Parduotuvės
  • Pagrindine foto

Marc Cain

2 AUKŠTASMob. : +370 616 71642Vieta plane

Daugiau nei prieš 40 metų vokiečio Helmuto Schlottererio įkurtas prekių ženklas „MARC CAIN“ šiandien yra tarptautinį pripažinimą pelniusi kompanija, kurianti Premium klasės drabužius moterims. „MARC CAIN“ garsėja dėmesiu kolekcijų audiniams ir investicijomis į pažangiausias audimo, mezgimo ir medžiagų apdirbimo technologijas. Todėl kiekviena „MARC CAIN“ pirkėja yra tikra, kad įsigytas rūbas ne tik atitiks naujausias mados tendencijas, bet bus pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų.
Kiekviena „MARC CAIN“ kolekcija – tai savotiška Jūsų garderobo žvaigždė. Čia estetika ir menas dera su praktiškumu ir natūralumu, o inovacijos ir išskirtinumas su klasika ir universalumu. „MARC CAIN“ mada kasmet skirtinga, tačiau visada ištikima sau. Ji kuria tobulus derinius pasitelkusi iš pažiūros nesuderinamas dalis. Tai jausmingi siluetai ir modernios bei prabangios detalės, atspindinčios laikmečio dvasią.
„MARC CAIN“ moteris gyvena šia diena. Ji pasitikinti savimi, atvira naujovėms ir žingeidi. Ją žavi galimybė būti moterimi, kuri išreiškia save per dėvimus drabužius – natūraliai ir tarsi be pastangų.

X