Parduotuvės

Hiatus

2 AUKŠTASTEL: 865817496Vieta plane

Unikaliame aktyvaus laisvalaikio prekių tinkle Hiatus – tik funkcionalūs daiktai „Hiatus“ – pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse. Joje nėra nė vieno daikto, kuris būtų tiesiog daiktas. Visa tai, kas į Lietuvą atkeliauja po „Hiatus“ vardu, turi labai aiškią funkciją – šaldo, šildo, saugo nuo saulės spindulių, lietaus, vėjo ar net UODŲ! Kitaip tariant – „Hiatus“ yra visa tai, kas bet kokiu oru kiekvieno – tiek suaugusiojo, tiek vaiko, aktyviam laisvalaikiui sukuria komfortą! Visi daiktų privalumai išrasti mokslininkų ir yra patvirtinti sertifikatais. Pavyzdžiui, „Hiatus“ atstovaujamas „Columbia“ prekės ženklas yra pirmasis pasaulyje, iš Odos vėžio fondo gavęs patvirtinimą, kad mokslininkų sukurta apsaugos nuo ultravioletinių spindulių technologija, naudojama gaminant daugelį „Columbia“ drabužių, yra skirta vėžio prevencijai. Ir tai – tik dalis išskirtinių prekės ženklo savybių!

Dar vieni „Hiatus” atstovaujami kūrėjai – “Didriksons”. Tai – didžiausias Skandinavijos prekės ženklas, kuriantis vandeniui atsparius funkcionalius drabužius. Pavasarinės, žieminės ir demisezoninės striukės ar kita apranga vyrams, moterims ir vaikams yra skirta ne tik apsaugoti nuo lietaus, bet ir džiaugtis patogumu gamtoje ar miesto kasdienybėje visais metų laikais.
Ypatingo dėmesio sulaukia ir Vokietijos kompanijos „Jack Wolfskin“ kūriniai. Įmonė ne tik kreipia didelį dėmesį į aprangos, avalynės ar aksesuarų patogumą, bet ir į ekologiją. Daugiau informacijos ir visą prekių asortimentą galite rasti www.hiatus.lt bei firminėse Hiatus parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

 

Švedijos pasididžiavimas – klasikinio dizaino drabužius visai šeimai kuriantys „Didriksons“. Tai prekės ženklas, susikūręs 1913 metais, kai Julius ir Hanna Didrikson vakarinėje Švedijos pakrantėje nusprendė kurti patvarius bei kokybiškus darbo drabužius žvejams. Iki dabar „Didriksons“ gamina nepralaidžius vandeniui bei vėjui lauko drabužius, puikiai tinkančius ir lietingiems Lietuvos orams. Svarbiausia įmonės filosofijos ašis – ne mesti orui iššūkį, bet jį prisijaukinti. Tai padėjo sukurti kompanijos vardą, vertinamą tų, kuriems svarbu ne tik funkcionalumas, bet ir stilius – vandens ir vėjo nepraleidžiantys drabužiai pasižymi itin patogiu dizainu. Tai – ir lengvai pasiekiamos kišenės, reguliuojamas juosmuo ar striukės apačia, malonios liesti ir dėvėti medžiagos, paslėpiami reguliuojami gobtubai. „Didriksons“ kuria visai šeimai, o šimtametė patirtis užtikrina, kad vaikiški, moteriški ir vyriški lauko drabužiai pasižymi ne tik ilgaamže kokybe, bet ir stipriomis socialinėmis vertybėmis. Įmonė, gamindama nuo lietaus saugančias striukes ar kitus drabužius, siekia kaip įmanoma labiau sumažinti aplinkos taršą. Per daugybę gamybos metų „Didriksons“ išmėgino ir aliejumi dengtus drabužius, ir iš gumos pagamintus rūbus. Dabar „Didriksons“ savo klientams siūlo moderniomis technologijomis patobulintus, aplinkai draugiškus, neperšlampamus, lengvus, kvėpuojančius ir itin patogius gaminius. Ne vienerių metų kūrybinio darbo rezultatas – itin funkcionali, tačiau nevaržanti judesių ir patogi apranga.

Septintajame dvidešimtojo amžiaus dešimtmetyje „Didriksons“ itin artimai bendradarbiavo su tuomet ryškiausiais Švedijos dizaineriais. Tai vėliau padėjo „Didriksons“ tapti vienais iš lyderiaujančių prekės ženklų tarp vartotojų, kuriems svarbu ne tik apsisaugoti nuo lietaus, bet ir būti stilingiems. „Didriksons“ – itin populiarūs ir Didžiojoje Britanijoje bei kitose šalyse, pasižyminčiose itin dideliu lietingumu. Britai vertina stilingą „Didriksons“ dizainą, leidžiantį išlikti sausiems net einant į darbą ar svarbų susitikimą. Būdami pavyzdžiu Skandinavijos rinkoje, „Didriksons“ smarkiai siekia, kad jų produktai ne tik puikiai tarnautų žmonėms, tačiau ir paliktų kuo mažesnį pėdsaką gamtoje. Jokių žalingų gamtai ir žmogui medžiagų neatrasime jų naudojamuose gaminių impregnavimo priemonėse – o tai, populiariai šnekant, tikrai stipru. „EcoProgressive“ ženkliuku padabintose striukėse buvo siekiama naudoti kuo daugiau perdirbtų žaliavų, vartoti kuo mažiau išteklių, kuriais gamta mus apdovanojo, ir taip sumažinti gamtinių resursų įsisavinimą. Ateities planuose – dar svarbesni siekiai, susiję su ekologija, ir tuo derėtų tik pasidžiaugti.
Žieminės ir pavasarinės vandeniui atsparios striukės, pirštinės, kepurės, movos, šalikai, džemperiai, kelnės ar kombinezonai – „Didriksons“ ženklas garantuoja ilgaamžę kokybę, kasdienį patogumą ir galimybę mėgautis visais metų laikais. Reikia rudeninės, žieminės ar pavasarinės striukės internetu? Ieškokite „Didriksons“ prekės ženklu pažymėtų prekių www.hiatus.lt ir džiaukitės mėgstama veikla bei stilingu įvaizdžiu bet kokiu oru.

