Shops

Strellson

1 AUKŠTASTEL. +370 5 2636671Place in plan

Mados ženklas iš Šveicarijos „Strellson“ – tai stilius moderniems šių laikų miesto vyrams. Jie skubantys įvairių sričių profesionalai, bet neaplaidūs savo išvaizdai. Jų stilius – nerūpestingai preciziškas. Tokių vyrų spintoje tradicinį kostiumą ir apsmukusius laisvalaikio džinsus išstumia moderni aprangos sistema: kiekvienas drabužis turi ir dalykinio, ir laisvalaikio stiliaus ypatybių, kad drabužius būtų galima be vargo derinti tarpusavyje.

„Strellon“ salone p.c. EUROPA kolekcijos suskirstytos į laisvalaikio Sportswear ir dalykiškesnę Premium linijas, tačiau pagrindiniai vyro garderobo elementai – švarkai, kelnės, marškiniai, megztiniai – perima abiejų linijų geriausias savybes. Ypatingas „Strellson“ drabužių požymis – slim fit  kirpimas. Tai drabužių konstruktorių meistrystė, kuri ištiesina ir sustiprina bet kurio vyro siluetą.

 „Strellson“ nepamiršta nustebinti savo gerbėjų ir sumaniomis detalėmis, netikėtais puošybos elementais – užtrauktukais kostiumo kišenėse, kitonišku kirpimu, sagtimis prie apykaklės, kurie aprangai suteikia užtektinai nerūpestingumo, tačiau išlaiko vyrą rafinuoto stiliaus zonoje. Šiuos kriterijus atitinka ir išraiškinga avalynė bei aksesuarai Nuo pat ženklo sukūrimo pradžios 1985 metais buvusiems „Hugo Boss“ savininkams bei „Stellson“ įkūrėjams Jochenui ir Uwe Holy itin rūpėjo, kad jųdviejų kuriami drabužiai atrodytų šiuolaikiški ir atitiktų užimtų vyrų poreikius. 

 www.strellson.com

 Strellson

Brands
    X