Shops
  • MARELLA_2478_main

Marella

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 2 754 945Place in plan

Ženklas „Marella“ pasižymi smagiu, gyvybingu, žavingai rafinuotu stiliumi, leidžiančiu vilkėti aukštos klasės drabužius, bet jaustis atsipalaidavusiai. Ženklo vizija – kurti stilingus aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino drabužius už demokratišką kainą.

„Marella“ salono p.c. EUROPA asortimente gausu įvairiausio stiliaus švarkelių, paltų ir kostiumėlių. Prie jų lengva derinti ką nors iš „Marella“ mezginių, išeiginio ar sportinio stiliaus kolekcijų bei aksesuarų linijos. Visų kolekcijų dizainas ryškus, šiuolaikiškas, bet kartu itališkai elegantiškas.

Gimęs modernia elegancija garsėjančios „Max Maros“ grupės šeimoje 1976 metais, „Marella“ savarankiškai puoselėjo savitą požiūrį į šiuolaikinę didmiesčio eleganciją ir sausakimšoje XXI amžiaus rinkoje išsikovojo savas pozicijas.  

 www.marella.com

https://soulz.lt/

„MARC CAIN“ kviečia į VOKIEČIŲ DIENAS! Wednesday, 21/10/2020 VOKIEČIŲ DIENOS tik spalio 21-23 d. MARC CAIN salone! Jūsų laukia NET -20% NUOLAIDA* rudens/žiemos kolekcijai! *Nuolaidos nesumuojamos ir skaičiuojamos prie kasos„MARC CAIN“ kviečia į VOKIEČIŲ DIENAS! „Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Monday, 19/10/2020 Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. „Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Didysis rudens išpardavimas Friday, 16/10/2020 Knygyne VAGA – didysis rudens išpardavimas, nuolaidos atrinktoms knygoms net iki -70%. Akcijos mechanizmas – pažymėtoms knygoms taikomos nuolaidos iki -70%.Didysis rudens išpardavimas Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija Wednesday, 14/10/2020 Vėstant orams norisi rinktis šiltesnius ir jaukesnius drabužius, tačiau nenutolti nuo mados tendencijų. Minkšti ir purūs smėlio spalvos megztiniai, avikailio striukė ar madingi dirbtinės odos drabužiai yra puikus sprendimas ateinančioms šaltesnėms dienoms. Kviečiame susipažinti su naujausia Mohito kolekcija „Prairie Girl“.Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija „Mohito” vidurio sezono išpardavimas! Wednesday, 14/10/2020 VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS!!! Daug nukainotų rudens kolekcijos prekių pigiau - nuolaidos iki -40%. *akcijos ir nuolaidos nesumuojamos;„Mohito” vidurio sezono išpardavimas!
X