Pranešimai spaudai

Sekmadienis, 28/10/2012

Živilės Diawaros garderobe – spalvos ir išskirtinės kompozicijos

Pasipuošusi suknele su drugeliu, žaismingais aukštakulniais, ryškia šypsena, trykštanti energija. Dviejų vaikų mama Živilė Diawara, dalyvavusi mados ir stiliaus centro „Europa“ fotosesijoje, pripažįsta, jog mėgsta mąstyti spalvomis. Jos kuria nuotaiką, hipnotizuoja, traukia, gundo. Pasak Ž. Diawaros, drabužį ar aksesuarą galima rinktis ne tik pagal spalvą, taip pat labai svarbi yra medžiaga bei raštai. Stiliaus subtilybes ir paslaptis Živilė Diawara atskleidžia pceuropa.lt duotame interviu.

„Viskas turi vis tiek turėti šiek tiek groovinį prieskonį“,  – interviu teigia Živilė Diawara, viena iš menų fabriko „Loftas“ įkūrėjų. Živilei patinka žmonės, turintys stilių ir gebantys kūrybiškai išreikšti save – juk, anot jos, pakeitęs batelius ar pasidažęs ryškiomis spalvomis gali virsti visai kitu žmogumi ar net personažu.

Ž.Diawaros teigimu, kūrybiškumui ir laisvei, renkantis naują rūbą, turėtų leisti pasireikšti kiekviena moteris, kuri galvoja, kaip ji atrodo darbe, namuose ar išskirtinėmis progomis. Visais atvejais galima pažaisti ryškiomis spalvomis, tačiau labai svarbu, kad viskas derėtų prie veido, akių, plaukų spalvos. Dievinančioms sukneles ir aukštakulnius Živilė pataria, kad viskas turi turėti šiek tiek šarmo, tačiau neperkrauta ir subtilu.

Nors atrodo, kad Živilė rengiasi nepaisydama griežtų taisyklių, jauna moteris prisipažįsta, kad vis tik stengiasi laikytis aprangos protokolo ir, jeigu to reikalauja etiketas, įsispraudžia į kostiumėlį. Živilės Diawaros stilių galima vadinti įvairiapusišku, tačiau ji  pati savo stilių skirstytų į „maskuojamąjį“ darbinį-naminį ir savąjį „aš“ išreiškiantį kūrybiškąjį. Vienu atveju, maksimaliai taupant laiką, galima apsirengti laisvos formos, jaukiais, sluoksniuotais, su kišenėmis, trikotažo, vilnos, pilkų, juodų, žemės ir panašių spalvų drabužiais, prie jų puikiai dera žemakulniai.

Kūrybiškumo daug daugiau reikalauja savojo stiliaus paieškos – Živilei būtinas bent koks nors akcentas ar mintis, išskirtinė ir puošni detalė. Pasak Živilės, išskirtinę ir originalią rūbų kompoziciją atskleisti galima pasitelkiant spalvų gamą, nes kiekviena spalva turi nuotaiką, kurias derinant galima save labai įdomiai atskleisti ir taip išryškinti savo asmenybės išskirtinumą bei žavesį.

Nuotraukose matomų drabužių ženklus, kainas bei visą interviu rasite www.pceuropa.lt.

Mados ir stiliaus centras „Europa“, valdomas vienos didžiausių nekilnojamojo turto investicijų valdytojų Šiaurės ir Baltijos šalių regione „BPT Asset Management A/S“, duris atvėrė 2004 m. Šiuo metu 21 tūkst. kv. m centre veikia daugiau nei 80 aprangos, avalynės, namų interjero ir stilingų aksesuarų parduotuvių. Taip pat – 9 kavinės ir restoranai.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

RsV agentūra „Ad verum“

Tel./faks.+370 5 233 6561

El.paštas adverum@adverum.lt

X