėtą, mažinamas naujo daikto gamybos poreikis. Skaičiuojama, kad viena pratęsta drabužio istorija reiškia bent 2 metams prailgintą daikto gyvavimo laiką ir nuo 50% iki 80% sumažintą jo ekologinį pėdsaką, įvertinant anglies dvideginio emisijas, vandens sąnaudas ir atliekų susidarymą. Tad lai daiktai keliauja iš rankų į rankas!

 

TEXTALE kolekcija ilgam. Daugiau informacijos apie tvarios mados platformą TEXTALE ir jos el. parduotuvę rasite www.textale.lt

 

 

X