Parduotuvės
  • ShiShi_geles_0978_main

Shi shi gėlės

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 248 7033; +370 (670) 22 666Vieta plane

„Išmokyk mane išgirsti
Kvepiantį žiedą gėlės,
Gimstantį sielos troškulį
Lašelyje rasos.“

Giedrė Rein

Kiekviena proga laukia savo puokštės ar vieno gražaus gėlės žiedo. Salone „Interjeras ir gėlės“ pirmame p.c. EUROPA aukšte jų yra labai įvairių ir labai šiuolaikiškų. Tulpės, rožės, vandens lelijos, hortenzijos, eustomos, gerberos, hiacintai, frezijos, kardeliai, bijūnai, gėlės vazonuose… Salone galite įsigyti gyvų ar dirbtinių gėlių, paprašyti profesionalaus floristo sukurti puokštę. „Interjeras ir gėlės“ floristai kuria ir progines, šventines puokštes, kompozicijas pagal užsakymus, ką jau kalbėti apie vestuvių puokštes – jas galite užsakyti tiek nuotakai, tiek visai palydai. Jūsų pageidavimu papuošime pokylių salę, automobilį, bažnyčią. Galite užsakyti gėlių, kurios bus pristatytos Jums į namus.

Salone taip pat galite įsigyti SHISHI dirbtinių gėlių, interjero detalių, vazų ir vazonų. SHISHI – viena didžiausių kompanijų, užsiimančių floristiniu patalpų dekoravimu Skandinavijos ir Baltijos šalyse. SHISHI turi pakankamai resursų įgyvendinti net didžiausius projektus, kurių užsakovai – tarptautiniai bankai, restoranai, salonai, klubai. Kompanijos siekis – siūlyti alternatyvius ir šiuolaikiškus produktus, kurie interjerui teiktų jaukumą bei lengvumą. Svarbiausias tikslas – stilingas bei originalaus dekoras.

Lietuvoje oficialus SHISHI firmos atstovas yra UAB „Interjeras ir gėlės”. Veikla Lietuvoje pradėta 2000 metais. Firmoje dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai.

 www.shishi.lt

SHISHI turi pakankamai resursų įgyvendinti net didžiausius projektus
X