Shops
  • vidine_635x350

C&D Style

2 FLOORTEL: 8 671 23828Place in plan

„C&D Style“ – dovanų, namų interjero ir tekstilės salonas. Įspūdingi indai, patalynė, keramika, elegantiški albumai, nuotraukų dėžutės, rėmeliai ir daugybė gražias emocijas sukeliančių daiktų. Kiekvienas užsukęs į „C&D Style“ saloną p.c. EUROPA nesunkiai tampa kūrėju – savo namų, artimųjų aplinkos. Tai erdvė pilna idėjų gražiai gyventi ir dovanoti.

Vokiečių gamintojo „Philippi“ biuro aksesuarai, stalo žaidimai, laikrodžiai maloniai nustebins verslo atstovus, o norintys pajusti gyvenimo kokybę atras prabangius prancūzų firmos „Yves Delorme“ tekstilės gaminius – patalynę, rankšluosčius, chalatus. Spalvingos italų gamintojo „Basseti“ lovatiesės, pagalvėlės kiekvieno namams suteiks naują skambesį. Kompanijos „Kenzo“ namų tekstilės produkcija apsvaigina neabejingus šių unikalių mados namų stiliui. Salone taip pat pristatomi ir šie vardai: šiuolaikiško dizaino „Salt & Pepper“, skandinaviškai gryni „Brostes design“, išskirtinai tviskantys „Bohemia Jihlava a.s.“, prancūziškai rafinuoti „Fremaux“, inovatyvaus dizaino „Umbra“, „L‘Occitane“ prancūziška kosmetika.

„Philippi“. Nepaprastai sukurti produktai tiems, kurie mėgsta grožį iki pačių smulkiausių detalių, kaip ir pats įmonės įkūrėjas vokietis Janas Filipi. Tobulos linijos, švarios spalvos, nepriekaištingos formos, aukščiausios kokybės medžiagos. Forma seka funkciją, medžiagos pasitelkiamos tik rinktinės, meilė paslėpta detalėse – tokie „Philippi“ dizaino principai. Šis stilius tiktų bet kuriam – jis neužgožia žmogaus prigimties, pabrėžia grožį, sukuria rafinuotą nuotaiką. Jau dvidešimt metų „Philippi“ kūriniai neprilygstamai subtilūs.

„Yves Delorme“. „Yves Delorme“ tekstilė – amžina, romantiška klasika. Įspūdingo grožio patalynė, jaukumą kuriančios pagalvėlės, minkštučiai rankšluosčiai ir chalatai – preciziška estetika, bei tikroji elegancija. Visuose „Yves Delorme“ gaminiuose atsispindi aistra menui, juose derinami naujausi technologijų išradimai su gražiausiomis tradicinėmis medžiagomis. Įmonė yra garsios prancūzų šeimai priklausančios grupės „Fremaux Delorme“ dalis. Savo meistrystę šie tobulina jau nuo 1845 m.

„Kenzo“. Takada Kenzo žinomas kaip paryžietiškiausias japonas. Jis pirmas sujungė Rytų ir Vakarų dizainą. „Kenzo“ mados namų kūryba saulėta, gaivi, spalvinga, gausi netikėtų derinių ir energijos. „Kenzo“ namams skirta linija kasmet plečiama, o „C&D Style” parduotuvėje p.c. EUROPA „Kenzo“ tekstilę atpažinsite iš spalvų, gėlėtų raštų, paprastų formų, bet labiausiai – iš modernios etninės nuotaikos. Takada Kenzo spalvingos vizijos jam užtikrino vietą amžinų dizainerių panteone.

 www.cdstyle.lt

 C&D Style

„MARC CAIN“ kviečia į VOKIEČIŲ DIENAS! Wednesday, 21/10/2020 VOKIEČIŲ DIENOS tik spalio 21-23 d. MARC CAIN salone! Jūsų laukia NET -20% NUOLAIDA* rudens/žiemos kolekcijai! *Nuolaidos nesumuojamos ir skaičiuojamos prie kasos„MARC CAIN“ kviečia į VOKIEČIŲ DIENAS! „Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Monday, 19/10/2020 Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. „Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Didysis rudens išpardavimas Friday, 16/10/2020 Knygyne VAGA – didysis rudens išpardavimas, nuolaidos atrinktoms knygoms net iki -70%. Akcijos mechanizmas – pažymėtoms knygoms taikomos nuolaidos iki -70%.Didysis rudens išpardavimas Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija Wednesday, 14/10/2020 Vėstant orams norisi rinktis šiltesnius ir jaukesnius drabužius, tačiau nenutolti nuo mados tendencijų. Minkšti ir purūs smėlio spalvos megztiniai, avikailio striukė ar madingi dirbtinės odos drabužiai yra puikus sprendimas ateinančioms šaltesnėms dienoms. Kviečiame susipažinti su naujausia Mohito kolekcija „Prairie Girl“.Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija „Mohito” vidurio sezono išpardavimas! Wednesday, 14/10/2020 VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS!!! Daug nukainotų rudens kolekcijos prekių pigiau - nuolaidos iki -40%. *akcijos ir nuolaidos nesumuojamos;„Mohito” vidurio sezono išpardavimas!
X