Apie Europą
  • Europa_2021 05_retusuota

Europa

Prekybos centras „Europa“ veikia tavo dienos ritmu. „Europa“ įsikūrusi Vilniuje verslo centrų daingoraižių ir modernių gyvenamųjų daugiaaukščių apsuptyje, tuo pačiu vos 10 minučių pėsčiomis atstumu nutolusi nuo senamiesčio.

 

22 tūkst kv. m plotą užimančiame centre įsikūrę beveik 70 prekybos ir paslaugų vietų. Čia įsikūrę tokie prekių ženklai kaip „Maxima“ „Lemon Gym“, „Suit Supply“, „Michael Kors“, „Pinko“ ir kiti.

 

„Europa“ šiuo metu įgyvendina didžiausią ir svarbiausią atnaujinimą nuo atidarymo dienos 2004 m. Čia lankytojai ras daugiau funkcionalumo, subalansuotą prekių ir paslaugų pasiūlą, jaukias, diversifikuotas erdves susitikimams, pasimatymams, darbui ir poilsiui. Prekybos centre jau atidaryta ir naujos kartos maisto aikštė DIALOGAI – beveik 800 kv. m aikštės plote įsikurę 10 skirtingo asortimento restoranų, vienu metu čia gali lankytis 300 svečių.

 

„Europa“ išsiskiria savo lokacija – plečiantis aplinkiniams verslo centrams, susiformavo naujasis miesto centras. Išsilavinusiai, aktyviai, inovatyviai ir žingeidžiai verslo centrų bendruomenei aktualus prekybos centras, kuris veiktų jų ritmu – čia jie rastų ryto kavą, greitus ar ilgesniam verslo susitikimui tinkamus pietus, turėtų galimybę per pertrauką pailsinti akis ar čia pat įsigyti tai, be ko diena netaptų tobula – švarką popietės susitikimui, aromatą įtemptai dienai praskaidrinti, aksesuarą neplanuotam pasimatymui ar knygą jaukiai dienos pabaigai, taip pat galėtų po darbų čia pat susitikti su kolega vakaro dialogui.

 

Atnaujinimas vyksta iš anksto suplanuotais etapais, įgyvendinti visą projektą planuojama iki 2022 m. vidurio. Iš viso į prekybos centro atnaujinimą investuojama 5 mln. eurų.

 

Miestas: Vilnius, Lithuania

X