Shops

Aromika

Kvapo įtaiga stipresnė už žodžius, reginius, jausmus ir valią. Kvapo įtaigai neįmanoma atsispirti, jis patenka į mus kaip oras į plaučius, jis užlieja mus, tiesiog užtvindo ir niekas negali nuo jo apsiginti.
(Patrick Süskind. Filmo “Kvepalai” autorius)

Kvepalai, namų kvapai, muilai, sausi kvapai, kišeniniai kvepaliukai, vonios druskos, purškiami namų kvepalai, patalpų kvepinimas – visa tai ir dar daugiau kuria 2004-ųjų kovo 18 d. veiklą pradėjusios įmonės „Aromika“ meistrai.

Antrą veiklos dešimtį skaičiuojanti bendrovė yra bene didžiausia lietuviškų kvapų gamintoja, savo produkciją pristatanti ir Ispanijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Didžiosios Britanijos rinkas.

Kasmet UAB „Aromika“ gimsta nauji produktai, tuo tarpu pastarieji metai kompanijai buvo ypač kūrybingi – buvo sukurta ne tik daugiau nei 20 naujovių, bet tris kartus išaugo darbuotojų skaičius bei apyvarta.

Itin vertinama UAB „Aromika“ patalpų kvepinimo paslauga. Įmonės klientai yra viešbutis „Kempinsky“, „Impuls“ sporto klubų tinklas, „Eglė +“ sanatorija, „Krasta auto“, „Aprangos“ grupė ir kt.

UAB „Aromika“ – socialinė įmonė, kurioje dirba 17 darbuotojų.

Lietuviškų kvepalų gamintojos produkciją galima įsigyti knygynų tinkluose „Pegasas“ ir „Vaga“, didžiuosiuose šalies prekybos tinkluose bei specializuotose parduotuvėse, Lietuvos pašto skyriuose, e-prekyboje o taip pat firminėje Aromikos salelėje Europos PC (nuo Spalio 24) ir aromika.lt tinklalapyje.

Naujų kvapų atradimas yra mūsų komandos aistra. Mes darome tai ką mylime, todėl visuomet ieškome kažko nepaprasto – to, kuo galėtume patenkinti visus mūsų klientų norus.

X