Shops

Karen Millen

2 AUKŠTASTEL. +37061617783Place in plan

Gimęs ir augęs Anglijoje, „Karen Millen“ prekinis ženklas yra žinomas visame pasaulyje dėl savo mados kūrinių, skirtų savimi pasitikinčioms moterims, kurios turi savo stilių.

Kiekviena kolekcijos detalė kuriama individualiai ir yra rankų darbo. Dizainerių sukurti drabužiai pasižymi aukšta kokybe, didžiausias dėmesys yra skiriamas detalėms. Nuo drabužių gamybai naudojamos technikos iki prabangių audinių, kiekvienas „Karen Millen“ gaminys turi ką papasakoti.

Vyriausiosios kūrybos vadovės Gemmos Metheringham dėka šis prekinis ženklas tapo mados tendencijų atspindžiu visame pasaulyje.

„Karen Millen“ parduotuvės yra įsikūrusios daugiau nei 65 šalyse, visuose šešiuose žemynuose, įskaitant ir pavyzdines parduotuves, esančias Londone (Knightsbridge) ir Niujorke (Penktojoje aveniu).

 www.karenmillen.com

 Karen Millen

El. paštas: km.europa.vilnius@apranga.com

Brands
    RŪTA | NAUJIENA Saturday, 15/02/2020 Įkvėpti Baltijos didybės, „Rūtos“ šokolado meistrai sukūrė išskirtinę 4-ių gaminių liniją: 2 šokoladinių saldainių rinkinius ir 2 šokoladus. Saldumynų linijos „Baltija“ gaminiai sujungia meilę šokoladui ir jūrai bei pagarbą Baltijos regiono šalims. „Baltija“ – mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą.RŪTA | NAUJIENA PALEPINK SAVE! Wednesday, 12/02/2020 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas išliktų sveiki ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais ir dar daug kitų. Dabar puiki proga pasipildyti savo priemonių krepšelį, nes parduotuvėje DROGAS tavęs laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms perkant su DROGAS nuolatinio kliento kortele.PALEPINK SAVE! Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Saturday, 8/02/2020 Meilė – žodis, lydimas keturių kojų, tiesa? Visą vasarį nepamiršk parodyti dar daugiau dėmesio ir savo keturkojui – pradžiugink jį miela Valentino dienos dovana iš Laimingų augintinių miesto – PetCity.Pradžiukink savo augintinį Valentino dienos dovana kartu su PetCity! Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Monday, 3/02/2020 Atraskite rafinuotą baltų žiedų aromatą nuostabioje „MAGNOLIA“ kolekcijoje, dedikuotoje švelniam Provanso grožiui – magnolijai.Nauja riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,Fragonard Parfumeur” aromatinė kolekcija ,,MAGNOLIA“ jau THE HOME STORY salone! Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus! Friday, 31/01/2020 Pristatome atnaujintus, limituotos kolekcijos tobulus prausiklių duetus: hidrofilinis valantysis aliejus HY-ÖL ir žolelių aktyvatoriai Phytoactive pagal odos tipą.Naujieji HY-ÖL+Phytoactive prausiklių rinkiniai jau pas mus!
    X