Shops
  • LOCCITANE_2518_main

L‘Occitane

1 AUKŠTAS+370 (5) 248 70 44Place in plan

„L’Occitane en Provence“ – tai išskirtinė Prancūzijos kompanija, kurianti produktus, panaudodama geriausias prancūzų, Viduržemio jūros regiono ir kitų pasaulio šalių kosmetologijos, aromatologijos, liaudies medicinos bei parfumerijos tradicijas. „L’Occitane“ salone p.c. EUROPA I aukšte rasite „L’Occitane“ grožio produktų veidui, kūnui, plaukams bei namams.

Visa produkcija yra tikri art de vivre kūriniai, skirti užtikrinti gerą savijautą bei sukurti malonią patirtį. Didžiausias dėmesys kompanijos kultūroje skiriamas natūraliems ingredientams – eteriniams aliejams, augaliniams ekstraktams, alyvuogių aliejui, taukmedžių sviestui. Ilgaamžė gamta jau patikrinusi šių produktų efektyvumą, todėl „L’Occitane“ beliko sujungti gamtą ir tyrimus, laikantis fitoterapijos principų. Kompanija kuria patentuotus natūralius kompleksus ir tikrina jų efektyvumą prižiūrimi medicinos atstovų.

Kiekviena „L’Occitane“  produktų linija turi savo istoriją. Levandų, alyvuogių ir verbenų derliai atskleidžia Provanso istoriją. Šlamutis pasakoja apie Korsiką,  taukmedžio sviestas – apie Afriką. Šios linijos taip pat pasakoja apie vyrus ir moteris, gyvenančius ir dirbančius tuose regionuose ir saugančius tradicijas ir senus papročius.

Šią nepaprastą istoriją pradėjo Olivier Baussanas 1976 m. Manoske, Prancūzijoje. Įkvėptas savo vaikystės Provanse, 23 metų Olivier degė sukurti įmonę, kuri skleistų pagarbą Viduržemio jūros regionui. Net pats pavadinimas – „L’Occitane“ – yra duoklė Oksitanijos žemei. Tai senovės provincija, kuri kažkada driekėsi per pietų Prancūzijos, šiaurės rytų Ispanijos ir šiaurinės Italijos teritorijas. Tad Olivier nusipirko distiliavimo aparatą ir iš rozmarinų pradėjo gaminti eterinį aliejų, kurį tiekė į vietos parduotuves. Šis visiškai natūralus produktas labai patiko pirkėjams ir taip prasidėjo Olivier siekių išsipildymas, sujungęs Oksitanijos tradicijas ir vertybes – „L’Occitane“.

 www.loccitane.lt

 L’Occitane

„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Monday, 19/10/2020 Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. „Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Didysis rudens išpardavimas Friday, 16/10/2020 Knygyne VAGA – didysis rudens išpardavimas, nuolaidos atrinktoms knygoms net iki -70%. Akcijos mechanizmas – pažymėtoms knygoms taikomos nuolaidos iki -70%.Didysis rudens išpardavimas Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija Wednesday, 14/10/2020 Vėstant orams norisi rinktis šiltesnius ir jaukesnius drabužius, tačiau nenutolti nuo mados tendencijų. Minkšti ir purūs smėlio spalvos megztiniai, avikailio striukė ar madingi dirbtinės odos drabužiai yra puikus sprendimas ateinančioms šaltesnėms dienoms. Kviečiame susipažinti su naujausia Mohito kolekcija „Prairie Girl“.Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija „Mohito” vidurio sezono išpardavimas! Wednesday, 14/10/2020 VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS!!! Daug nukainotų rudens kolekcijos prekių pigiau - nuolaidos iki -40%. *akcijos ir nuolaidos nesumuojamos;„Mohito” vidurio sezono išpardavimas! ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas Wednesday, 14/10/2020 ORSAY parduotuvėse startuoja vidurio sezono IŠPARDAVIMAS! Tavęs laukia NUOLAIDOS net iki -50%! Atraskite geriausius ORSAY pasiūlymus!ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas
X