Pranešimai spaudai

Ketvirtadienis, 15/11/2012

Stilistė A. Jablonskytė: Black Friday – puikus metas investicijoms į drabužinę

Stiliaus žinovų bei mados leidinių fotografų simpatijas pelniusi Austėja Jablonskytė teigia, kad tiek drabužių, tiek aksesuarų pirkimas turi prasidėti nuo savęs pažinimo. Tik tada galima pasirinkti pačią tinkamiausią kosmetiką, aksesuarus ar aprangą, išryškinsiančią asmenybę bei jos žavesį. Tokie pirkiniai paprastai gali kainuoti ne vieną šimtinę,  tad natūralu, kad visame pasaulyje populiarus Black Friday išpardavimas, šį penktadienį tradiciškai vyksiantis ir mados bei stiliaus centre „Europa“, sutraukia minias stilingųjų, savo drabužines siekiančių papildyti kokybiškais, ilgus metus puošiančiais stiliaus elementais už gerokai mažesnę kainą.

„Pastebėjome, kad didieji išpardavimai daug simpatijų iš pirkėjų sulaukia todėl, kad yra puiki proga investuoti į visuomet stilingus, sezoniniams mados įgeidžiams atsparius daiktus, tokius kaip kokybiška avalynė, rankinės, klasika tapę kvepalai ar juoda suknelė, – sako prekybos centro „Europa“ vadovė Gintarė Žemaitė. – Įsigijus vertingą daiktą nebus gaila ir išleistų pinigų, o pirkinys tarnaus ilgai ir pagelbės ne vienoje situacijoje.“

Pasak stilistės A. Jablonskytės, pirkėjų savęs pažinimas padeda pirkėjui išryškinti savo gerąsias puses, nematomai paslepiant trūkumus: „Jeigu kaklas trumpas – nešiokite V formos iškirptes, mažas akis dažykite šviesiomis spalvomis, o jeigu turite nuostabiai gražias lūpas, nebijokite jų pasidažyti raudonu Chanel lūpdažiu“.  Ji teigia, kad visus aksesuarus gali atstoti kvepalai, kurie tarsi pakylėja nuo žemės jais pasikvėpinusią moterį ir visus aplinkinius.

 

Štai daiktai, kuriuos stilistė pataria turėti kiekvienai moteriai:

1.Kvepalai. Stilistė mano, kad užtenka turėti vienus kvepalus, bet tokius, kurie atspindėtų moters asmenybę, būtų svajonių kvepalai. Pati A. Jablonskytė renkasi Chloe LOVE kvepalus, kuriais jai norisi kvepėti visada: „Jie yra tokie ypatingi, tarsi skleidžia meilės burtus. Aš šventai tikiu, jog tik dėl meilės sukasi pasaulis!”.

2.Juodi bateliai yra tiesiog būtinybė kiekvienos moters spintoje. A. Jablonksytė renkasi netradicinius batelius, nes mano, kad visuomet reikia stengtis laužyti taisykles. Juodi bateliai – universalūs, nes juos galima derinti ir prie kasdieninių džinsų, ir prie trumpos suknelės.

3.Stilistės teigimu, nėra nieko seksualiau už juodus apatinius. „Liemenėlę reikia dėvėti nuolat. Žinoma, einant miegoti užteks tik lašelio kvepalų“, – sako stilistė. Ji teigia, kad kiekvienai moteris turi atrasti sau tinkančius ir patinkančius apatinius, su kuriais jaustųsi lyg būtų be jų. Kalbant apie praktiškumą, pats geriausias variantas – kūno spalvos apatiniai.

4.Stilistė sako griežta ne striukėms. Juodas paltukas visada bus pats praktiškiausias pasirinkimas, tačiau stilistė pataria nebijoti „žaisti“ su drabužiais, jų spalvomis ir deriniais. Pati A. Jablonskytė paltus deriną prie batų: „Mano batai dažnai būna įvairių spalvų, formų, tad nesinori, jog paltas juos užgožtų ar atvirkščiai“.

5.Nors džinsai yra kasdieniškiausias drabužis pasaulyje, jie yra tobuli, nes tinka prie visko. A.Jablonskytė teigia: „Elegancija sklinda iš žmogaus vidaus, o puošnumas iš žaižaruojančių akių. Jeigu visa tai moteris turi – bet kokie džinsai atrodys puikiai“. Ji pataria geriau turėti vienus džinsus, bet tokius, kurie atitiktų figūrą.

A.Jablonskytė mano, kad Black Friday išpardavimo metu geriausia investuoti investuoti į tokį brangų pirkinį, kuris bus naudojamas ne vieną sezoną. Ji teigia, kad lietuvėms naudingiausia pirkti gerus žieminius batus, nors pati mieliau renkasi rankines: „Juk rankinė – moters vizitinė kortelė“. Visoms moterims ir merginoms stilistė pataria nebijoti laužyti standartų, derinti nesuderinamus dalykus ir nepamiršti šypsotis. 

Mados ir stiliaus centras „Europa“, valdomas vienos didžiausių nekilnojamojo turto investicijų valdytojų Šiaurės ir Baltijos šalių regione „BPT Asset Management A/S“, duris atvėrė 2004 m. Šiuo metu 21 tūkst. kv. m centre veikia daugiau nei 80 aprangos, avalynės, namų interjero ir stilingų aksesuarų parduotuvių. Taip pat – 9 kavinės ir restoranai.

Kontaktai žiniasklaidai:

RsV agentūra „Ad verum“

Tel./faks.+370 5 233 6561

El.paštas adverum@adverum.lt

X