Parduotuvės

RENT BOUTIQUE

2 aukštas.

RENT BOUTIQUE – mados rūbų ir aksesuarų nuomos platforma, turinti nuolatinį DREAM ROOM Kaune bei internete, o šiuo metu, karščiausiam švenčių laikotarpiui, siekiant būti arčiau tvarumą vertinančios bendruomenės jau ir Vilniuje, PLC “Europa”. RENT BOUTIQUE siūlo puikią alternatyvą vartotojiškumo ir pirkimo mažinimui – nuomą, taip stengiantis pratęsti kiekvieno rūbo gyvenimo ciklą kaip galima ilgiau, mažinant nenaudojamų ar išmetamų „vieno naudojimo“ rūbų skaičių.  

NAUJA KRYPTIS. Rent Boutique naujasis devizas „The universe I love“ , tai yra PLANETA, kurią aš myliu, kuri yra tvari, žalia. Ekologiška, draugiška ir atspindi visas tvarumo vertybes. O tuo pačiu ir Rent Boutique vertybes. Rent Boutique, tai modernių, atsakingų, madą mylinčių moterų bendruomenė kuri yra neabejinga tvarumui ir praktiškumui. Tad mados rūbų bei aksesuarų nuoma – tvarus gyvenimo būdas leidžiantis suderinti skirtingas sritis.

 

PIRKIME MAŽIAU. Tiesa ta, kad 80% laiko dėvime tik 20% turimų daiktų, taigi 80% pinigų iššvaistome veltui.  Vidutikiškai moteris per metus „atsikrato“ 37 kg drabužių. Tad kviečiame drauge ieškoti alternatyvos pirkimui!

VARTOKIME KOKYBIŠKIAU.  Atsakykime sau į klausimą: Ar gali marškinėliai kainuoti mažiau nei skanios kavos puodelis?… Greitosios mados prekių ženklai, darydami didžiulį spaudimą gaminių pirkimo kainoms bei terminams, verčia fabrikų savininkus mažinti gamybos kaštus ir engti savo darbuotojus. Tavo marškinėliai gali būti pasiūti avarinės būklės pastate viršvalandžius dirbusio nepilnamečio vaiko. Ar jie vis dar patrauklūs?…

JUNKIMĖS BENDRYSTEI. Siekiame kuo daugiau moretų užburti tvarumo puoselėjimo dvasia. Suteikti galimybę pajausti lengvumą ruošiantis įsimintinoms šventėms bei vertingoms gyvenimo akimirkoms. Taip pat apjungti sąmoningas moteris besirūpinančias tvariu apradgos dėvėjimu, atsakingu pirkimu.

