Shops

Premium

2 aukštasTel. +370 (5) 213 39 04Mob. +370 618 183 71Place in plan

Jau aštuoneri metai stilius ir gera moterų apranga siejama su „PREMIUM” parduotuvių tinklu. Šiuo metu „PREMIUM“ parduotuvėse siūloma virš šešiasdešimt mados prekinių ženklų. „PREMIUM“  atsakys į savo pirkėjų nuolatinius klausimus: „ O kada turėsite didesnį avalynės pasirinkimą?“

Prekybos centre „Europa“ atidaroma pirmoji Lietuvoje „PREMIUM“ avalynės ir aksesuarų parduotuvė, kurioje asortimentą sudarys apie trisdešimt prekinių ženklų. Modernioje ir jaukioje parduotuvėje pirkėjų lauks naujausios Marc Jacobs, Ballin, Doucal‘s, Vittorio Virgili, Coach, Pertini, Fraas, Blunt ir kitų gamintojų kolekcijos. „PREMIUM“ avalynės ir aksesuarų  parduotuvės idėja buvo ilgai brandinama ir rūpestingai jai ruošiamasi, siekiant išpildyti pirkėjų norus ir lūkesčius.

BALLIN ženklas įsikūrė 1945-aisias metais, Italijoje. Tai ilgametis batų dizaino ir gamybos ištakas turintis ženklas, per metus parduodantis virš 400,000 porų batų. Šis ženklas bendradarbiauja tik su „luxury“ ir labiausiai išskirtiniais ženklais Italijoje ir pasaulyje. Kuriant kiekvieną BALLIN batelių modelį didelis dėmesys skriamas net mažiausioms detalėms, rengiama meninė ekspertizė kiekvienam modeliui. Šiuo metu kūrybinis BALLIN vairas patikėtas menininkui Roberto Barina, būtent jis su savo komanda į kasdieninius batus įneša ekstravagancijos ir išskirtinumo.

VITTORIO VIRGILI. Tai itališkas ženklas, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1964-ųjų metų.

Garsiausias mados namų šūkis, kuris pristato įmonę –  “Rankų darbo batus sukūrėmė tikriems elegancijos ir kokybės gerbėjams. Mes esame italai ir didžiuojamės VITTORIO VIRGILI ženklu.”

Doucal’s – įkurtas 1973- aisiais, buvo žinomas kaip DUCA (kunigaikštis) siekiant identifikuoti ženklą, kuris buvo sukurtas elito klientams. Doucal’s išskirtunumą, odos minkųtumas, ir tobulas prisitaikymas prie pėdos, konfortas neatsiejama šio ženklo dalis.

PERTINI –tai mažoje Almansos gamykloje Ispanijos pietryčiuose,gaminama rankų darbo avalynė. Dizaineris puikiai vertina detales: jūs galite pamatyti rafinuotumą, tobulą spalvų derinimą, tendencingus modelius bei žinoma konfortas neatsiejama PERTINI dalis.

RŪTA | NAUJIENA Saturday, 15/02/2020 Įkvėpti Baltijos didybės, „Rūtos“ šokolado meistrai sukūrė išskirtinę 4-ių gaminių liniją: 2 šokoladinių saldainių rinkinius ir 2 šokoladus. Saldumynų linijos „Baltija“ gaminiai sujungia meilę šokoladui ir jūrai bei pagarbą Baltijos regiono šalims. „Baltija“ – mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą.RŪTA | NAUJIENA PALEPINK SAVE! Wednesday, 12/02/2020 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas išliktų sveiki ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais ir dar daug kitų. Dabar puiki proga pasipildyti savo priemonių krepšelį, nes parduotuvėje DROGAS tavęs laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms perkant su DROGAS nuolatinio kliento kortele.PALEPINK SAVE! Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Saturday, 8/02/2020 Meilė – žodis, lydimas keturių kojų, tiesa? Visą vasarį nepamiršk parodyti dar daugiau dėmesio ir savo keturkojui – pradžiugink jį miela Valentino dienos dovana iš Laimingų augintinių miesto – PetCity.Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Monday, 3/02/2020 Atraskite rafinuotą baltų žiedų aromatą nuostabioje „MAGNOLIA“ kolekcijoje, dedikuotoje švelniam Provanso grožiui – magnolijai.Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus! Friday, 31/01/2020 Pristatome atnaujintus, limituotos kolekcijos tobulus prausiklių duetus: hidrofilinis valantysis aliejus HY-ÖL ir žolelių aktyvatoriai Phytoactive pagal odos tipą.Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus!
X