Restaurants

Miyako

3 AUKŠTASTEL. +370 618 52 112, +370 (5) 248 7060Place in plan

Restorane „Miyako“ p.c. EUROPA svečiai gali išbandyti tradicinius japoniškus patiekalus, patirti japonišką aplinką bei pasigrožėti puikiu virtuvės šefo darbu. Japonų virtuvės autentiką ir kokybę restorane „Miyako“ užtikrina virtuvės šefas Katsumi Hinohara. Sušiai ir sašimiai gaminami bare tik svečiui užsakius, nes viena svarbiausių japonų virtuvės taisyklių yra maisto šviežumas. Dar japonai tiki, kad geriausias būdas iškepti žuvį yra nekepti jos visiškai, tad Katsumi Hinohara siūlo įvairiausių rūšių sušių ir sašimių, kuriems paruošti naudojama žalia žuvis ar jūros gėrybės. Restorano asortimentą papildo tradicinės japoniškos sriubos, karšti japonų patiekalai kushiyaki – ant bambuko iešmelio sunerti mėsos ar jūros gėrybių kepsneliai. Salotų mėgėjams siūlomos salotos su jūros dumbliais ir jūros gėrybėmis. „Miyako“ siūloma įvairių žaliosios arbatos rūšių – juk tai neatsiejama japonų virtuvės dalis, geriama valgant bet kokius patiekalus.
80 vietų restoranas „Miyako“ architektūros požiūriu tarsi padalintas į keturias zonas: „stiklo“ kambarys, tatami kambariai, bendra salė ir baras. Aplinkoje gausiai panaudotos tiesios linijos ir geometrinės formos, bambukų šešėlių grafika, „akmenukų sodas“, švelni prieblanda, japoniškos melodijos kuria tinkamą
atmosferą pajusti prigimtinį patiekalų skonį.

Darbo laikas:  I-VI 11.00 – 21.00 val; VII 12.00 – 20.00 val.