Nuo 1938 metų Paulo Lamfromo ir jo žmonos įkurta įmonė „Columbia“ yra vienas labiausiai vertinamų žiemos bei sporto drabužių prekės ženklų pasaulyje, kurio išskirtiniu simboliu yra tapusios su niekuo nesupainiojamos neperšlampančios, vėjui atsparios, kvėpuojančios žieminės, pavasarinės ar demisezoninės striukės visai šeimai. Jungtinėse Amerikos Valstijose esantis pagrindinis „Columbia“ biuras iki šiol yra valdomas įkūrėjų dukros Gert Boyle, jos sūnaus Tim Boyle ir anūko Joe Boyle. Įdomu tai, kad „Columbia“ prasidėjo visai ne nuo įmonės svarbiausia preke tapusių striukių. Iš pradžių tai buvo šeimos verslas, pardavinėjęs… kepures. Įmonės sumanytojai Paulas ir Marie Lamfromai į JAV atskrido iš nacių valdomos Vokietijos ir iš karto įkūrė „Columbia Hat Company“, pavadintą netoliese tekančios Columbia upės vardu. 1948 metais jų dukra Gert ištekėjo už Nealo Boyle‘o, kuris tapo ir kompanijos galva. Vos trejus metus iki tėvo mirties, Gertrude Boyle namie savo siuvimo mašina sukūrė pirmąją žvejams skirtą striukę, kuri tapo tikra atspirtimi neįtikėtinai įmonės ateities sėkmei. Problemos su tiekėjais paskatino šeimą kurti savo pačių produktus ir „Columbia Hat Company“ 1960 metais tapo „Columbia Sportswear Company“. Nepaisant visų kompaniją per daugelį metų ištikusių sunkumų, 1986 metais į rinką išleista „Bugaboo“ tapo geriausiai parduodama savo kainos kategorijos slidinėti skirta striuke ir padėjo „Columbia“ tapti matomai. 2001 metais „Columbia“ tapo didžiausia Amerikos slidinėjimo aprangos pardavėja ir iki dabar yra itin vertinama tiek žiemos sporto mėgėjų, tiek norinčių tiesiog stilingai atrodyti šaltu ar lietingu oru.

Ne išimtis ir „Jack Wolfskin“, kurių lauko apranga bei įranga jau nuo 1981–ųjų metų yra įrašyta į kiekvieno profesionalo ar mėgėjo akiratį.
„Jack Wolfskin“ – vienas žinomiausių bei didžiausių aktyvaus laisvalaikio aprangos ir prekių tiekėjų Europos žemyne. Į jų prekės ženklą dėmesį verta atkreipti visiems, kurie aprangoje ieško praktiškumo ir komforto. Šio prekinio ženklo asortimente gausu įvairiausio pobūdžio žygiams skirtos aprangos, avalynės ir ekipuotės, tiesiog užburiančios savo techninėmis charakteristikomis bei detalėmis. “Outdoor” linijos produktų orientacija – lengvumas, tvirtumas, apsauga nuo motulės gamtos pokštų, kvėpavimas, elastingumas bei praktiškos produktų detalės, leisiančios mėgautis kelione, kad ir kokia ji būtų.
Įdomus faktas sporto mėgėjams – „Jack Wolfskin“ nuo 2010 metų ne kartą buvo pasirašę paramos sutartį su Anglijos futbolo klubu „Liverpool“. Atsisukę šios komandos rungtynių įrašus tikrai išvysite šmėžuojantį “Jack Wolfskin” logotipą. Laisvalaikio linija – taip pat plati šio prekinio ženklo atšaka, siūlanti ne tik “išmanius” technologinius sprendimus, tačiau ir glaudžiai susijusi su šiuolaikine mada, gyvenimo ritmu ir poreikiais. Aktyviam poilsiui skirtiems produktams parenkamos malonios, minkštos ir tvirtos medžiagos. Tad nors ir puikiai vertinami profesionalų, „Jack Wolfskin“ yra itin mėgiami “urban” aprangos detalių, spalvų ir formų ieškančių žmonių. Pionieriai. Turbūt, kad šis žodis taip pat giliai įstrigęs į “Jack Wolfskin” ideologiją, kaip ir vokiškoji kokybė. Kol kiti aktyvaus laisvalaikio prekiniai ženklai buvo susikoncentravę tik į technines produktų charakteristikas ir „madingą dizainą“, jaunas, tačiau įžvalgus “Jack Wolfskin” savo produktus tobulino keliomis kryptimis: techniškai ir gamtosaugiškai.

„Hiatus“ parduotuvėse bei www.hiatus.lt galima rasti ne tik striukų ar parkų, bet ir kepurių,
džemperių, avalynės, kojinių, krepšių, ypač stilingų kuprinių ir kitų laisvalaikio pramogoms, žygiams bei sportui reikalingų drabužių bei aksesuarų.

 

X