Shops
  • ALIKANTE_main_1509

Alikante

2 aukštasMob. +370 655 18957Place in plan

Alikantė – tai ispanų avalynės pramonės tradicijų lopšys, todėl parduotuvė „Alikante“ yra išskirtinai ispaniškų batų oazė. Tiesa, p.c. EUROPA prie jų prisijungia ir keli italų vardai, išpažįstantys giminingas vertybes avalynės gamyboje. Šių šalių kilmės apavas visada pasižymi ypač gera ir minkšta oda, akį patikimumu traukiančiu pasiuvimu, autentišku dizainu. Dėl parduotuvės mažumo čia rasite labai išskirtinius modelius tik iš pačių naujausių kolekcijų. Moteris čia apauti siūlosi „Hispanitas“, „Pedro Miralles“, „Unisa“, „Bell Sueno“, „Cressy“, italai „Maripe“. Vyrų apavu rūpinasi „Tósso“ ir „Dashton“. Parduotuvėje rasite ir tų pačių gamintojų pristatomų rankinių.

„Hispanitas“. Viso dizaino įkvėpimu kompanija mato „Hispanitas“ moterį: miestietė, dinamiška ir iniciatyvi, matanti savo batus kaip sąjungininkus, kurie geba prilygti jos kasdieniam ritmui. „Hispanitas“ produkcija eksportuojama 35 šalyse, tai – vienas sėkmingiausių ispaniškų vardų mados pramonėje.

„Unisa“. Vardo istorija prasidėjo 1973 m. nuo „espadrilių“ – batelių virveliniais padais. Juos įkvėpė Côte d’Azur pakrantėje įsikūrusių kavinių šiaudiniai stogai. Žaismingą kurorto įkvėptą dvasią ženklas išlaikė, bet vėliau praplėtė asortimentą, kuriamą tarptautinės dizainerių komandos.

„Pedro Miralles“. Penkiuose žemynuose parduodamas, aibę tarptautinių apdovanojimų susižėręs avalynės gamintojų vardas. Madingi, seksualūs ir lengvai avimi – tokia yra „Pedro Miralles“, batus siuvančių nuo 1959 m., mantra. Šis ispanų ženklas kuria batelius, kurie visada yra šiek tiek avant-garde ir labai gero kainos ir kokybės santykio.

 www.alikante.lt

 

„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Monday, 19/10/2020 Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. „Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Didysis rudens išpardavimas Friday, 16/10/2020 Knygyne VAGA – didysis rudens išpardavimas, nuolaidos atrinktoms knygoms net iki -70%. Akcijos mechanizmas – pažymėtoms knygoms taikomos nuolaidos iki -70%.Didysis rudens išpardavimas Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija Wednesday, 14/10/2020 Vėstant orams norisi rinktis šiltesnius ir jaukesnius drabužius, tačiau nenutolti nuo mados tendencijų. Minkšti ir purūs smėlio spalvos megztiniai, avikailio striukė ar madingi dirbtinės odos drabužiai yra puikus sprendimas ateinančioms šaltesnėms dienoms. Kviečiame susipažinti su naujausia Mohito kolekcija „Prairie Girl“.Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija „Mohito” vidurio sezono išpardavimas! Wednesday, 14/10/2020 VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS!!! Daug nukainotų rudens kolekcijos prekių pigiau - nuolaidos iki -40%. *akcijos ir nuolaidos nesumuojamos;„Mohito” vidurio sezono išpardavimas! ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas Wednesday, 14/10/2020 ORSAY parduotuvėse startuoja vidurio sezono IŠPARDAVIMAS! Tavęs laukia NUOLAIDOS net iki -50%! Atraskite geriausius ORSAY pasiūlymus!ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas
X