Shops
  • MAXIMA_635x350_main

Maxima XX

1 AUKŠTASTEL. +370 ( 5) 2102522Place in plan

Atsižvelgusi į skirtingus pirkimo poreikius, „Maxima“ sukūrė įvairių dydžių parduotuves. „MAXIMA XX“ – tai maža ir patogi parduotuvė, į kurią žmonės užsuka, norėdami reikalingiausius produktus nusipirkti greitai ir lengvai.

Parduotuvėje „Maxima XX“ , įsikūrusioje p. c. EUROPA,  pirkėjams siūlomas didesnis nei 10 tūkst. įvairių pavadinimų maisto produktų ir pramoninių prekių asortimentas. Čia galima įsigyti įvairių mėsos, paukštienos, žuvies gaminių, duonos, pieno produktų, įvairių salotų, mišrainių, čia pat grilyje iškeptų gaminių, tortų, pyragaičių ir kitų prekių. Apie viską pagalvota.

Parduotuvės „Maxima XX“ darbo laikas:

I-V  8.00-22.00
VI-VII 9.00-22.00

 www.maxima.lt

 Maxima

„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Monday, 19/10/2020 Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. „Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Didysis rudens išpardavimas Friday, 16/10/2020 Knygyne VAGA – didysis rudens išpardavimas, nuolaidos atrinktoms knygoms net iki -70%. Akcijos mechanizmas – pažymėtoms knygoms taikomos nuolaidos iki -70%.Didysis rudens išpardavimas Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija Wednesday, 14/10/2020 Vėstant orams norisi rinktis šiltesnius ir jaukesnius drabužius, tačiau nenutolti nuo mados tendencijų. Minkšti ir purūs smėlio spalvos megztiniai, avikailio striukė ar madingi dirbtinės odos drabužiai yra puikus sprendimas ateinančioms šaltesnėms dienoms. Kviečiame susipažinti su naujausia Mohito kolekcija „Prairie Girl“.Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija „Mohito” vidurio sezono išpardavimas! Wednesday, 14/10/2020 VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS!!! Daug nukainotų rudens kolekcijos prekių pigiau - nuolaidos iki -40%. *akcijos ir nuolaidos nesumuojamos;„Mohito” vidurio sezono išpardavimas! ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas Wednesday, 14/10/2020 ORSAY parduotuvėse startuoja vidurio sezono IŠPARDAVIMAS! Tavęs laukia NUOLAIDOS net iki -50%! Atraskite geriausius ORSAY pasiūlymus!ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas
X