Parduotuvės
  • ALIKANTE_main_1509

Alikante

2 aukštasMob. +370 655 18957Vieta plane

Alikantė – tai ispanų avalynės pramonės tradicijų lopšys, todėl parduotuvė „Alikante“ yra išskirtinai ispaniškų batų oazė. Tiesa, p.c. EUROPA prie jų prisijungia ir keli italų vardai, išpažįstantys giminingas vertybes avalynės gamyboje. Šių šalių kilmės apavas visada pasižymi ypač gera ir minkšta oda, akį patikimumu traukiančiu pasiuvimu, autentišku dizainu. Dėl parduotuvės mažumo čia rasite labai išskirtinius modelius tik iš pačių naujausių kolekcijų. Moteris čia apauti siūlosi „Hispanitas“, „Pedro Miralles“, „Unisa“, „Bell Sueno“, „Cressy“, italai „Maripe“. Vyrų apavu rūpinasi „Tósso“ ir „Dashton“. Parduotuvėje rasite ir tų pačių gamintojų pristatomų rankinių.

„Hispanitas“. Viso dizaino įkvėpimu kompanija mato „Hispanitas“ moterį: miestietė, dinamiška ir iniciatyvi, matanti savo batus kaip sąjungininkus, kurie geba prilygti jos kasdieniam ritmui. „Hispanitas“ produkcija eksportuojama 35 šalyse, tai – vienas sėkmingiausių ispaniškų vardų mados pramonėje.

„Unisa“. Vardo istorija prasidėjo 1973 m. nuo „espadrilių“ – batelių virveliniais padais. Juos įkvėpė Côte d’Azur pakrantėje įsikūrusių kavinių šiaudiniai stogai. Žaismingą kurorto įkvėptą dvasią ženklas išlaikė, bet vėliau praplėtė asortimentą, kuriamą tarptautinės dizainerių komandos.

„Pedro Miralles“. Penkiuose žemynuose parduodamas, aibę tarptautinių apdovanojimų susižėręs avalynės gamintojų vardas. Madingi, seksualūs ir lengvai avimi – tokia yra „Pedro Miralles“, batus siuvančių nuo 1959 m., mantra. Šis ispanų ženklas kuria batelius, kurie visada yra šiek tiek avant-garde ir labai gero kainos ir kokybės santykio.

 www.alikante.lt

 

Alikante yra išskirtinai ispaniškos avalynės oazė
Didysis išpardavimas iki -50% Antradienis, 24/01/2023 Padidinome išpardavimo nuolaidas! Daugybei prekių nuolaidos net iki -50%! Lauksime Jūsų ATLANTIC parduotuvėje, kur galite įsigyti išskirtinės kokybės, Europos gamintojų apatinio trikotažo, miego ir laisvalaikio drabužių, chalatų.Didysis išpardavimas iki -50% GERRY WEBER NET iki -50% NUOLAIDOS! Ketvirtadienis, 19/01/2023 GERRY WEBER kviečiame į besitęsiantį sezoninį IŠPARDAVIMĄ! Žiemos asortimentui taikomos iki -50% NUOLAIDOS.GERRY WEBER NET iki -50% NUOLAIDOS! „Mohito„ nauja kolekcija „Energetic Beat“ Trečiadienis, 18/01/2023 Naujoje „Energetic Beat“ kolekcijoje daugiausia dėmesio skiriama gatvės aprangos įkvėptiems modeliams su seksualumo prieskoniu. Įprastą kiekvienos dienos įvaizdį derinkite su elegantiškais aksesuarais ir susikurkite išskirtinį stilių! Šį sezoną vyrauja optimistiška žalia spalva, kuri tikrai pagyvins jūsų išvaizdą. Nebijokite šios energingos spalvos. Ji puikiai papildys nedrąsius, nuobodžius ir paprastus drabužius. Kolekcija skirta mados eksperimentų nebijančioms ir netradicinius sprendimus mėgstančioms moterims. Prekės ženklo dizaineriai orientuojasi į sultingą žalią, nesenstantį džinsą ir bazinius elementus. Rinkitės patogų sportinio kostiumo komplektą, raštuotus aukštakulnius batus ir rankinę per petį. Taip sukursite gatvės aprangos įkvėptą, tačiau labai moterišką, įvaizdį. Ryškios žalios spalvos marškinių tipo suknelė kartu su ilgaauliais batais ir juoda kepuraite - dar vienas kcentinis kolekcijos įvaizdis. Nuo kelių platėjančius džinsus galite derinti su plona palaidine ilgomis rankovėmis arba paprastais marškiniais. Bazinių siluetų derinimas su sportiniais aksesuarais – tai prekės ženklo „Mohito“ ateinančio sezono vizija!„Mohito„ nauja kolekcija „Energetic Beat“ Įsigykite THE HOME STORY salone prekių už 100 EUR ir daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN aromatinę dovaną! Dovanos vertė 70 EUR! Trečiadienis, 18/01/2023 Įsigykite prekių už 100 EUR ir daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN namų kvapą dovanų iš riboto leidimo VOYAGE kolekcijos! Dovanos vertė – 70 EUR. Kviečiame leistis į unikalią aromaterapijos pažinimo kelionę! Tik dabar, THE HOME STORY salone ir internetinėje parduotuvėje, įsigijus prekių už 100 EUR ir daugiau, gausite vertingą dovaną – MAX BENJAMIN riboto leidimo VOYAGE kolekcijos namų kvapą. Dovanos vertė – 70 EUR!!! Pasinaudoti šiuo pasiūlymu galite apsilankę THE HOME STORY salone, PC Europa, 3-iame aukšte, arba internetinėje parduotuvėje https://thehomestory.shop/ * Nuolaidos ir pasiūlymai nėra sumuojami. ** Paskubėkite, dovanų kiekis ribotas.Įsigykite THE HOME STORY salone prekių už 100 EUR ir daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN aromatinę dovaną!  Dovanos vertė 70 EUR! GIVEN ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS iki -50 %! Pirmadienis, 16/01/2023 GIVEN žiemos išpardavimas jau PRASIDĖJO! Net iki - 50 % nuolaidos pažymėtiems juvelyriniams dirbiniams. Sidabro papuošalams - 20 % Aukso papuošalams bei privačių prekės ženklų kolekcijoms - 15 %GIVEN ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS iki -50 %!
X