Parduotuvės
  • PENNYBLACK_9603_main

Pennyblack

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 273 25 97Vieta plane

„Pennyblack“ – tai gimtojoje Italijoje ir už jos ribų plačiu spinduliu moterų mylimas ženklas, priklausantis „Max Mara“ grupei. „Pennyblack“ simbolizuoja aktualią madą, tačiau ryškiausioms sezonų tendencijoms visada suteikia savo sampratą: tai turi būti praktiška, bet šarminga ir charizmatiška. Klasikines linijas, langelius, formas ar spalvas „Pennyblack“ pateikia neatpažįstamai šiuolaikiškai.

„Pennyblack“ salone p.c. EUROPA moterys ras tris ženklo linijas. „Pennyblack Black Label“ – elegantiškas, šiek kiek sofistikuotas dalykinės moters stilius, atitinkantis ir kasdienės darbo rutinos, ir svarbių susitikimų reikalavimus. „Pennyblack Grey Label“ – neformali kasdienė, lengvai dėvima apranga, tinkama savaitgaliams ar laisvalaikio pomėgiams. Ir prašmatniausia –  „Pennyblack Pink Label“ išeiginė linija. Tai žaisminga ir romantiška apranga ypatingoms progoms.

1978 m. Italijoje užgimęs ženklas šiandien jau užsitarnauja pozicijas ir Centrinėje Azijoje, Tolimuosiuose Rytuose, Pietų Amerikoje, Australijoje. Ką jau besakyti apie plėtrą Senajame žemyne – modernios, savimi pasitikinčios europietės tiesiog šlovina prašmatnią, bet lengvai dėvimą  „Pennyblack“ madą. 

https://soulz.lt/

Modernios europietės tiesiog šlovina prašmatnų, bet lengvai dėvimą „Pennyblack“
Prekių ženklai
    X