Shops
  • APRANGA_8618_main

Apranga

1 AUKŠTAS+370 (5) 275 49 71Place in plan

Patikimos parduotuvės statusą jau senokai užsitarnavusi parduotuvė „Apranga“ p.c. EUROPA – tokia pat sava, tik modernios koncepcijos. Prekių ženklai vyrams ir moterims parduotuvėje išdėstyti atsižvelginat į skubančius šių laikų pirkėjus. Kiekvienas vardas ir gaminys aiškiai išskirti, kad užsukus būtų paprasta atpažinti sau skirtą drabužį, suprasti skirtingų gamintojų braižą. Pagrindinis „Aprangos“ tikslas – išspręsti kasdienės aprangos klausimą.

Moterys „Aprangoje“ p.c. EUROPA renkasi iš italų, mylinčių tikras, labai įvairių figūrų moteris „Rinascimento“, iš klasikai ištikimų elegantiškų „Natali Silhouette“, iš nepretenzingų įvairiapusės kasdienės mados ekspertų „Vila“, iš madingų, bet paprstų „KMX“ ir elegantiško „Simona Conti“ ženklų dizaino.

Vyrams skirti „Tom Tailor“, siūlantys aukštos kokybės nebrangius madingus kasdienius rūbus, džinsų ekspertai iš Danijos „Jack&Jones“, aiškaus ir užtikrinto kasdienio dizaino vokiečiai „Lerros“, subtilūs „Comander“, dalykinė „Fabio Veneti“ apranga, lietuviškas apatinis trikotažas.
 www.apranga.lt

https://soulz.lt/

„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Monday, 19/10/2020 Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ir skubėjimo ratą. Laikas šiuo metu bėga nepaprastai greit – sukiesi tarsi spalvingoje, pilnoje šviesų ir dovanų karuselėje. „Rūta“ linki mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu, pradedant nuo mažų stebuklų su šeimos Advento kalendoriumi! Tai įspūdingo dydžio ir svorio saldainių ir dražė rinkinys visai šeimai.„Rūtos“ Šeimos Advento kalendorius – tegul Kalėdų laukimas būna stebuklingas! Didysis rudens išpardavimas Friday, 16/10/2020 Knygyne VAGA – didysis rudens išpardavimas, nuolaidos atrinktoms knygoms net iki -70%. Akcijos mechanizmas – pažymėtoms knygoms taikomos nuolaidos iki -70%.Didysis rudens išpardavimas Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija Wednesday, 14/10/2020 Vėstant orams norisi rinktis šiltesnius ir jaukesnius drabužius, tačiau nenutolti nuo mados tendencijų. Minkšti ir purūs smėlio spalvos megztiniai, avikailio striukė ar madingi dirbtinės odos drabužiai yra puikus sprendimas ateinančioms šaltesnėms dienoms. Kviečiame susipažinti su naujausia Mohito kolekcija „Prairie Girl“.Stilingas ir patogus ruduo su nauja Mohito „Prairie Girl“ kolekcija „Mohito” vidurio sezono išpardavimas! Wednesday, 14/10/2020 VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS!!! Daug nukainotų rudens kolekcijos prekių pigiau - nuolaidos iki -40%. *akcijos ir nuolaidos nesumuojamos;„Mohito” vidurio sezono išpardavimas! ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas Wednesday, 14/10/2020 ORSAY parduotuvėse startuoja vidurio sezono IŠPARDAVIMAS! Tavęs laukia NUOLAIDOS net iki -50%! Atraskite geriausius ORSAY pasiūlymus!ORSAY. Vidurio sezono išpardavimas
X