Shops
  • PENNYBLACK_9603_main

Pennyblack

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 273 25 97Place in plan

„Pennyblack“ – tai gimtojoje Italijoje ir už jos ribų plačiu spinduliu moterų mylimas ženklas, priklausantis „Max Mara“ grupei. „Pennyblack“ simbolizuoja aktualią madą, tačiau ryškiausioms sezonų tendencijoms visada suteikia savo sampratą: tai turi būti praktiška, bet šarminga ir charizmatiška. Klasikines linijas, langelius, formas ar spalvas „Pennyblack“ pateikia neatpažįstamai šiuolaikiškai.

„Pennyblack“ salone p.c. EUROPA moterys ras tris ženklo linijas. „Pennyblack Black Label“ – elegantiškas, šiek kiek sofistikuotas dalykinės moters stilius, atitinkantis ir kasdienės darbo rutinos, ir svarbių susitikimų reikalavimus. „Pennyblack Grey Label“ – neformali kasdienė, lengvai dėvima apranga, tinkama savaitgaliams ar laisvalaikio pomėgiams. Ir prašmatniausia –  „Pennyblack Pink Label“ išeiginė linija. Tai žaisminga ir romantiška apranga ypatingoms progoms.

1978 m. Italijoje užgimęs ženklas šiandien jau užsitarnauja pozicijas ir Centrinėje Azijoje, Tolimuosiuose Rytuose, Pietų Amerikoje, Australijoje. Ką jau besakyti apie plėtrą Senajame žemyne – modernios, savimi pasitikinčios europietės tiesiog šlovina prašmatnią, bet lengvai dėvimą  „Pennyblack“ madą. 

https://soulz.lt/

Brands
    „MARC CAIN“ kviečia į VOKIEČIŲ DIENAS! Wednesday, 21/10/2020 VOKIEČIŲ DIENOS tik spalio 21-23 d. MARC CAIN salone! Jūsų laukia NET -20% NUOLAIDA* rudens/žiemos kolekcijai! *Nuolaidos nesumuojamos ir skaičiuojamos prie kasos„MARC CAIN“ kviečia į VOKIEČIŲ DIENAS! „Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Monday, 19/10/2020 Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. „Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Didysis rudens išpardavimas Friday, 16/10/2020 Knygyne VAGA – didysis rudens išpardavimas, nuolaidos atrinktoms knygoms net iki -70%. Akcijos mechanizmas – pažymėtoms knygoms taikomos nuolaidos iki -70%.Didysis rudens išpardavimas Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija Wednesday, 14/10/2020 Vėstant orams norisi rinktis šiltesnius ir jaukesnius drabužius, tačiau nenutolti nuo mados tendencijų. Minkšti ir purūs smėlio spalvos megztiniai, avikailio striukė ar madingi dirbtinės odos drabužiai yra puikus sprendimas ateinančioms šaltesnėms dienoms. Kviečiame susipažinti su naujausia Mohito kolekcija „Prairie Girl“.Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija „Mohito” vidurio sezono išpardavimas! Wednesday, 14/10/2020 VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS!!! Daug nukainotų rudens kolekcijos prekių pigiau - nuolaidos iki -40%. *akcijos ir nuolaidos nesumuojamos;„Mohito” vidurio sezono išpardavimas!
    X