Restaurants

Gyoza

1 AUKŠTAS

Gyoza yra pirmasis japoniškas restobaras ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse bei Rytų Europoje. PC Europos svečiams Gyoza restobaras siūlo paragauti tradicinių japoniškų patiekalų bei paragauti gėrimų atkeliavusių tiesiai iš Japonijos. Gyoza siūlomi patiekalai yra autentiški savo skoniu ir gali jus nukeldinti į tolimąjį rytų kraštą – Japoniją.

Apie produktus: Visi patiekalai yra gaminami tik iš šviežių ir kruopščiai atrinktų produktų. Naudojame produktus, kuriuos užsisakome iš tiekėjų Japonijoje. 

Meniu: Restobare svečiams siūlome paragauti rankų darbo Gyoza (koldūnų), Japoniškų užkandžių bei miso sriubos, be to mūsų svečiai gali rinktis ryžių dubenėlius Don su šviežia ar kepta žuvimi, daržovėmis bei ilgai troškinta jautiena. Taip pat, siūlome paragauti Vakarų Europoje populiarių Poke Bowl su mangais, daržovėmis, žuvimi, desertų su žaliąja arbata Matcha ar paskanauti japoniškos arbatos. Visi mūsų gaminamų patiekalų receptai yra atkeliavę iš Japonijos kur stažavosi Gyoza bar įkūrėjas Mantas.

Interjeras, vietų skaičius: Restobare galime priimti iki 56 svečių. Gyoza restobare vyrauja japoniškas minimalistinis interjeras, kuris sukuria jaukumo jausmą.

 

X