Parduotuvės
  • MIGLĖ_2723_main

Miglė

2 aukštasMob. +370 683 01191Vieta plane

Jau nuo 1991 m. gyvuojanti „Miglė“ prekiauja moterišku bei vyrišku apatiniu trikotažu, maudymosi kostiumėliais, naktiniais marškiniais, namų drabužiais ir įvairiais aksesuarais. Nors parduotuvė, įsikūrusi p.c. EUROPA, nėra didelė, asortimento spektras yra iš tiesų labai platus. Tiek prekių ženklų, tiek paskirties, tiek kainų lygio požiūriu. 

Tarp daugiau nei 15 prekių ženklų parduotuvėje „Miglė“ rasite ir rafinuotus paryžiečius „Chantelle“, kurie nuolat pristato kūnui gražias formas suteikiančių naujovių, ir žymiausią dizainerių kuriamą apatinio trikotažo vardą ikoniškąjį „Calvin Klein“, ir savo dydžių įvairove garsėjantį ženklą „Naturana“ (nuo 32A iki 48 DD) , ir prestižiniuose apatinio trikotažo mados renginiuose mėgstamus „Jolidon“, ir funkcionaliuosius olandus „Elbrina“, ir lietuvius „Utenos trikotažas“ ir daug kitų ženklų iš Ispanijos, Italijos, Olandijos, Vokietijos, Portugalijos.

Tokiu plačiu pasirinkimu ir atidumu kiekvienam pirkėjų segmentui „Miglė“ gali pasigirti, nes nuolat domisi rinkos naujovėmis, lankosi pasaulinėse apatinio trikotažo parodose Paryžiuje, Lyone. „Miglė“ šiuo metu valdo jau 14 parduotuvių.

 www.migle.lt

Miglė“ išsiskiria tiek prekių ženklų, tiek paskirties, tiek kainų lygio požiūriu
X