Naujienos

  • IMG_9653
Parduotuvių naujienos
Ketvirtadienis, 15/11/2018

Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“

Nors į Lietuvą atkeliavęs šaltasis sezonas verčia apsirengti šilčiau, storesni drabužiai netrukdo atrodyti stilingai, sako Viktorija Šaulytė. Ištikimiausiems prekybos centro „Europa“ lankytojams stilistė atskleidė, kokios šaltojo sezono mados tendencijos vyrauja šįmet.
Gyvūnų kailių raštai. Nors tokie raštai madoje – tikrai ne naujiena, V. Šaulytės teigimu, šįmet į madą jie grįžo su dideliu trenksmu. „Tai nereiškia, kad dabar nuo galvos iki kojų reikia vilkėti gyvūnų raštų drabužius. Gana ir vieno ar poros akcentų. Pavyzdžiui, tokio rašto batų ar diržo“, – sako V. Šaulytė.
Beretės. Be abejonės, atšalus orams būtina pasirūpinti galvos apdangalu. V. Šaulytės teigimu, šįmet tikrai neprašausite pasirinkę masyvią skrybėlę, o dar geriau – į madą sugrįžusias prancūzišką stilių primenančias beretes. Jas stilistė pataria rinktis pačių įvairiausių spalvų – tiek neutralių, tiek ryškių ar net margas.
Laisvi pusilgiai sijonai. „Šį sezoną itin madingi laisvesnio tipo, lengvai krentantys, tarsi plazdantys sijonai. Juos galima derinti labai įvairiai: tiks ir prie marškinių, ir prie megztinių, o ir avalynė gali būti tiek ilgaauliai, tiek trumpesni auliniai batai“, – sako V. Šaulytė.
Ilgos pirštinės. Stilistės teigimu, prailgintos pirštinės puikiai dera prie paltų trumpesnėmis rankovėmis. Jas taip pat galima rinktis pačias įvairiausias – tiek odines, tiek vilnones ar medvilnines.
Kaubojiški batai. „Šį sezoną itin madingi kaubojiško tipo batai, kurie dera ir prie džinsų, ir prie sijono ar klasikinio tipo kelnių. Kadangi yra nesunkiai priderinama, ši avalynė išties universali, vadinasi, puiki investicija“, – sako V. Šaulytė.

X