Shops
  • ALIKANTE_main_1509

Alikante

2 aukštasMob. +370 655 18957Place in plan

Alikantė – tai ispanų avalynės pramonės tradicijų lopšys, todėl parduotuvė „Alikante“ yra išskirtinai ispaniškų batų oazė. Tiesa, p.c. EUROPA prie jų prisijungia ir keli italų vardai, išpažįstantys giminingas vertybes avalynės gamyboje. Šių šalių kilmės apavas visada pasižymi ypač gera ir minkšta oda, akį patikimumu traukiančiu pasiuvimu, autentišku dizainu. Dėl parduotuvės mažumo čia rasite labai išskirtinius modelius tik iš pačių naujausių kolekcijų. Moteris čia apauti siūlosi „Hispanitas“, „Pedro Miralles“, „Unisa“, „Bell Sueno“, „Cressy“, italai „Maripe“. Vyrų apavu rūpinasi „Tósso“ ir „Dashton“. Parduotuvėje rasite ir tų pačių gamintojų pristatomų rankinių.

„Hispanitas“. Viso dizaino įkvėpimu kompanija mato „Hispanitas“ moterį: miestietė, dinamiška ir iniciatyvi, matanti savo batus kaip sąjungininkus, kurie geba prilygti jos kasdieniam ritmui. „Hispanitas“ produkcija eksportuojama 35 šalyse, tai – vienas sėkmingiausių ispaniškų vardų mados pramonėje.

„Unisa“. Vardo istorija prasidėjo 1973 m. nuo „espadrilių“ – batelių virveliniais padais. Juos įkvėpė Côte d’Azur pakrantėje įsikūrusių kavinių šiaudiniai stogai. Žaismingą kurorto įkvėptą dvasią ženklas išlaikė, bet vėliau praplėtė asortimentą, kuriamą tarptautinės dizainerių komandos.

„Pedro Miralles“. Penkiuose žemynuose parduodamas, aibę tarptautinių apdovanojimų susižėręs avalynės gamintojų vardas. Madingi, seksualūs ir lengvai avimi – tokia yra „Pedro Miralles“, batus siuvančių nuo 1959 m., mantra. Šis ispanų ženklas kuria batelius, kurie visada yra šiek tiek avant-garde ir labai gero kainos ir kokybės santykio.

 www.alikante.lt

 www.hispanitas.com

 www.pedromiralles.es

 www.unisa-europa.com

 www.cressy.es

 www.maripe.com

Žavinga naujoji kolekcija Saturday, 15/02/2020 Į Atlantic parduotuves atkeliavo naujausioji apatinio trikotažo kolekcija. Ši kolekcija skirta subtiliam moteriškumui atskleisti  - visi modeliai su nėriniais,tad yra itin švelnūs bei svajingi. Subtilūs, ypatingo grožio modeliai leis kiekvienai moteriai pasijusti it deivei. Užsukite į Atlantic ir palepinkite save jau šiandien.Žavinga naujoji kolekcija PALEPINK SAVE! Wednesday, 12/02/2020 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas išliktų sveiki ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais ir dar daug kitų. Dabar puiki proga pasipildyti savo priemonių krepšelį, nes parduotuvėje DROGAS tavęs laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms perkant su DROGAS nuolatinio kliento kortele.PALEPINK SAVE! Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Saturday, 8/02/2020 Meilė – žodis, lydimas keturių kojų, tiesa? Visą vasarį nepamiršk parodyti dar daugiau dėmesio ir savo keturkojui – pradžiugink jį miela Valentino dienos dovana iš Laimingų augintinių miesto – PetCity.Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Monday, 3/02/2020 Atraskite rafinuotą baltų žiedų aromatą nuostabioje „MAGNOLIA“ kolekcijoje, dedikuotoje švelniam Provanso grožiui – magnolijai.Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus! Friday, 31/01/2020 Pristatome atnaujintus, limituotos kolekcijos tobulus prausiklių duetus: hidrofilinis valantysis aliejus HY-ÖL ir žolelių aktyvatoriai Phytoactive pagal odos tipą.Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus!
X