Apie Europą
  • Europa_2021 05_retusuota

Europa

Prekybos centras „Europa“ veikia tavo dienos ritmu. „Europa“ įsikūrusi Vilniuje verslo centrų ir modernių gyvenamųjų dangoraižių apsuptyje, tuo pačiu vos 10 minučių pėsčiomis atstumu nutolusi nuo senamiesčio.

2022 m. „Europa“ įgyvendino didžiausią ir svarbiausią atnaujinimą nuo atidarymo dienos 2004 m. Prekybos centro „Europa“ savininkas „Baltic Horizon Fund“ į atnaujinimą investavo daugiau nei 5 mln. eurų. Atsinaujinusioje „Europoje“ viskas pritaikyta lankytojų poreikiams – funkcionalumas, subalansuota prekių ir paslaugų pasiūla, jaukios, diversifikuotos erdvės susitikimams, pasimatymams, darbui ir poilsiui. 

22 tūkst kv. m plotą užimančiame centre įsikūrę beveik 70 prekybos ir paslaugų vietų. Čia rasite tokius prekių ženklus kaip „Michael Kors“, „Pinko“, „Suit Supply“, „Avitela“, „Lemon Gym“, „Maxima“ ir kitus. 

Prekybos centre veikia pokalbių ir maisto erdvė „Dialogai“ – beveik 800 kv. m plote įsikūrę 10 skirtingo asortimento restoranų, vienu metu čia gali lankytis 300 svečių. Pirmajame aukšte taip pat įsikūrė „Huracan“ ir ,,Ali Šokoladinė” kavos ir desertų erdvė, užimanti beveik 400 kv. m. plotą. Šiltuoju metų laiku „Dialogai“ ir kavos ir desertų erdvė atveria lauko terasas, kuriose jaukiai gali pasimėgauti kavos puodeliu, desertu ar papietauti. „Europoje“ lankytojų poreikiams sukurta ir visiškai nauja zona – amfiteatras, kuris sujungia pirmąjį ir antrąjį aukštus. Čia galima prisėsti pailsėti, suplanuoti darbinį ar bičiulių susitikimą, padirbėti. 

„Europa“ išsiskiria savo lokacija – plečiantis aplinkiniam rajonui, susiformavo naujasis miesto centras. Išsilavinusiai, aktyviai, inovatyviai ir žingeidžiai verslo centrų bendruomenei aktualus prekybos centras, kuris veikia jų ritmu – čia jie randa ryto kavą, greitus ar ilgesniam verslo susitikimui tinkamus pietus, turi galimybę per pertrauką pailsinti akis ar čia pat įsigyti tai, be ko diena netaptų tobula – švarką popietės susitikimui, aromatą įtemptai dienai praskaidrinti, aksesuarą neplanuotam pasimatymui ar knygą jaukiai dienos pabaigai, po darbų gali čia pat susitikti su kolega vakaro dialogui.

X