Shops

Premium

2 aukštasTel. +370 (5) 213 39 04Mob. +370 618 183 71Place in plan

Jau aštuoneri metai stilius ir gera moterų apranga siejama su „PREMIUM” parduotuvių tinklu. Šiuo metu „PREMIUM“ parduotuvėse siūloma virš šešiasdešimt mados prekinių ženklų. „PREMIUM“  atsakys į savo pirkėjų nuolatinius klausimus: „ O kada turėsite didesnį avalynės pasirinkimą?“

Prekybos centre „Europa“ atidaroma pirmoji Lietuvoje „PREMIUM“ avalynės ir aksesuarų parduotuvė, kurioje asortimentą sudarys apie trisdešimt prekinių ženklų. Modernioje ir jaukioje parduotuvėje pirkėjų lauks naujausios Marc Jacobs, Ballin, Doucal‘s, Vittorio Virgili, Coach, Pertini, Fraas, Blunt ir kitų gamintojų kolekcijos. „PREMIUM“ avalynės ir aksesuarų  parduotuvės idėja buvo ilgai brandinama ir rūpestingai jai ruošiamasi, siekiant išpildyti pirkėjų norus ir lūkesčius.

BALLIN ženklas įsikūrė 1945-aisias metais, Italijoje. Tai ilgametis batų dizaino ir gamybos ištakas turintis ženklas, per metus parduodantis virš 400,000 porų batų. Šis ženklas bendradarbiauja tik su „luxury“ ir labiausiai išskirtiniais ženklais Italijoje ir pasaulyje. Kuriant kiekvieną BALLIN batelių modelį didelis dėmesys skriamas net mažiausioms detalėms, rengiama meninė ekspertizė kiekvienam modeliui. Šiuo metu kūrybinis BALLIN vairas patikėtas menininkui Roberto Barina, būtent jis su savo komanda į kasdieninius batus įneša ekstravagancijos ir išskirtinumo.

VITTORIO VIRGILI. Tai itališkas ženklas, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1964-ųjų metų.

Garsiausias mados namų šūkis, kuris pristato įmonę –  “Rankų darbo batus sukūrėmė tikriems elegancijos ir kokybės gerbėjams. Mes esame italai ir didžiuojamės VITTORIO VIRGILI ženklu.”

Doucal’s – įkurtas 1973- aisiais, buvo žinomas kaip DUCA (kunigaikštis) siekiant identifikuoti ženklą, kuris buvo sukurtas elito klientams. Doucal’s išskirtunumą, odos minkųtumas, ir tobulas prisitaikymas prie pėdos, konfortas neatsiejama šio ženklo dalis.

PERTINI –tai mažoje Almansos gamykloje Ispanijos pietryčiuose,gaminama rankų darbo avalynė. Dizaineris puikiai vertina detales: jūs galite pamatyti rafinuotumą, tobulą spalvų derinimą, tendencingus modelius bei žinoma konfortas neatsiejama PERTINI dalis.

www.premiumfashion.lt

„Pierre Cardin“ vasaros išpardavimas Friday, 10/07/2020 Pavasario/ vasaros kolekcijai nuolaidos iki -50%.„Pierre Cardin“ vasaros išpardavimas Šios vasaros hitas – blizgi, švytinti, natūraliai atrodanti veido oda. Tokiam efektui išgauti būtinai turi užtikrinti pakankamą odos drėkinimą. Labai svarbu nepamiršti apsaugos nuo odą sausinančio saulės poveikio, todėl būtina pasirūpinti geru drėkinamuoju kremu su SPF filtru. Makiažui rinkis tiksliai odos atspalvį atitinkantį makiažo pagrindą, lengvą pudrą ir nepamiršk suteikti žvilgesio „strobing“ priemonėmis. Švelnus veido kontūravimas suteiks subtilaus įdegio efektą. Dar truputis švelnių rausvų skaistalų – jie suteiks veidui gaivos ir lengvo valiūkiško žavesio. Belieka pasirūpinti riestomis blakstienomis, tvarkingais antakiais, lūpoms suteikti sultingo atspalvio ir pasikvėpinti patinkančiais kvepalais – tu jau pasiruošusi švęsti VASARĄ! Friday, 10/07/2020 „Mohito“ vasaros išpardavimas tęsiasi! Dabar nuolaidos net iki -70% pažymėtoms prekėms. *akcijos ir nuolaidos nesumuojamos;Šios vasaros hitas – blizgi, švytinti, natūraliai atrodanti veido oda. Tokiam efektui išgauti būtinai turi užtikrinti pakankamą odos drėkinimą. Labai svarbu nepamiršti apsaugos nuo odą sausinančio saulės poveikio, todėl būtina pasirūpinti geru drėkinamuoju kremu su SPF filtru. Makiažui rinkis tiksliai odos atspalvį atitinkantį makiažo pagrindą, lengvą pudrą ir nepamiršk suteikti žvilgesio „strobing“ priemonėmis. Švelnus veido kontūravimas suteiks subtilaus įdegio efektą. Dar truputis švelnių rausvų skaistalų – jie suteiks veidui gaivos ir lengvo valiūkiško žavesio. Belieka pasirūpinti riestomis blakstienomis, tvarkingais antakiais, lūpoms suteikti sultingo atspalvio ir pasikvėpinti patinkančiais kvepalais – tu jau pasiruošusi švęsti VASARĄ! Visą vasarą „Europos“ aikštėje antradieniais ir ketvirtadieniais veiks maisto vagonėliai Thursday, 9/07/2020 Vasarą mūsų mieste mažiau streso, skubėjimo ir įtampos. Užtat daugiau erdvės poilsiui, mažiems malonumams ir atotrūkiui nuo darbų. Visą vasarą „Europos“ aikštėje antradieniais ir ketvirtadieniais veiks maisto vagonėliai (11-20 val.), vyks nemokamos treniruotės su sporto klubu LEMON. Ketvirtadienio popietėmis bus galima atsipalaiduoti klausantis DJ muzikos ir paskanauti nemokamais vasaros kokteiliais.Visą vasarą „Europos“ aikštėje antradieniais ir ketvirtadieniais veiks maisto vagonėliai 25% nuolaida nišiniams kvapams Tuesday, 7/07/2020 Tik PC Europa liepos 16 d. 25% nuolaida nišiniams kvapams.25% nuolaida nišiniams kvapams ORSAY | IŠPARDAVIMAS iki -70% Thursday, 2/07/2020 ORSAY parduotuvėse IŠPARDAVIMAS įsibėgėja! NUOLAIDOS net iki -70%! Nepraleiskite progos papildyti savo vasaros spintą!
X