Parduotuvės

RENT BOUTIQUE

RENT BOUTIQUE – mados rūbų ir aksesuarų nuomos platforma, turinti nuolatinį DREAM ROOM Kaune bei internete, o šiuo metu, karščiausiam švenčių laikotarpiui, siekiant būti arčiau tvarumą vertinančios bendruomenės jau ir Vilniuje, PLC “Europa”. RENT BOUTIQUE siūlo puikią alternatyvą vartotojiškumo ir pirkimo mažinimui – nuomą, taip stengiantis pratęsti kiekvieno rūbo gyvenimo ciklą kaip galima ilgiau, mažinant nenaudojamų ar išmetamų „vieno naudojimo“ rūbų skaičių.  

NAUJA KRYPTIS. Rent Boutique naujasis devizas „The universe I love“ , tai yra PLANETA, kurią aš myliu, kuri yra tvari, žalia. Ekologiška, draugiška ir atspindi visas tvarumo vertybes. O tuo pačiu ir Rent Boutique vertybes. Rent Boutique, tai modernių, atsakingų, madą mylinčių moterų bendruomenė kuri yra neabejinga tvarumui ir praktiškumui. Tad mados rūbų bei aksesuarų nuoma – tvarus gyvenimo būdas leidžiantis suderinti skirtingas sritis.

 

PIRKIME MAŽIAU. Tiesa ta, kad 80% laiko dėvime tik 20% turimų daiktų, taigi 80% pinigų iššvaistome veltui.  Vidutikiškai moteris per metus „atsikrato“ 37 kg drabužių. Tad kviečiame drauge ieškoti alternatyvos pirkimui!

VARTOKIME KOKYBIŠKIAU.  Atsakykime sau į klausimą: Ar gali marškinėliai kainuoti mažiau nei skanios kavos puodelis?… Greitosios mados prekių ženklai, darydami didžiulį spaudimą gaminių pirkimo kainoms bei terminams, verčia fabrikų savininkus mažinti gamybos kaštus ir engti savo darbuotojus. Tavo marškinėliai gali būti pasiūti avarinės būklės pastate viršvalandžius dirbusio nepilnamečio vaiko. Ar jie vis dar patrauklūs?…

JUNKIMĖS BENDRYSTEI. Siekiame kuo daugiau moretų užburti tvarumo puoselėjimo dvasia. Suteikti galimybę pajausti lengvumą ruošiantis įsimintinoms šventėms bei vertingoms gyvenimo akimirkoms. Taip pat apjungti sąmoningas moteris besirūpinančias tvariu apradgos dėvėjimu, atsakingu pirkimu.

Prekių ženklai
    X