Naujienos

  • MohitoSummer(13) (800×545)
Parduotuvių naujienos
Antradienis, 6/06/2017

Ryškios spalvos ir vasaros karštis – naujas MOHITO vasaros įvaizdis

Mohito vasaros sezonas pradedamas nauja ir spalvinga kolekcija, kuri nukels mus į garsiąją Barseloną. Įspūdinga pajūrio atmosfera dizainerius įkvėpė sukurti net trijų krypčių kolekciją: „Modern Line“ įkvėptą naujausių mados tendencijų, „Midnight florals“ dekoruotą gėlių motyvais ir „Urban Nature“ alsuojančią miesto vaizdais ir aplinka.

Šio sezono tendencijos neaplenkė ir Mohito prekės ženklo –madingos plono audinio suknelės, palaidinės apnuogintais pečiais ir lengva įvairiaspalvė avalynė – espadrilės. Vasaros kolekcijos drabužiai pabrėžia moters elegantiškumą, kuris svarbus ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir yra svarbi vakaro aprangos dalis. Vienspalviai audiniai marginami kontrastingais piešiniais ar raštais – tokia bus šios vasaros MOHITO moderni klasika, balta ir melsva spalvos puikiai tiks šiltai vasaros dienai, o išraiškingas dekoro detales rinkitės vakarui – gėlėmis siuvinėtus džinsinius švarkus ar iš skirtingų audinių pasiūtas kelnės.

Vasaros vakarai neįsivaizduojami be romantiškų suknelių. Visa magija slypi detalėse: asimetriški kirpimai, plasdančios klostės ir gėlėto šifono suknelė, kuri puikiai dera su baltu švarku. Būtent tokia ir yra pagrindinė MOHITO vasaros žinutė.

Nepamirštas ir patogus miesto įvaizdis pulsuojantis ryškiomis vasaros spalvomis – neonine oranžine ir rožine avietės. Kad įvaizdis nebūtų toks ryškus, drabužiuose naudojamos subtilios detalės: negilios iškirptės ar šortai uždengti geometrinės formos sijonais. Visą miesto įvaizdį dar labiau pagyvina skrybelė plačiais kraštais. Pirmyn į MOHITO vasarą.

 

KŪRYBINĖ KOMANDA:

Nuotraukos: Marcin Hryniewicz /LPP S.A.
Stilius: Magda Jagnicka
Make-up: Anna Stykała
Plaukų stilius: Adam Szaro
Modelis: Karolina Smętek/ModelPlus
Operatoius: Michał Grzywacz
Kūrybos direktorius Wiktoria Kaim/MOHITO

X