Parduotuvės
  • stefanel_0073

Stefanel

2 AUKŠTASTEL. +370 69435398Vieta plane

STEFANEL – itališkas ženklas, skirtas moterims. Aukštos kokybės, iš natūralių pluoštų pagaminti megztiniai yra tai, už ką mados mylėtojai visame pasaulyje jį vertina – net tokios ikonos kaip Kylie Minoque, Eva Longoria, Sharon Stone ar Sarah Jessica Parker. Jos pripažįsta šių drabužių jaunatvišką lengvumą, vertina

„STEFANEL“ patyrimą ir neatsilaiko prieš kasdienę itališką prabangą. Ryškų „STEFANEL“ identitetą sukurti padėjo, matyt, ir tai, jog šis verslas – lyg įgimtas visos Stefanel giminės bruožas. Lojalumo savo šeimos vardo tradicijoms požiūriu „STEFANEL“ net gali būti nepiktai pavadinti mados mafija. 1959 m. ji  gimė kaip Karlo Stefanel kūrybos vaisius – tai buvo mezginių ir trikotažo gamybos firma, kuri reputaciją pelnė dėl gyvų spalvų ir kokybės. 70-aisiais į tėvo verslą įžengė Karlo sūnus Džiuzepė.

Jis turėjo tarptautinių planų. Džiuzepei pavyko – šiandien „STEFANEL“ turi daugiau nei 700 parduotuvių, kai kurios iš jų yra net Azijoje.

Naujausia 2016/17 metų rudens/žiemos kolekcija įkvėpta bohemiškos dvasios. Ją puošia ilgos suknelės, maksi ilgio sijonai, įvairių modelių kelnės, megztiniai – būtent jie yra kolekcijos vinis. Vienspalviai, margi, su šį sezoną ypač madingomis kimono tipo rankovėmis, tiesaus kirpimo ar platesnio modelio, skirtingų iškirpčių. Nemažai kolekcijos modelių pasiūti iš kašmyro ir šilko. Naujai suskamba džinsinis audinys. Vyrauja natūralūs žemės atspalviai (burgundiška, ruda, chaki, bronzinė) derinamos su švelniais kreminiais atspalviais, šviesia mėlyna ar kupranugario kailio spalva.

„STEFANEL“ – KASDIENĖ ITALIŠKA PRABANGA, KURIĄ VERTINA YPATINGOS MOTERYS VISAME PASAULYJE.
X