Parduotuvės
  • vidine_635x350

C&D Style

2 AUKŠTAS8 671 23828Vieta plane

„C&D Style“ – dovanų, namų interjero ir tekstilės salonas. Įspūdingi indai, patalynė, keramika, elegantiški albumai, nuotraukų dėžutės, rėmeliai ir daugybė gražias emocijas sukeliančių daiktų. Kiekvienas užsukęs į „C&D Style“ saloną p.c. EUROPA nesunkiai tampa kūrėju – savo namų, artimųjų aplinkos. Tai erdvė pilna idėjų gražiai gyventi ir dovanoti.

Vokiečių gamintojo „Philippi“ biuro aksesuarai, stalo žaidimai, laikrodžiai maloniai nustebins verslo atstovus, o norintys pajusti gyvenimo kokybę atras prabangius prancūzų firmos „Yves Delorme“ tekstilės gaminius – patalynę, rankšluosčius, chalatus. Spalvingos italų gamintojo „Basseti“ lovatiesės, pagalvėlės kiekvieno namams suteiks naują skambesį. Kompanijos „Kenzo“ namų tekstilės produkcija apsvaigina neabejingus šių unikalių mados namų stiliui. Salone taip pat pristatomi ir šie vardai: šiuolaikiško dizaino „Salt & Pepper“, skandinaviškai gryni „Brostes design“, išskirtinai tviskantys „Bohemia Jihlava a.s.“, prancūziškai rafinuoti „Fremaux“, inovatyvaus dizaino „Umbra“, „L‘Occitane“ prancūziška kosmetika.

„Philippi“. Nepaprastai sukurti produktai tiems, kurie mėgsta grožį iki pačių smulkiausių detalių, kaip ir pats įmonės įkūrėjas vokietis Janas Filipi. Tobulos linijos, švarios spalvos, nepriekaištingos formos, aukščiausios kokybės medžiagos. Forma seka funkciją, medžiagos pasitelkiamos tik rinktinės, meilė paslėpta detalėse – tokie „Philippi“ dizaino principai. Šis stilius tiktų bet kuriam – jis neužgožia žmogaus prigimties, pabrėžia grožį, sukuria rafinuotą nuotaiką. Jau dvidešimt metų „Philippi“ kūriniai neprilygstamai subtilūs.

„Yves Delorme“. „Yves Delorme“ tekstilė – amžina, romantiška klasika. Įspūdingo grožio patalynė, jaukumą kuriančios pagalvėlės, minkštučiai rankšluosčiai ir chalatai – preciziška estetika, bei tikroji elegancija. Visuose „Yves Delorme“ gaminiuose atsispindi aistra menui, juose derinami naujausi technologijų išradimai su gražiausiomis tradicinėmis medžiagomis. Įmonė yra garsios prancūzų šeimai priklausančios grupės „Fremaux Delorme“ dalis. Savo meistrystę šie tobulina jau nuo 1845 m.

„Kenzo“. Takada Kenzo žinomas kaip paryžietiškiausias japonas. Jis pirmas sujungė Rytų ir Vakarų dizainą. „Kenzo“ mados namų kūryba saulėta, gaivi, spalvinga, gausi netikėtų derinių ir energijos. „Kenzo“ namams skirta linija kasmet plečiama, o „C&D Style” parduotuvėje p.c. EUROPA „Kenzo“ tekstilę atpažinsite iš spalvų, gėlėtų raštų, paprastų formų, bet labiausiai – iš modernios etninės nuotaikos. Takada Kenzo spalvingos vizijos jam užtikrino vietą amžinų dizainerių panteone.

 www.cdstyle.lt

 C&D Style

„C&D Style“ – „Kenzo“, „Yves Delorme“, „Philippi“ bei kiti žymūs ženklai Jūsų namams
X