 Miyako

 Miyako.lt

ETAM pasaulis apsivers 360° kampu! Wednesday, 16/06/2021 ETAM sukūrė Tau ypatingą kolekciją - PURE 360, kuri apvers Tavo kasdienybę 360° kampu! Šios liemenėlės išskirtinės, nes gali būti dėvimos iš abiejų pusių - taip, kaip Tau norėsis labiausiai. Jos pasiūtos iš itin tamprios medvilnės, na, o dar ir kokia plati spalvų paletė...!ETAM pasaulis apsivers 360° kampu! Susipažinkite su vasariška didesnių dydžių kolekcija Wednesday, 9/06/2021 Į Atlantic parduotuves atkeliavo naujausioji  apatinio trikotažo kolekcija iš Prancūzijos skirta didesnių dydžių krūtinėms ( iki F dydžio) Ši kolekcija skirta subtiliam moteriškumui atskleisti  - visi modeliai su nėriniais,tad yra itin švelnūs bei svajingi. Subtilūs, ypatingo grožio modeliai leis kiekvienai moteriai pasijusti it deivei. Užsukite į ATLANTIC parduotuvę ir nudžiuginkie save nauju patogiu apatiniu trikotažu, kuris leis kiekvienai moteriai pasijusti it deivei.Užsukite į Atlantic ir palepinkite save jau šiandien.Susipažinkite su vasariška didesnių dydžių kolekcija Marškinių valymo kaina tik 2.90 €! Tuesday, 8/06/2021 Klasikiniai, dryžuoti, languoti, vienspalviai, gėlėti! Kas tai? Tai marškinių fiesta Joglės švarumo centruose! Visą birželio mėnesį speciali marškinių valymo kaina tik 2,90 Eur/vnt. Nuolaida netaikoma marškiniams su šilku ir VIP paslaugai. Paskubėk pasinaudoti šiuo puikiu pasiūlymu! Laukiame Tavęs JOGLĖJE!Marškinių valymo kaina tik 2.90 €! -20% N U O L A I D A Visam ,,ROSE ET MARIUS“ asortimentui. Tik birželio mėnesį! Tuesday, 1/06/2021 Tik birželio mėnesį, visam ,,ROSE ET MARIUS“ asortimentui taikoma - 20% nuolaida!!! THE HOME STORY salone, PC Europa, 3-iame aukšte ir inernetinėje parduotuvėje WWW.THS.LT Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje*  -20% N U O L A I D A Visam ,,ROSE ET MARIUS“ asortimentui. Tik birželio mėnesį! Išskirtiniai pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos net iki 66%. Tuesday, 18/05/2021 Tik jums, išskirtiniai pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje gegužės - liepos mėnesiais!Išskirtiniai pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos net iki 66%.
Pristatome paplūdimio suknelių kolekciją Thursday, 10/06/2021 Į Atlantic parduotuves atkeliavo 2021 m vasaros paplūdimio suknelių kolekcija. Ši kolekcija skirta tikras šio sezono MUST HAVE - visi modeliai llengvi skirti svajingam ir lengvam poilsiui. Subtilūs, ypatingo grožio modeliai leis kiekvienai moteriai pasijusti it deivei. Užsukite į ATLANTIC parduotuvę ir nudžiuginkie save nauju patogiu apatiniu trikotažu.  Palepinkite save jau šiandien. ATLANTIC.Pristatome paplūdimio suknelių kolekciją Klasikos kolekcija – KAIP ANTRA ODA Tuesday, 8/06/2021 Su dideliu džiaugsmu pristatome patogiausią klasikinę apatinio trikotažo kolekciją. Liemenėlės be lankeliu ir be siūlių- maksimaliam komfortui. Krašteliai kirpti lazeriu ir apdirbti teroapdaila, tad nepaliks žymių ant odos ir nesimatys net po prigludusiais drabužiais. Liemenėlės vidus padengtas silikono dulksna, kuri padeda liemenėlei nenuslinkti, tačiau nedirgina odos. Tai geriausias pasirinkimas artėjančiam šiltąjam sezonui. Užsukite į ATLANTIC parduotuvę ir nudžiuginkie save nauju patogiu apatiniu trikotažu, kuris leis kiekvienai moteriai pasijusti it deivei.Užsukite į Atlantic ir palepinkite save jau šiandien.Klasikos kolekcija – KAIP ANTRA ODA Laiko išmėgintas skonis! Wednesday, 2/06/2021 Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato atnaujintą dražė gaminių liniją! Visų pamėgti skoniai sugulė patogioje, subtilaus dizaino pakuotėje. Itin platus asortimentas leis net išrankiausiems rasti mėgstamą skonį, o klasika tapę dražė „Žara“ ir „Ekspres“ tikrai nepaliks abejingų. Juk tai – laiko išmėgintas skonis! Dražė „Žara“ – tai pieno karamelės, romo, konjako ir amareto skonio traškūs migdolai su baltuoju šokoladu. Keturi, nepriekaištingai suderinti skoniai puikiai papildo baltąjį šokoladą. Šie, ilgus metus vartotojų vertinami saldainiai, užsitarnavo gero skonio vardą! Dražė „Ekspres“ – tai traškūs žemės riešutai, apgaubti baltuoju ir karameliniu glaistu. Šis gaminys savo traškumu ir švelniais skoniais sužavės kiekvieną! Šiuos ir kitus dražė gaminius galite rasti visose UAB „Rūta“ firminėse parduotuvėse!    Laiko išmėgintas skonis! Nuostabios naujienos iš MAX BENJAMIN aromatinės kolekcijos jau THE HOME STORY salone! Wednesday, 19/05/2021  MAX BENJAMIN pristato Jums naująjį elektrinį eterinių aliejų garintuvą HAPPY POD bei išskirtinės kokybės, 100% natūralius eterinių aliejų mišinius LAVENDER & CHAMOMILE ir BERGAMOT & LIME. Nuostabios naujienos iš MAX BENJAMIN aromatinės kolekcijos jau THE HOME STORY salone! Naujasis MAX BENJAMIN aromatas TURQUOISE WATER jau THE HOME STORY salone! Friday, 30/04/2021 Išsiilgusiems lengvo jūros ošimo ir pavasario gaivos, MAX BENJAMIN kviečia atrasti naująjį CLASSIC kolekcijos aromatą TURQUOISE WATER. Naujasis MAX BENJAMIN aromatas TURQUOISE WATER jau THE HOME STORY salone!
X