Parduotuvės
  • ALIKANTE_main_1509

Alikante

2 aukštasMob. +370 655 18957Vieta plane

Alikantė – tai ispanų avalynės pramonės tradicijų lopšys, todėl parduotuvė „Alikante“ yra išskirtinai ispaniškų batų oazė. Tiesa, p.c. EUROPA prie jų prisijungia ir keli italų vardai, išpažįstantys giminingas vertybes avalynės gamyboje. Šių šalių kilmės apavas visada pasižymi ypač gera ir minkšta oda, akį patikimumu traukiančiu pasiuvimu, autentišku dizainu. Dėl parduotuvės mažumo čia rasite labai išskirtinius modelius tik iš pačių naujausių kolekcijų. Moteris čia apauti siūlosi „Hispanitas“, „Pedro Miralles“, „Unisa“, „Bell Sueno“, „Cressy“, italai „Maripe“. Vyrų apavu rūpinasi „Tósso“ ir „Dashton“. Parduotuvėje rasite ir tų pačių gamintojų pristatomų rankinių.

„Hispanitas“. Viso dizaino įkvėpimu kompanija mato „Hispanitas“ moterį: miestietė, dinamiška ir iniciatyvi, matanti savo batus kaip sąjungininkus, kurie geba prilygti jos kasdieniam ritmui. „Hispanitas“ produkcija eksportuojama 35 šalyse, tai – vienas sėkmingiausių ispaniškų vardų mados pramonėje.

„Unisa“. Vardo istorija prasidėjo 1973 m. nuo „espadrilių“ – batelių virveliniais padais. Juos įkvėpė Côte d’Azur pakrantėje įsikūrusių kavinių šiaudiniai stogai. Žaismingą kurorto įkvėptą dvasią ženklas išlaikė, bet vėliau praplėtė asortimentą, kuriamą tarptautinės dizainerių komandos.

„Pedro Miralles“. Penkiuose žemynuose parduodamas, aibę tarptautinių apdovanojimų susižėręs avalynės gamintojų vardas. Madingi, seksualūs ir lengvai avimi – tokia yra „Pedro Miralles“, batus siuvančių nuo 1959 m., mantra. Šis ispanų ženklas kuria batelius, kurie visada yra šiek tiek avant-garde ir labai gero kainos ir kokybės santykio.

 www.alikante.lt

 

Alikante yra išskirtinai ispaniškos avalynės oazė
X