APRANGA. Nauja pavasario / vasaros kolekcija Pirmadienis, 20/03/2023 Stiliaus vitaminai tavo spintai su nauja pavasario/vasaros kolekcija!  APRANGA - visiems (n)orams Naujos kolekcijos ieškokite APRANGA parduotuvėse arba www.soulz.ltAPRANGA. Nauja pavasario / vasaros kolekcija Įsigykite THE HOME STORY salone prekių už 100 EUR ar daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN aromatinę dovaną! Dovanos vertė 65 EUR! Trečiadienis, 1/03/2023 Įsigykite prekių už 100 EUR ar daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN aromatinę žvakę dovanų iš riboto leidimo VOYAGE kolekcijos! Dovanos vertė – 65 EUR. Kviečiame leistis į unikalią aromaterapijos pažinimo kelionę! Tik dabar, THE HOME STORY salone ir internetinėje parduotuvėje, įsigijus prekių už 100 EUR ir daugiau, gausite vertingą dovaną – MAX BENJAMIN riboto leidimo VOYAGE kolekcijos aromatinę žvakę. Dovanos vertė – 65 EUR!!!   Pasinaudoti šiuo pasiūlymu galite apsilankę THE HOME STORY salone, PC Europa, 3-iame aukšte, arba internetinėje parduotuvėje https://thehomestory.shop/ * Nuolaidos ir pasiūlymai nėra sumuojami. ** Paskubėkite, dovanų kiekis ribotas.Įsigykite THE HOME STORY salone prekių už 100 EUR ar daugiau ir gaukite MAX BENJAMIN aromatinę dovaną!  Dovanos vertė 65 EUR! Nauja ATLANTIC kolekcija Penktadienis, 24/02/2023 Nauja, Valentino dienos įkvėpta kolekcija iš Ispanijos! Palepinkite save gundančia liemenėle, kelnaitėmis, romantiškais naktiniais, chalatu... Lauksime Jūsų ATLANTIC parduotuvėje!Nauja ATLANTIC kolekcija Saldi dovana prie “saldaus” žaidimo! Penktadienis, 10/02/2023 Kai meilės atmosfera tvyro ore, taip ir norisi pasilepinti ir lepinti kitus. Tad paruošėme jums staigmeną. 🍫Vasario 10-19 d., perkantiems stalo žaidimą "AZUL: ŠOKOLADO MEISTRAS", dovanojame burnoje tirpstančių RŪTA saldumynų. Žaiskite, skanaukite ir mėgaukitės šiuo puikiu deriniu. Saldžių dovanų kiekis ribotas. 😉Saldi dovana prie “saldaus” žaidimo! “ow studios” IŠPARDAVIMAS iki -70% Trečiadienis, 18/01/2023 Kopenhagos gatvės mados įkvėpti drabužiai moterims dabar net iki 70% pigiau. Atsinaujinkite jau dabar! Parduotuvė „8TOGO”, 3 aukštas. Išpardavimas vyksta iki kol liks prekių.“ow studios” IŠPARDAVIMAS iki -70%
ETAM dovanoja kelnaites! Ketvirtadienis, 16/03/2023 ETAM išskirtinis 1+1=3 kelnaičių pasiūlymas! Įsigyk dvejas, o 3-ias DOVANOJAME! Tavo ETAM *Yra papildomų sąlygų.ETAM dovanoja kelnaites! TOMAS GOLD. Kovo nuolaidos! Trečiadienis, 1/03/2023 Visą kovo mėnesį Tomas Gold parduotuvėse - 36 % visiems aukso gaminiams! Geltono, raudono, balto ar mišraus aukso gaminiai papuoš Jūsų kasdienybę! Nepraleiskite progos, lauksime Jūsų  I-VI 10:00-20:00; VII 10:00-19:00TOMAS GOLD. Kovo nuolaidos! GERRY WEBER pavasario kolekcijos Trečiadienis, 22/02/2023 Puoškitės GERRY WEBER karščiausiais pavasario deriniais! Naujose kolekcijose pasitelkta visa vaivorykštė spalvų: nuo subtilių prigesintų iki sodrių bei klasikinių. Gėlių raštas ir drugių motyvai primena apie mūsų visų taip pasiilgtą šiltąjį laiką. Dėmesys skiriamas natūralumui, todėl atrasite ne tik stilingų, bet ir socialiai atsakingai pasiūtų gaminių. Kviečiame atsinaujinti ir susikurti skirtingus bei visada įsimintinus įvaizdžius kiekvienai Jums svarbiai progai.GERRY WEBER pavasario kolekcijos „House of Samsonite“ Nauja kolekcija „Mac Alyster“ rankinių ir piniginių Pirmadienis, 30/01/2023 Nauja kolekcija „Mac Alyster“ Pavasaris/Vasara 2023 Parduotuvė „House of Samsonite“„House of Samsonite“ Nauja kolekcija „Mac Alyster“ rankinių ir piniginių -30% N U O L A I D A MAX BENJAMIN riboto leidimo aromatinei kolekcijai ELYSIUM! Trečiadienis, 18/01/2023 MAX BENJAMIN riboto leidimo aromatinei kolekcijai ELYSIUM taikoma -30% nuolaida! Paskubėkite - prekių kiekis ribotas. THE HOME STORY salone, PC Europa, 3-iame aukšte ir inernetinėje parduotuvėje https://thehomestory.shop/-30% N U O L A I D A MAX BENJAMIN riboto leidimo aromatinei kolekcijai ELYSIUM!
X