Shops

Premium

2 aukštasTel. +370 (5) 213 39 04Mob. +370 618 183 71Place in plan

Jau aštuoneri metai stilius ir gera moterų apranga siejama su „PREMIUM” parduotuvių tinklu. Šiuo metu „PREMIUM“ parduotuvėse siūloma virš šešiasdešimt mados prekinių ženklų. „PREMIUM“  atsakys į savo pirkėjų nuolatinius klausimus: „ O kada turėsite didesnį avalynės pasirinkimą?“

Prekybos centre „Europa“ atidaroma pirmoji Lietuvoje „PREMIUM“ avalynės ir aksesuarų parduotuvė, kurioje asortimentą sudarys apie trisdešimt prekinių ženklų. Modernioje ir jaukioje parduotuvėje pirkėjų lauks naujausios Marc Jacobs, Ballin, Doucal‘s, Vittorio Virgili, Coach, Pertini, Fraas, Blunt ir kitų gamintojų kolekcijos. „PREMIUM“ avalynės ir aksesuarų  parduotuvės idėja buvo ilgai brandinama ir rūpestingai jai ruošiamasi, siekiant išpildyti pirkėjų norus ir lūkesčius.

BALLIN ženklas įsikūrė 1945-aisias metais, Italijoje. Tai ilgametis batų dizaino ir gamybos ištakas turintis ženklas, per metus parduodantis virš 400,000 porų batų. Šis ženklas bendradarbiauja tik su „luxury“ ir labiausiai išskirtiniais ženklais Italijoje ir pasaulyje. Kuriant kiekvieną BALLIN batelių modelį didelis dėmesys skriamas net mažiausioms detalėms, rengiama meninė ekspertizė kiekvienam modeliui. Šiuo metu kūrybinis BALLIN vairas patikėtas menininkui Roberto Barina, būtent jis su savo komanda į kasdieninius batus įneša ekstravagancijos ir išskirtinumo.

VITTORIO VIRGILI. Tai itališkas ženklas, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1964-ųjų metų.

Garsiausias mados namų šūkis, kuris pristato įmonę –  “Rankų darbo batus sukūrėmė tikriems elegancijos ir kokybės gerbėjams. Mes esame italai ir didžiuojamės VITTORIO VIRGILI ženklu.”

Doucal’s – įkurtas 1973- aisiais, buvo žinomas kaip DUCA (kunigaikštis) siekiant identifikuoti ženklą, kuris buvo sukurtas elito klientams. Doucal’s išskirtunumą, odos minkųtumas, ir tobulas prisitaikymas prie pėdos, konfortas neatsiejama šio ženklo dalis.

PERTINI –tai mažoje Almansos gamykloje Ispanijos pietryčiuose,gaminama rankų darbo avalynė. Dizaineris puikiai vertina detales: jūs galite pamatyti rafinuotumą, tobulą spalvų derinimą, tendencingus modelius bei žinoma konfortas neatsiejama PERTINI dalis.

www.premiumfashion.lt

MARC CAIN ypatingos NAUJIENOS! Friday, 17/09/2021 Vokiečių mados namai MARC CAIN kiekvieną sezoną nuosekliai laikosi pagrindinių drabužių kūrimo taisyklių: siūti juos nepriekaištingai, rūpintis precizišku dizainu ir žengti koja kojon su karščiausiomis mados tendencijomis. Artėjantį rudenį kviečiame mėgautis įkvepiančiomis spalvomis bei raštais ir susikurti išskirtinį stilių.MARC CAIN ypatingos NAUJIENOS! „Mohito“ ruduo 2021 Monday, 13/09/2021 Nauja rudens kampanija – tai istorija apie stiprią ir stilingą moterį, kuri džiugina ir stebina visus savo išvaizda. Rinkdamasi elegantiškus drabužius, kurių akcentas tekstūra, raštai ir spalvos, ji pabrėžia savo grožį ir pasitikėjimą savimi. Šį sezoną daugiausia dėmesio skiriama stiprioms, išraiškingoms spalvoms – juodai, baltai, auksinei ir raudonai, kurios puikiai dera prie rudeniškos atmosferos. Šios spalvos yra labai elegantiškos ir prabangios, o tai garantas, kad jūsų įvaizdis bus išskirtinis. Aukso spalvos megztinio su pūstomis rankovėmis ir lygaus tos pačios spalvos mini sijono derinys yra moteriškumo ir stiliaus sinonimas šį rudenį. Taip pat šį rudenį verta rinktis vienspalvį įvaizdį arba nestandartinį, geometrinių raštų oversize marškinių ir siaurų kelnių, kostiumą. Kiekvienos aprangos charakterį išryškina išskirtiniai aksesuarai – batai su gyvūno odos raštu arba kailinė rankinė. Kurdamos savo rudens įvaizdį, būtinai rinkitės originalumą ir pasisemkite įkvėpimo iš naujos MOHITO kolekcijos.„Mohito“ ruduo 2021 Rugsėjo mėnesio pasiūlymas tik su DOUGLAS grožio kortele. Nuolaidos iki 50 % jūsų pamėgtiems produktams. Friday, 3/09/2021 Skleiskite grožį su DOUGLAS.Rugsėjo mėnesio pasiūlymas tik su DOUGLAS grožio kortele. Nuolaidos iki 50 % jūsų pamėgtiems produktams. Nauja DR. VRANJES FIRENZE atomobilinių kvapų kolekcija jau THE HOME STORY salone! Monday, 19/07/2021 Džiaugsmingai pristatome naują DR. VRANJES FIRENZE kvapų automobiliui kolekciją! Įstabaus grožio aštuonkampio formos automobilio kvapo laikiklio dizainą įkvėpė Florencijos Duomo katedros kupolo architektūra. Leiskitės į nepamirštamų įspūdžių kelionę, nuostabiausių Italijos gamtos, kultūros bei papročių įkvėptų aromatų apsuptyje! Kiekvienas automobilio kvapo laikiklis, pateikiamas stilingoje subtilaus dizaino juodos spalvos dėžutėje, taps nuostabia dovana Jums ir Jūsų artimiesiems. Naują DR. VRANJES FIRENZE kvapų automobiliui kolekciją galite rasti THE HOME STORY salone, PC Europa, 3-iame aukšte, arba įsigyti internetu https://thehomestory.lt/.Nauja DR. VRANJES FIRENZE atomobilinių kvapų kolekcija jau THE HOME STORY salone! Naujasis MAX BENJAMIN aromatas TURQUOISE WATER jau THE HOME STORY salone! Friday, 30/04/2021 Išsiilgusiems lengvo jūros ošimo ir pavasario gaivos, MAX BENJAMIN kviečia atrasti naująjį CLASSIC kolekcijos aromatą TURQUOISE WATER. Naujasis MAX BENJAMIN aromatas TURQUOISE WATER jau THE HOME STORY salone!
X