Shops

Strellson

1 AUKŠTASTEL. +370 5 2636671Place in plan

Mados ženklas iš Šveicarijos „Strellson“ – tai stilius moderniems šių laikų miesto vyrams. Jie skubantys įvairių sričių profesionalai, bet neaplaidūs savo išvaizdai. Jų stilius – nerūpestingai preciziškas. Tokių vyrų spintoje tradicinį kostiumą ir apsmukusius laisvalaikio džinsus išstumia moderni aprangos sistema: kiekvienas drabužis turi ir dalykinio, ir laisvalaikio stiliaus ypatybių, kad drabužius būtų galima be vargo derinti tarpusavyje.

„Strellon“ salone p.c. EUROPA kolekcijos suskirstytos į laisvalaikio Sportswear ir dalykiškesnę Premium linijas, tačiau pagrindiniai vyro garderobo elementai – švarkai, kelnės, marškiniai, megztiniai – perima abiejų linijų geriausias savybes. Ypatingas „Strellson“ drabužių požymis – slim fit  kirpimas. Tai drabužių konstruktorių meistrystė, kuri ištiesina ir sustiprina bet kurio vyro siluetą.

 „Strellson“ nepamiršta nustebinti savo gerbėjų ir sumaniomis detalėmis, netikėtais puošybos elementais – užtrauktukais kostiumo kišenėse, kitonišku kirpimu, sagtimis prie apykaklės, kurie aprangai suteikia užtektinai nerūpestingumo, tačiau išlaiko vyrą rafinuoto stiliaus zonoje. Šiuos kriterijus atitinka ir išraiškinga avalynė bei aksesuarai Nuo pat ženklo sukūrimo pradžios 1985 metais buvusiems „Hugo Boss“ savininkams bei „Stellson“ įkūrėjams Jochenui ir Uwe Holy itin rūpėjo, kad jųdviejų kuriami drabužiai atrodytų šiuolaikiški ir atitiktų užimtų vyrų poreikius. 

 www.strellson.com

 Strellson

Brands
    „Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Monday, 19/10/2020 Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. „Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Didysis rudens išpardavimas Friday, 16/10/2020 Knygyne VAGA – didysis rudens išpardavimas, nuolaidos atrinktoms knygoms net iki -70%. Akcijos mechanizmas – pažymėtoms knygoms taikomos nuolaidos iki -70%.Didysis rudens išpardavimas Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija Wednesday, 14/10/2020 Vėstant orams norisi rinktis šiltesnius ir jaukesnius drabužius, tačiau nenutolti nuo mados tendencijų. Minkšti ir purūs smėlio spalvos megztiniai, avikailio striukė ar madingi dirbtinės odos drabužiai yra puikus sprendimas ateinančioms šaltesnėms dienoms. Kviečiame susipažinti su naujausia Mohito kolekcija „Prairie Girl“.Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija „Mohito” vidurio sezono išpardavimas! Wednesday, 14/10/2020 VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS!!! Daug nukainotų rudens kolekcijos prekių pigiau - nuolaidos iki -40%. *akcijos ir nuolaidos nesumuojamos;„Mohito” vidurio sezono išpardavimas! ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas Wednesday, 14/10/2020 ORSAY parduotuvėse startuoja vidurio sezono IŠPARDAVIMAS! Tavęs laukia NUOLAIDOS net iki -50%! Atraskite geriausius ORSAY pasiūlymus!ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas
    X