Shops
  • MIGLĖ_2723_main

Miglė

2 aukštasMob. +370 683 01191Place in plan

Jau nuo 1991 m. gyvuojanti „Miglė“ prekiauja moterišku bei vyrišku apatiniu trikotažu, maudymosi kostiumėliais, naktiniais marškiniais, namų drabužiais ir įvairiais aksesuarais. Nors parduotuvė, įsikūrusi p.c. EUROPA, nėra didelė, asortimento spektras yra iš tiesų labai platus. Tiek prekių ženklų, tiek paskirties, tiek kainų lygio požiūriu. 

Tarp daugiau nei 15 prekių ženklų parduotuvėje „Miglė“ rasite ir rafinuotus paryžiečius „Chantelle“, kurie nuolat pristato kūnui gražias formas suteikiančių naujovių, ir žymiausią dizainerių kuriamą apatinio trikotažo vardą ikoniškąjį „Calvin Klein“, ir savo dydžių įvairove garsėjantį ženklą „Naturana“ (nuo 32A iki 48 DD) , ir prestižiniuose apatinio trikotažo mados renginiuose mėgstamus „Jolidon“, ir funkcionaliuosius olandus „Elbrina“, ir lietuvius „Utenos trikotažas“ ir daug kitų ženklų iš Ispanijos, Italijos, Olandijos, Vokietijos, Portugalijos.

Tokiu plačiu pasirinkimu ir atidumu kiekvienam pirkėjų segmentui „Miglė“ gali pasigirti, nes nuolat domisi rinkos naujovėmis, lankosi pasaulinėse apatinio trikotažo parodose Paryžiuje, Lyone. „Miglė“ šiuo metu valdo jau 14 parduotuvių.

 www.migle.lt

RŪTA | NAUJIENA Saturday, 15/02/2020 Įkvėpti Baltijos didybės, „Rūtos“ šokolado meistrai sukūrė išskirtinę 4-ių gaminių liniją: 2 šokoladinių saldainių rinkinius ir 2 šokoladus. Saldumynų linijos „Baltija“ gaminiai sujungia meilę šokoladui ir jūrai bei pagarbą Baltijos regiono šalims. „Baltija“ – mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą.RŪTA | NAUJIENA PALEPINK SAVE! Wednesday, 12/02/2020 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas išliktų sveiki ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais ir dar daug kitų. Dabar puiki proga pasipildyti savo priemonių krepšelį, nes parduotuvėje DROGAS tavęs laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms perkant su DROGAS nuolatinio kliento kortele.PALEPINK SAVE! Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Saturday, 8/02/2020 Meilė – žodis, lydimas keturių kojų, tiesa? Visą vasarį nepamiršk parodyti dar daugiau dėmesio ir savo keturkojui – pradžiugink jį miela Valentino dienos dovana iš Laimingų augintinių miesto – PetCity.Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Monday, 3/02/2020 Atraskite rafinuotą baltų žiedų aromatą nuostabioje „MAGNOLIA“ kolekcijoje, dedikuotoje švelniam Provanso grožiui – magnolijai.Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus! Friday, 31/01/2020 Pristatome atnaujintus, limituotos kolekcijos tobulus prausiklių duetus: hidrofilinis valantysis aliejus HY-ÖL ir žolelių aktyvatoriai Phytoactive pagal odos tipą.Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus! 64 ways to be yourself Friday, 29/06/2012 I’m terrified of so many things, yet am somehow not afraid to wear anything
X