Shops
  • MARELLA_2478_main

Marella

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 2 754 945Place in plan

Ženklas „Marella“ pasižymi smagiu, gyvybingu, žavingai rafinuotu stiliumi, leidžiančiu vilkėti aukštos klasės drabužius, bet jaustis atsipalaidavusiai. Ženklo vizija – kurti stilingus aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino drabužius už demokratišką kainą.

„Marella“ salono p.c. EUROPA asortimente gausu įvairiausio stiliaus švarkelių, paltų ir kostiumėlių. Prie jų lengva derinti ką nors iš „Marella“ mezginių, išeiginio ar sportinio stiliaus kolekcijų bei aksesuarų linijos. Visų kolekcijų dizainas ryškus, šiuolaikiškas, bet kartu itališkai elegantiškas.

Gimęs modernia elegancija garsėjančios „Max Maros“ grupės šeimoje 1976 metais, „Marella“ savarankiškai puoselėjo savitą požiūrį į šiuolaikinę didmiesčio eleganciją ir sausakimšoje XXI amžiaus rinkoje išsikovojo savas pozicijas.  

 www.marella.com

RŪTA | NAUJIENA Saturday, 15/02/2020 Įkvėpti Baltijos didybės, „Rūtos“ šokolado meistrai sukūrė išskirtinę 4-ių gaminių liniją: 2 šokoladinių saldainių rinkinius ir 2 šokoladus. Saldumynų linijos „Baltija“ gaminiai sujungia meilę šokoladui ir jūrai bei pagarbą Baltijos regiono šalims. „Baltija“ – mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą.RŪTA | NAUJIENA PALEPINK SAVE! Wednesday, 12/02/2020 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas išliktų sveiki ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais ir dar daug kitų. Dabar puiki proga pasipildyti savo priemonių krepšelį, nes parduotuvėje DROGAS tavęs laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms perkant su DROGAS nuolatinio kliento kortele.PALEPINK SAVE! Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Saturday, 8/02/2020 Meilė – žodis, lydimas keturių kojų, tiesa? Visą vasarį nepamiršk parodyti dar daugiau dėmesio ir savo keturkojui – pradžiugink jį miela Valentino dienos dovana iš Laimingų augintinių miesto – PetCity.Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Monday, 3/02/2020 Atraskite rafinuotą baltų žiedų aromatą nuostabioje „MAGNOLIA“ kolekcijoje, dedikuotoje švelniam Provanso grožiui – magnolijai.Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus! Friday, 31/01/2020 Pristatome atnaujintus, limituotos kolekcijos tobulus prausiklių duetus: hidrofilinis valantysis aliejus HY-ÖL ir žolelių aktyvatoriai Phytoactive pagal odos tipą.Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus!
X