Paslaugos
  • SPA_2588_main

L’Occitane SPA

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 248 7044

Apsilankykite vieninteliame Lietuvoje „L’Occitane SPA“ kabinete, kuris įsikūręs „L’Occitane“ salone pirmame p.c. EUROPA aukšte. Švelni prieblanda, levandų šakelės, eteriniai aliejai, rami tyvuliuojanti muzika nukelia apsilankiusius į Provanso ramybę. Jaukiai įrengtoje aplinkoje specialistai atlieka įvairias procedūras: kūno puoselėjamąsias, kūno šveičiamąsias, ypatingąsias kūno procedūras, veido procedūras, depiliacijas. Masažo meistrai atlieka atpalaiduojamąjį, liekninamąjį, tonizuojamąjį, anticeliulitinį viso kūno masažus, taip pat veido, rankų, pėdų masažus.

„L’Occitane SPA“ didžiuojasi savo išskirtinumu – procedūros atliekamos naudojant tik „L’Occitane“ produktus. Vos peržengę SPA kabineto slenkstį, klientai pasijunta lyg būtų Kamarge –   išskirtinėje Provanso žemėje, dvelkiančioje ramybe. Personalas dėmesingas ir atidus kliento būsenai, emocijoms. Jei šis atėjo pasinerti į ramų ir tylų snaudulį, specialistai niekada neblaškys papildomomis kalbomis. Tačiau, esant norui, čia visada galima išgirsti tikrų istorijų apie „L’Occitane“ produktus, jų natūralius ingredientus, pasidalinti asmeniniais džiaugsmais ar potyriais.

Prieš visas procedūras klientai atsipalaiduoja mirkydami kojas šiltoje vonelėje su verbenų druskomis ar dušo želė. Procedūrų metu naudojami eterinių aliejų deriniai: prieš procedūrą –  atpalaiduojamasis su levanda, arbatmedžiu ir snapučiu, po procedūros – energizuojamasis gaivinamas su mėta, rozmarinu, pušimi ir citrina. Veido procedūros išskirtinės tuo, kad ant kreminės kaukės dedama antra natūralių žolelių kaukė (susmulkinti sausi milteliai sumaišomi su vandeniu). Taip yra sustiprinamas pirmos kaukės poveikis ir kartu nuraminama veido oda.

„L’Occitane“ naudojamos augalinės prigimties sudėtinės dalys dažnai yra organinės ir turi kontroliuojamos kilmės (A.O.C.) sertifikatus. Jos auginamos Provanse arba Viduržemio jūros regione. „L’Occitane“ produktai pasaulyje gerbiami dėl savo autentiškumo. Formuluotės sukurtos remiantis fitoterapijos principais, gerbiant gamtos prigimtį ir jos išmintį.

„L’Occitane SPA“ – tai Jūsų grožio ir harmonijos pasaulis pagal Provanso tradicijas.

 www.loccitane.lt

 L’Occitane SPA

Vienintelis Lietuvoje „L'Occitane SPA“ kabinetas didžiuojasi savo išskirtinumu – čia naudojami tik „L'Occitane“ produktai
X