Naujienos

  • _MG_2966
Parduotuvių naujienos
Penktadienis, 17/02/2017

„Wolford“ pasitinka pavasarį ir pristato naujausią pavasario kolekciją!

Prabanga, kokybė, elegancija, ilgaamžiškumas – šie keturi žodžiai neatsiejami nuo austrų apatinių ir viršutinių drabužių prekės ženklo „Wolford”.

Palydėdamas paskutinį žiemos mėnesį „Wolford“ butikas naujausią, pavasariui skirtą kolekciją, kuriai dizaineriai įkvėpimo sėmėsi net ir chna ornamentų, marmuro elementų.

Būtent chna piešiniai atsispindi „Trend“ kolekcijos „Henna Sparkle“, „Night Glow“ pėdkelnėse – jos ne tik puoštos raštais, bet ir prieblandoje švyti. Tai – puiki inovacija, leidžianti būti pastebėtai ir išsiskirti iš minios. Naujausioje kolekcijoje, vyrauja natūralios gamtos spalvos, pasteliniai atspalviai. „Trend“ kolekciją papildo ir pėdkelnės su didelėmis skylėmis – „Patti“ pėdkelnės, kojinės, pėdutės. „Wolford“ labai didžiuojasi ir savo kokybiškais merino vilnos gaminiais – vilna taip išdirbta, kad tampa plonesnė už kašmyrą, tinka dėvėti žiemą ir vasarą, nes turi šildomąjį ir šaldomąjį efektus. Kadangi kompanija daug investuoja į naujausias technologijas, medžiagų patvarumą ir natūralumą, žiemos sezonu drabužis jus šildys, o vasarą leis odai kvėpuoti ir apsaugos nuo perkaitimo. Puiki naujiena ir vilnai alergiškiems žmonėms: šiuo prekės ženklu paženklinti gaminiai mezgami gaminio išorėje naudojant vilną, o vidinėje pusėje, kuri liečiasi su kūnu – medvilnę. Naujausioje kolekcijoje kiekviena dama ras apatines vilnos palaidines, puoštas prancūziškais nėriniais, besiūlius megztus gaminius: juodas ir baltas tampres, megztinius. Neliksite abejingi ir apatinių drabužių naujai kolekcijai, kurią puošia nėriniai. Dominuoja raudona, juoda ir rožinės pudros spalvos. Tikrai sau kažką išsirinksite iš basic gaminių, sužibusių pavasario spalvomis: rožinių, melsvų, tamsiai pilkų, migdolo riešuto atspalvių.

Naujojo pavasario kolekcija jau Wolford parduotuvėje.

X