Shops

Biosala

1 AUKŠTASTEL. +370 685 858 79Place in plan

„Norime, kad ekologiškas gyvenimo būdas pagaliau būtų prieinamas visiems. Tai svarbiausia mūsų misija.

Užsukite į bet kurią „Biosalos“ parduotuvę ir pamatysite, kaip gera gyventi sveikai.“ Andrius Samaitis, „Biosalos“ įkūrėjas, ekologišką gyvenimo būdą praktikuojantis daugiau nei 10 metų. Sveikatos ir grožio prekių parduotuvė „Biosala“ įsikūrusi pirmame prekybos centro „Europa“ aukšte, šalia įėjimo iš Konstitucijos pr. pusės. Parduotuvėje gausus kosmetikos, maisto ir buities prekių pasirinkimas, todėl kiekvienas čia ras naudingų ir ekologiškų gaminių.

JEI SIEKI puoselėti savo grožį harmoningai bei natūraliai, gali rinktis iš pripažintų, sertifikuotų kosmetikos prekių ženklų, tokių kaip „SoBio“, „Oro Di Spello“, „Madara“ gaminių, aukščiausios kokybės „Dr. Hauschka“ dekoratyvinės kosmetikos priemonių, pagamintų iš natūralių medžiagų. Jei mėgsti mūsų lietuvišką produkciją, įsigyk lietuviškos kosmetikos „Uoga Uoga“. JEI NORI užkąsti sveikai, „Biosaloje“ visada išsirinksi sveikų ir natūralių užkandžių – nuo šokolado, batonėlių, trapučių iki džiovintų riešutų, vaisių, uogų bei sėklų. Be to, čia siūloma natūralių maisto papildų „Supermaistas“, kuriuose daug vitaminų ir maistingųjų medžiagų, padedančių palaikyti gerą savijautą. JEI IEŠKAI produktų be laktozės, glitimo, cukraus, sintetinių cheminių medžiagų, GMO, emulgatorių, užsuk į „Biosalą“, kurioje rasi didelį pasirinkimą ir profesionalų aptarnavimą.

JEI TAU REIKIA kasdienio vartojimo prekių: kavos, arbatos, sulčių, aliejaus, grūdų produktų, mes visa tai turime. Tai skanūs, sveiki, biologinę įvairovę palaikantys produktai. „Biosaloje“ parduodamos prekės kruopščiai atrenkamos vertinant kiekvieno gaminio sudėtį.

Jums siūlome tik patikimus ir kokybiškus produktus be sintetinių konservantų, dirbtinių dažiklių, kvapo ir skonio stipriklių ar kitų cheminių priedų. Siekiame, kad mūsų atrinkti produktai tenkintų visus ar bent tris iš šių atrankos kriterijų: ekologiška, skanu, natūralu, lietuviška.

 

www.biosala.lt

Biosala Facebook

RŪTA | NAUJIENA Saturday, 15/02/2020 Įkvėpti Baltijos didybės, „Rūtos“ šokolado meistrai sukūrė išskirtinę 4-ių gaminių liniją: 2 šokoladinių saldainių rinkinius ir 2 šokoladus. Saldumynų linijos „Baltija“ gaminiai sujungia meilę šokoladui ir jūrai bei pagarbą Baltijos regiono šalims. „Baltija“ – mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą.RŪTA | NAUJIENA PALEPINK SAVE! Wednesday, 12/02/2020 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas išliktų sveiki ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais ir dar daug kitų. Dabar puiki proga pasipildyti savo priemonių krepšelį, nes parduotuvėje DROGAS tavęs laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms perkant su DROGAS nuolatinio kliento kortele.PALEPINK SAVE! Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Saturday, 8/02/2020 Meilė – žodis, lydimas keturių kojų, tiesa? Visą vasarį nepamiršk parodyti dar daugiau dėmesio ir savo keturkojui – pradžiugink jį miela Valentino dienos dovana iš Laimingų augintinių miesto – PetCity.Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Monday, 3/02/2020 Atraskite rafinuotą baltų žiedų aromatą nuostabioje „MAGNOLIA“ kolekcijoje, dedikuotoje švelniam Provanso grožiui – magnolijai.Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus! Friday, 31/01/2020 Pristatome atnaujintus, limituotos kolekcijos tobulus prausiklių duetus: hidrofilinis valantysis aliejus HY-ÖL ir žolelių aktyvatoriai Phytoactive pagal odos tipą.Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus!
X