Parduotuvės

Premium

2 aukštasTel. +370 (5) 213 39 04Mob. +370 618 183 71Vieta plane

Jau aštuoneri metai stilius ir gera moterų apranga siejama su „PREMIUM” parduotuvių tinklu. Šiuo metu „PREMIUM“ parduotuvėse siūloma virš šešiasdešimt mados prekinių ženklų. „PREMIUM“  atsakys į savo pirkėjų nuolatinius klausimus: „ O kada turėsite didesnį avalynės pasirinkimą?“

Prekybos centre „Europa“ atidaroma pirmoji Lietuvoje „PREMIUM“ avalynės ir aksesuarų parduotuvė, kurioje asortimentą sudarys apie trisdešimt prekinių ženklų. Modernioje ir jaukioje parduotuvėje pirkėjų lauks naujausios Marc Jacobs, Ballin, Doucal‘s, Vittorio Virgili, Coach, Pertini, Fraas, Blunt ir kitų gamintojų kolekcijos. „PREMIUM“ avalynės ir aksesuarų  parduotuvės idėja buvo ilgai brandinama ir rūpestingai jai ruošiamasi, siekiant išpildyti pirkėjų norus ir lūkesčius.

BALLIN ženklas įsikūrė 1945-aisias metais, Italijoje. Tai ilgametis batų dizaino ir gamybos ištakas turintis ženklas, per metus parduodantis virš 400,000 porų batų. Šis ženklas bendradarbiauja tik su „luxury“ ir labiausiai išskirtiniais ženklais Italijoje ir pasaulyje. Kuriant kiekvieną BALLIN batelių modelį didelis dėmesys skriamas net mažiausioms detalėms, rengiama meninė ekspertizė kiekvienam modeliui. Šiuo metu kūrybinis BALLIN vairas patikėtas menininkui Roberto Barina, būtent jis su savo komanda į kasdieninius batus įneša ekstravagancijos ir išskirtinumo.

VITTORIO VIRGILI. Tai itališkas ženklas, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1964-ųjų metų.

Garsiausias mados namų šūkis, kuris pristato įmonę –  “Rankų darbo batus sukūrėmė tikriems elegancijos ir kokybės gerbėjams. Mes esame italai ir didžiuojamės VITTORIO VIRGILI ženklu.”

Doucal’s – įkurtas 1973- aisiais, buvo žinomas kaip DUCA (kunigaikštis) siekiant identifikuoti ženklą, kuris buvo sukurtas elito klientams. Doucal’s išskirtunumą, odos minkųtumas, ir tobulas prisitaikymas prie pėdos, konfortas neatsiejama šio ženklo dalis.

PERTINI –tai mažoje Almansos gamykloje Ispanijos pietryčiuose,gaminama rankų darbo avalynė. Dizaineris puikiai vertina detales: jūs galite pamatyti rafinuotumą, tobulą spalvų derinimą, tendencingus modelius bei žinoma konfortas neatsiejama PERTINI dalis.

www.premiumfashion.lt

„Premium“ rafinuotos moters garderobą papildo pripažintais avalynės, rankinių bei aksesuarų ženklais
X